Jump to content

Drudkh


Lungworm

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Psolušap danas album, ono je živa dosada. Pesmica na početku, nazovimo je introm je odlična i digla mi je očekivanja, a onda je prva pesma zvučala kao shoegaze osvrt na Brave Murder Day, što i nije bilo tako loše. Posle toga je sve otišlo u kurac. Meni je sve to prežvakano i prazno, ima dobrih delova koji se provuku, ali ništa više. Sve vreme sam razmišljao kako bih mogao da pustim Loveless ili Gish.

 

Će ga preslušam još jednom, ali teško da će utisak biti bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Lou na ovom postu, inače ne bih video da su nešto novo izdali. Skida se upravo, ali ne očekujem previše, nije mi jasno zašto bi oni menjali muziku na nešto što je 'aktuelno'. Volem ja dosta post- bendova, ali ne sviđa mi se ideja da Drudkh, verovatno najgenijalniji atmosferični bm i jedan od najgenijalnijih bendova uopšte, bude jedan od njih. Nemojte me pogrešno shvatiti, nemam ja ništa protiv menjanja zvuka, ali ako ti 'napredovanjem' i 'evolucijom' zvuka dođeš do nečega što je hiljadu puta odsvirano, a, btw, počeo si od nečega što niko nije svirao a što su mnogi smatrali fantastičnim, onda jebeš evoluciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

I tako prođe mesec dana a ja tek sad poslušah taj Old Silver Key. Videh da nije u pitanju Drudkh, već saradnja sa Alcest, pa mi se nekako odmah nije previše i vremenom sam i zaboravio. Ali evo, ovo je skoro pa stvarno očajno :haha: Od te neke epic saradnje dva takva benda ispade nešto što je možda, u najboljem slučaju, prosečno. Nisu tu u pitanju ni očekivanja, od Drudkh nadalje i ne očekujem nove Blood In Our Wells ili nešto slično, ovo jednostavno deluje tanko, nema tog zida muzike koji te oduva, nemaštovito je i dosadno :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka, stvorili su suvo zlato na starijim albumima, neka sada rade sta hoce, ocigledno je da su u potpuno drugacijim vodama danas.

Definitivno ostajem fan starog, masivnog atmosfericnog zvuka. Ima brdo novih bendova koji ih zamenjuju, a stariji album ce se uvek preslusavati, to je sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

DRUDKH is back! The Ukrainian black poets' forthcoming album is entitled "Eternal Turn of the Wheel" and has been scheduled for a February 24th (28th in North America), 2012 release.

 

"Eternal Turn of the Wheel" marks a return to the band's roots and early sound. More news soon!

 

Aj baš da vidimo da li imaju to u sebi još uvek. "Eternal Turn Of The Wheel" je jedna od najboljih Drudkh stvari ikad, mnogo rizikuju sa ovakvim naslovom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Here are the cover artwork and tracklist of the Ukrainian black poets' new offering:

 

aewdxg.jpg

 

1. Eternal Circle

2. Breath of Cold Black Soil

3. When Gods Leave Their Emerald Halls

4. Farewell to Autumn's Sorrowful Birds

5. Night Woven of Snow, Winds and Grey-Haired Star

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...