Jump to content

Grand Theft Auto bez čučanja


CYBERWASTE

Recommended Posts

Na mom kompu Bioshock neradi. dali ce raditi ovo pitam se ja?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.....not! XD

 

Steta bash bih voleo da odigram GTA4 for good times, sake!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontam da ce zbog ovoga drasticno da skoci prodaja grafickih karti :D

 

Barem znam da cu ja prvom prilikom da pazarim neko sranje koje ce solidno da tera ovo.. jebem ti Rockstar govnare :S

 

Patch coming in the next few days

Posted by adamcs at 02:07. Category: General

 

Rockstar have just revealed on our forum that a patch for GTA IV PC is due to be made available in the next few days. Here is what they had to say:

 

Driver News

 

We’re pleased to announce that in co-operation with Nvidia a new driver has been released that improves performance and fixes a major issue with 7900 series cards. If you haven’t gotten the driver yet download it here: http://www.nzone.com/object/nzone_gtaiv_downloads.html

 

ATI has also agreed to officially release Catalyst 8.12 which will release on Dec 10th from http://game.amd.com. Expect significant performance improvements when using this new driver.

Patch Is On The Way

 

We are working on making a patch available in the next few days. Since Grand Theft Auto IV is a Games For Windows – Live game the patch must be certified by Microsoft before release. The patch is already at Microsoft and we expect a speedy approval. The patch contains a variety of fixes including:

• A fix to the crash after legal screen that some German customers were reporting.

• Numerous improvements to the video editor: Smarter naming of videos, improved rendering quality, better fx during replays

• Fix to bowling while using certain sensitive mice

• Fix for ATI 1900 shadows

• Overall savings to memory

• Graphic improvements to particle systems and mirrors

• Multiplayer character settings are preserved

• Support for DirectInput controllers. Note: The current hack way of supporting these controllers may not work with the improved functionality. So we recommend you remove the hack before upgrading to the patch.

 

Issues with power management software have also been fixed (slow speed, double speed issues). Even after the patch comes out setting power management software to maximum performance is recommended. We’ve seen cases where power management software does not detect the game is running and puts the CPU in green mode.

 

Besides the patch we’ve also improved the way the Social Club handles data this should have greatly reduced or eliminated the Mma10 error. If you are still receiving this error after logging in and out of Social Club we would like to know as much info as you can about it.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi ovde ne treba mnogo jaka graficka

8600 gt je sasvim dovoljna treba vam RAM, 4+gb

 

Ne pricaj gluposti.

 

Sve i da imas 10gb rama, 32-bitni Windows ce ti prepoznati 3.25mb maksimum [mozda i malo vise].

 

Dojajna graficka jeste potrebna, ali ja se uzdam u te jebene patcheve i sranja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro ceo dan igram ovo cudo. Odlicna je igra, ima smek prethodnih GTA delova a opet je sve lepse, zanimljivije itd.

Ima naravno i par stvari koji mi bas idu na ratzq. Zahtevnost... hmmm ok, igra je zahtevna mada osim ogromne mape nisacim drugim ne opravdava tu zahtevnost jer je grafika tezak prosek. Ono sto mi posebno ide na zivce sto ogranicava detalje u opciji za grafiku. Mene je limitirao na 300mb (e sad kontam da je to memorija sa graficke, sto je cudno jer ja imam 512 valjda?!) i mogu da igram u najvisoj rezoluciji ali sa najogavnijim teksturama. Dakle ne mogu da stavim sve na max pa da mi frame rate bude uzazan nego u startu te ogranici na par varijanti. Druga frustrirajuca stvar vezana za igru je to sto se (barem meni) gube teksture i tako se desava da Niko vozi/hoda po vazduhu, zakucava se u "nevidljive" zidove itd. Znaci to bas kida zivce. :mad:

I treca stvar je vrlo tipicna. Cela prica oko Nike Belica i asocijacija sa Balkanom odnosno Srbijom je uzasno traljava i neuverljiva za one koji znaju da pokazu na geografskoj karti barem jednu drzavu na Balkanu.

Necu ulaziti u to sto Niko i Roman zvuce tako atipicno za Srbiju ali me uzasno nervira losa gluma kada Niko i Roman s vremena na vreme promrmljaju nesto na "srpskom". Znaci zvuce bas kao kad bi amerikanci pricali srpski. Bash loshe... I Roman je zaboravio srpski jezik posle deset godina odsustva iz Srbije...?! Koji kreten... :)

Ono sto mi se ipak dopada je to sto su (za sad koliko sam video) Albanci zapravo bad guys. :D

 

 

btw, na nekoj "sabanskoj" stanici sam cuo Rusalnu! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw, na nekoj "sabanskoj" stanici sam cuo Rusalnu! :)

nisi jedini :)

 

Sve i da imas 10gb rama, 32-bitni Windows ce ti prepoznati 3.25mb maksimum [mozda i malo vise].

Zato ja i imam Vistu 64 bita

a prosle nedelje sam imo cak 6 gb rama, steta sto tad nisam imao GTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

pola prvog , pola drugog diska skinuh , hajde mala cepaj po downloadu !

 

uzeh juche i 2 giga ddr2 na 800 mhz kingstonovog rama tako da sam imam 3 pa se ochekijem solidan shmek :)

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da treba da budzite memoriju na grafickoj a ne ram memoriju ali vi kako 'ocete.

ja ne mislim tako

u kuci imam 2 ista kompa koja imaju 8600 gt 512mb

na jednom ima 2 gb rama, a na drugom 4 gb rama

ovaj sa 4 gb moze duplo bolje detalje da izvuce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao je celu noc kod ortakinje :)

 

Dobra je totalno, ne znam sta Zeljko kenjas za grafiku, meni je odlicna :da:

 

Jedini propust [pored ocajne optimizacije i raznih bagova poput kretenskih tekstura koje se stvaraju all of a sudden] je los srpski i to sto Niko ima do jaja los akcenat engleskog, kao da je neki ruski djilkos, a ne Srbin :no:

I da, udjes u radnju da kupis odecu, a tamo kape sa ruskom zastavom, bioskop se zove Perestroika.. wtf?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti i tvoji niski standardi... tebi je i Tetris graficki spektakl.

:P

 

Reko' ja da su lose odradili taj deo sa "srpskim".

Ako neko nije primetio Niko vozi Romanove taxi vozila marke Albany. :) Mislim, ok kontam ja da to nije Albanija ali bas da ga uvalise "srbinu" da vozi takav automobil... kvaran ovaj Rockstar. :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti i tvoji niski standardi... tebi je i Tetris graficki spektakl.

:P

 

Reko' ja da su lose odradili taj deo sa "srpskim".

Ako neko nije primetio Niko vozi Romanove taxi vozila marke Albany. :) Mislim, ok kontam ja da to nije Albanija ali bas da ga uvalise "srbinu" da vozi takav automobil... kvaran ovaj Rockstar. :)

 

Ma pusi kurac :D

 

A Albany je vrcavost zesca.. em sto podseca na Albaniju, em sto je Albany glavni grad drzave Njujork, a Liberty City je po Njujorku gradjen..

 

Edit: najverovatnije uskoro kupujem Radeon 4670 [ili 3850], da bih mogao da igram ovo sranje :)

I u tom slucaju prodajem Asus 7300GT 256MB DDR2 za 1500 din :lol:

Edited by Simm A)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...