Jump to content

Grand Theft Auto bez čučanja


CYBERWASTE

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
Guest 10 dinara

There are a million stories in Liberty City. This one changes everything. Once a trusted wise guy in the Leone crime family,

Toni Cipriani was forced into hiding after killing a made man.

Now he?s back and it?s time for things to be put right.

 

The streets of Liberty City are in turmoil. Warring mafiosi vie for control as the town begins to self-destruct under waves of political corruption, organized crime, drug trafficking and union strikes.

No one can be trusted as Toni tries to clean up the mess of the city's chaotic underworld. Deranged hit men, morally depraved tycoons, cynical politicians and his own mother stand in his way as Toni tries to bring the city under Leone control.

 

Forced to fight for his life in an odyssey that will shake Liberty City to its foundations, Toni must use any means necessary to secure his place in the leadership of the Leone family in a town up for grabs.

 

Developed by Rockstar Leeds and series creators Rockstar North, Grand Theft Auto: Liberty City Stories is out now exclusively for the PSP™ (PlayStation®Portable).

 

http://www.gtawh.com/lcs/screenshots.php

 

 

 

 

Sad sam na nekom nasem forumu video da bi za PC trebalo da izadje na leto ali ne znam koliko je tacna ova informacija..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
Sta se dogadja sa GTA?Oceli izaci neki novi skoro?

Izacji cje gta IV za oko godinu ipo dana... Totalno novi engine itd.

 

A sad na PSPu i ostalim govnima ima Liberty city stories i Vice city stories, al o tome ne znam nishta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Opet sam instalirao SA pa cu sad da ga picim jedno godinu i po dana dok ne izadje novi.

Samo sto cu da kucam sifre biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Неки дан бураз кршио рачунар и као, шта имаш од твојих ствари, да пребацим на другу партицију... Ма јебеш позицију за Сан Андреас, играћу из почетка.

 

Таман сам био прешао све мисије, возао се около, изводио рибе на састанке, воѕио трке и слушао К-ДСТ. Успут, шок ми је био кад прочитах да је Томи Д Најтмер Смит нико други до Ексл Роуѕ. И да, Кеј-Роус, кантри станица је до јаја. То сам на крају почео највише слушати...

 

А факат бих се појео што Либерти Сити Сториѕ и ова друга засад само на Плејстејшн Портабл. Мени је толико јака прича да стварно желим да знам шта се дешавало прије и послије.

Она мисија, утрка са ликом из ГТА 3, јеботе, како сам се био опалио смијати, и гледам, је ли то он, или није. Или како је Кену Розенбергу у међувремену опала коса... Прејако.

 

Револуционаран серијал игара, и драго ми је да сам га од почетка упратио...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Nemam pojma ovo za avion.

Znam da imaju avio trke, ali, za prevoz putnika ne znam. Možda ima.

 

Ja igram po drugi put, pa sam lagano prešao nekih 80% misija, vratio sam se u Los Santos, oslobodio brata, osvojio sam nekih 90% teritorija (i žao mi je što ih nema više, baš je počela da mi se sviđa pucnjava).

Trenutno se vozam okolo, fale mi 2 auta da kompletiram treću export listu. Ne mogu da nađem "Mesa" (Jeep Wrangler) i "Euros" (mislim da je ovo vozilo urađeno po nekoj sportskoj Mazdi).

 

Inače, ovo sam odavno htio, ali uvijek zaboravim. Sličice.

 

gallery2.jpg

Početak kolekcije.

 

gallery29.jpg

Nastavak.

 

To mi je neka zajebancija, skupljam sportske autiće i farbam ih u porodičnu boju.

Trenutno možda da imam 3 mjesta u garažama slobodna, a pokupovao sam sve objekte koji imaju garaže.

 

gallery71.jpg

Žrtva.

 

Lekcije iz avio-parkiranja:

gallery66.jpg

Tako ti je to kad letiš unazad.

Još jedan pogled:

http://img.photobucket.com/albums/v246/Bor...A/gallery68.jpg

 

gallery63.jpg

"Honey, I'm home!"

 

I, omiljeno vozilo...

gallery56.jpg

U GTA III mi je prvo bio užasan, ali onda sam poslije zavolio kako se kreće, ukopavanje na ručnu i ostalo.

Pored ovih imam još 3-4 komada u SF. Mora se čovjek nečim baviti.

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, ha nisam znao do sad! :)

 

Niko Bellic is an Eastern European immigrant who has come to Liberty City to pursue the "American Dream." Niko was persuaded to move to Liberty City by his cousin Roman, who claimed in e-mails to Niko that he had two women, four hot tubs and fifteen sports cars; but he was telling a lie to hide his own failures.

 

Roman is the only person Niko knows in Liberty City to begin with, and is one of his major connections in the first part of the game. Niko is a tough character, whereas Roman is friendly. Roman is heavily in debt and a lot of people are after him - he needs Niko's support, hence the reason he deceived Niko into travelling to Liberty City. They are constantly bickering. It is later revealed that Niko has also been avoiding other, as yet undisclosed, problems at home.

 

Gtaivtrailer.png

 

Kontam ovo je neki Bosanac. :) Moja drugarica se tako preziva, a valjda joj prezime potice iz Bosne.

 

Ali zato je diskusija retardirana za medalju: http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=273726&st=0

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...