Jump to content

Grand Theft Auto bez čučanja


CYBERWASTE

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 1 month later...

The next installment of the series, Grand Theft Auto IV (GTA IV), was originally slated to be released in October 2007 Worldwide for the PlayStation 3 and the Xbox 360, the first Grand Theft Auto game to be released simultaneously on the PlayStation and Xbox platforms. However, it was announced on 2 August 2007 that the game will be delayed till Rockstar's Q2 2008 (which ends April 30, 2008)[4]. It has been confirmed that episodic content will be released on the Xbox 360 exclusively. Microsoft officially announced a strategic alliance with Rockstar Games over the rights to episodic content through their Xbox Live service at their X06 event. An announcement regarding the release of episodic content for the PS3 however is still expected, whilst fans speculate that each console will receive its own exclusive episodic content via their respective download services (Xbox Live for the Xbox 360 and PlayStation Network for the PlayStation 3). PC users can suck cock! GTA IV's game engine is the Rockstar Advanced Game Engine (a.k.a. RAGE) used in Rockstar Games presents Table Tennis. The game once again takes place in a redesigned Liberty City that very closely resembles New York City, much more than previous renditions.[5]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest Ace Of Spades

Da li moze neko da mi posalje na mail "data 3" fajl koji se nalazi na instalacionom disku za GTA San Andreas?

Disk mi je izgreban i uspeo sam da prekopiram na hard sve fajlove sem tog "data 3"

 

ovo mi je mail- [email protected]

 

unapred zahvalan..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Nakon godinu dana i predjenih mizernih 32% igre,resio sam da probam San Andreas ponovo.Ali naravno,ponovo nemogu preci onu jebenu misiju T-Bone Mendez,kada juris na motoru onu 4-icu likova i trebas im pokupiti neki paket.Da li neko ima resenje za to ili postoji neki cheat za prelazenje misija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon godinu dana i predjenih mizernih 32% igre,resio sam da probam San Andreas ponovo.Ali naravno,ponovo nemogu preci onu jebenu misiju T-Bone Mendez,kada juris na motoru onu 4-icu likova i trebas im pokupiti neki paket.Da li neko ima resenje za to ili postoji neki cheat za prelazenje misija?

i ja sam se napatio pre neku god igrajuci tu misiju...mislim da nema cheat...cimao sam se ko zna koliko puta dok nisam izvalio,sta di kazem probaj do iznemoglosti pa ces uspeti:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma to je laka misija odmah sam je presao.............nego zajebana je ona sa helikopterom (kada treba da prodje neki auto-igracka kroz bazu a ti helikopterom da unistavas nerpijatelje) to us sve igracke.........i naravno ne igram vise tu igru.

igram samo CS..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podseti me...je l' to u drugom gradu? San Fierro? To nije teška misija... Samo juriš za njima i nonstop pucaš, kad se sruše pokupiš pakete. Probaj ih prvo se poubijati, pa se onda vrati po pakete (da se ne zaustavljaš svaki put) ili probaj, pre nego što počnu bežati jednog upucati snajperom iz daljine, ali pazi, čim ga upucaš, ostali će krenuti bežati, tako da moraš odmah na motor i za njima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au da, sada se i ja sjećam misije. Ma nije uopšte teška. Doduše, ja sam vozio uglavnom motore u igri, pa mi se skill nabudžio do vrha, pa sve da se direktno zakucam u zid i dalje neću pasti :).

 

Lemmy, ne znaš da voziš motore!? Šta bi Lemmy rekao!? :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma dosadno je bre...........jako ne moze da se predje nikako..........previse je tesko.......

 

Pa u globalu veliki minus San Andreasa je sto je preterano tezak i sto ima izuzetno glupih misija kao sto su ti mali avioni (idiotarija!!!!!),voznja normalnih aviona,helikoptera...mislim,ti si jebeni niga gengsta iz geta,kakvi jebeni harieri i tenkovi!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laka je kurac.Jebo sam se sa tim i onim jebenim avioncicima na daljinski u picku materinu.I dalje nemogu preci.Neznam ja voziti taj motor.

 

ja sam je presao samo mene isto zajebava avioni i helikopteri na daljinski..........i ja sam tu stigao i dalje ne mogu.......

trudi se nista vise.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pređoh obe igre, pa tako i te misije, je l', ali brate što dave ti zadatci... Sedam puta sam se preznojio dok sam završio misiju sa helikopterima i onom zgradom u Vice City. A nije bolje ni bilo sa onim poligonom u San Andreasu. Treba da bacam bombe na tenkove i premošćujem jazove... Kako jednostavno i interesantno, naročito što trebaš biti prokleta hobotrnica da uspiješ da na normalan način upravljaš onim mini sranjima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

San andreas težakk? Iskreno, meni je Vice city bio teži! Jes' da sam se za SA bio baš naložio. Misije sa avionima i helikopterima nisu uopšte teške, samo se tako čine. Ako je probaš jednom dvaput videćeš. Primer one misije sa igračkama - iz drugog puta je prešao. Onda ono kad ganjaš kombije sa avionom i treba da ih unišziš - prvo sam odustao, mislio ovo je preteško. Onda je uključio, i iz prve preš'o. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podseti me...je l' to u drugom gradu? San Fierro? To nije teška misija... Samo juriš za njima i nonstop pucaš, kad se sruše pokupiš pakete. Probaj ih prvo se poubijati, pa se onda vrati po pakete (da se ne zaustavljaš svaki put) ili probaj, pre nego što počnu bežati jednog upucati snajperom iz daljine, ali pazi, čim ga upucaš, ostali će krenuti bežati, tako da moraš odmah na motor i za njima...

 

Probao sam i to,ali dzabe kada neznam voziti motor.Nemogu ja njih pratiti. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAAHH e moj lemmy..............ako ako samo neka ti predje.........

moras da se trudis...............Nothing Else (Matters)

 

Kako ne znas voziti motor bre.......................jaooooooooooo moras nauciti.........

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pređoh obe igre, pa tako i te misije, je l', ali brate što dave ti zadatci... Sedam puta sam se preznojio dok sam završio misiju sa helikopterima i onom zgradom u Vice City. A nije bolje ni bilo sa onim poligonom u San Andreasu. Treba da bacam bombe na tenkove i premošćujem jazove... Kako jednostavno i interesantno, naročito što trebaš biti prokleta hobotrnica da uspiješ da na normalan način upravljaš onim mini sranjima...

 

Pffff,pa ja to ne bih presao nikada...JEBEM TI IGRICU,LIK JE NIGA IZ GETA,STA ON IMA DA BACA BOMBE NA TENKOVE?!?!?!?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...