Jump to content

Grand Theft Auto bez čučanja


CYBERWASTE

Recommended Posts

Ja igrao tokom praznika. Generalno igra je jako dobra, ali premalo se stvari ima za raditi u tako velikom svetu. To je jedini minus, doduse dosta veliki minus. Ali kontam da mnogo vise moze onlajn, kada kupis igru jebiga. Sve ostalo sjajno, pogotovo likovi. Najbolji do sada definitivno.

 

igrao ja

 

odlična je, ali joj previše smanjuje ocenu očajna kontrola vozila

 

Tastatura jebiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, kad predjete Dark Souls keca port sa tastaturom GTA kontrole za kola su pickin dim. :mhihi: Da ne pricam sto cak ima i modova za to, opusteno.. npr. ovde https://www.gta5-mod...search/steering

 

Inace, igra je sublimacija toga zasto je Rockstar u kategoriji za sebe kao firma, odlicna prica, likovi, fenomenalna grafika, sjajno napucavanje i naravno, najbitnije, u picku materinu zabavna igra za igranje.

 

A onlajn valjda zbog dodatnih stvari koje mogu da se rade, tipa heist-ovi i bleje sa drugim likovima u igrici.. ali koliko sam skapirao taj deo je potpuno odvojen od SP price i to. Inace, vidis, Lemi, ja se bas ne slazem sa tobom, ja sam OCD kod tih open world igara i zato smatram da je i ovoliko side misija i glupih collectables-a previse.. to je npr. razlog zasto nisam ni jedan Assassin's Creed mogao da predjem, jebes ta sranja, bolje fokusirati pricu kao Witcher i ako vec moras da imas side quest-ove daj da bude neke poente tu a ne samo 'brdo stvari da radis'. Ali dobro, cak i tako mislim da ima solidno puno toga.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa brate, poenta ovakve igre je valjda da se ne drzis samo price, vec da u svetu imas sta da radis. Sta ovde ima? Jedan striptiz bar, jedan pikado, dva teniska terena i 5 frizeraja. I cao. Pa premalo je jebem mu sunce. Jebo ti igranje tenisa, kada pljacke ne mozes raditi van onih iz glavne price. Dakle, pre svega na to mislim, ne mislim na sajd misije, ima toga tu dovoljno. Ali ovo je GTA, daj malo zajebancije van price, daj da se pljacka, daj neki sadrzaj, a ne da se sve van price svede na udaranje kolima neke tamo babe i bezanje od pandura. Inace, slazem se da su glavna prica pa cak i sajd misije predrkano dobri, da su likovi fenomenalni, da je u globalu igra odlicna, ali jednostavno nedostaje sadrzaja koje mozes raditi kada zelis da se drzis van price. No dobro, ako hoces i to plati pa se klati jebiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, taj neki fazon. A i nije da nema, samo su uglavnom glupe misije.. tipa Crnja ima one svoje assassination misije koje su kul, i sa onim ludakom one ekstremne sportove, najjaci lik (Trevor) ima svoje neke vec psiho misije, ali cinjenica, vecina je filler u fazonu letenje avionom itd isl, ali tako je uvek i bilo u GTA. Slazem se sa tim da ako bi uveli neke prave gotivne Vicerovske sajd misije sa pricom, tj, ako bi uveli daleko vise takvih, bilo bi bolje. Al jbg, i dalje je igra za mene do jaja, samo naravno da moze da bude jos bolja.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

gta5 ima taman dovoljno opcionog sadržaja da ne smori.

 

inače, igra se i dalje prodaje punom parom, mislim da su već 50 miliona primeraka premašili, a pritom joj cena ne opada, čak i kod ovih valjača ključeva ne može da se nađe ispod 25€...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...