Jump to content

Grand Theft Auto bez čučanja


CYBERWASTE

Recommended Posts

Ima li neka dobra dusa koja bi narezala i poslala San Andreas u uzice,ali narezanu na cd-ove posto ovde u provinciji nema niko,a meni se bas nesto ne kupuje dvd-rom...Naravno,neka novcana nadoknada se podrazumeva...KRIZIRAM!!! violent.gifviolent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li znate nesto o Hot Coffee modu? Kazu da u sebi sadrzi neku sexy mini igru zbog koje se na zapadu digla velika prasina.

Pogledaj na nekoj od prethodnih strana sam postavio link za download tog patcha koji otkljuchava taj Hot mode icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci samo da pohvalim GTA - Vice City...odusevljen sam igrom, imam onaj predhodni deo, koji mi je, uz duzno postovanje programerima, golo govno...ovaj deo je stvarno prva klasa...toliko kriminala...sta vise reci.

Posebna pohvala za radio stanicu VROCK...konacno igra za odlicnim soundtrack-om: Slayer, Ozzy, Motley Crue...

Od ovog petog dela ocekujem mnogo, mnogo vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shto se tiche ovog patcha za Hot Coffe mod evo linka:

 

http://www.ggmania.com/?smsid=19005

 

I samo da znate nakon pokretanja ovog moda stari saveovi nece vishe biti u funkciji(nece se obrisati nemoj te da brinete icon_smile.gif )..drugim rechima moracete da pokrenete igru iz pochetka icon_smile.gificon_smile.gif

 

Ko voli nek' izvoli icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam tu vrucu kafu snimio pre nego sto sam poceo da igram igru.

Inace igra je ql... ja tek zavrsavam prvi grad. Najvise mi se svidja sto postoje razno razne modifikacije i mnogo vise vozila. Dvotockasi su zakon... najvise volim da vozim BMX... jos ako ste snimli onaj fajl sto podesi da svi dvotockasi budu fizicki jaci od ostalih vozila (tipa zakucate se u kamion i on odleti a vi produzite dalje kuda ste krenuli)... milina! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

5-i deo je uzas, razocaran sam duboko.

Sa tehnicke strane grafika mi je bolja u VC-u...radio stanice su sramota, jos sam neki nigga' homme shit-face koji vozi bmx...jeboteee... violent.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

to jest...

 

nisam jos nabasao na ceo pack koji sve to menja, ali ima onih editora kojima ubacujes koji god wav na mesto starih...

Jel ima?! Gde? Ajde ako te ne mrzi nadj neki link ka takvom editoru pa nas obavesti ovde. Ja sam bas u fazonu da naravim celu semu... jednog tipicnog beogradskog dripca. Ono kada se dernja u toku voznje da ne kaze "Imas li ti dozvolu"? nego recimo "Jebem ti mater, kretencino jedna sakata"! isl. Bas bi bilo ql! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...