Jump to content

> Mortal Kombat <


Ivan_Creed

Recommended Posts

Децепшн сам играо како на ИксБоксу тако и на Плејстејшну и у оба случаја је јебало кеве, тако да не видим поенту играња ове игрице на компјутеру...Уствари, уопште не видим поенту играња БИЛО КОГ МКа на рачунару...БЛАСФЕНИ !

Pa ne bih bez razloga pitao to što sam pitao.

Tj. da mogu da ih igram na konzoli, igrao bih rado, ali ne mogu.

 

Zato i pitam da li je moguće (preko nekog emulatora recimo) igrati Deception na PC-u?

I po mogućstvu konfigurisati tastere?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ма ја мислим да може и нека комбинација и са Xbox али то је све ''ебавање мозга''.

 

Конфигурација тастера може зависити од емулационог програма, а поред тога могуће је и ''преварити'' емулациони програм неким другим - као што је Joy2Keyboard или сл...

 

Иначе, сагласан сам са voodoo_ обзиром да је могуће имати емулатор за PS2 али је питање шта и како (хвала богу па се сетили да начине ваљани биос)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skidam preko lokala film Mortal Kombat 3.

Odgledao sam sad početak. To je prva borba između Shang Tsunga i Kung Lao-a.

 

Veće sranje odavno nisam video.

Likovi su očajni, gluma je očajna, previše efekata bez poente, Kung Lao mi liči na nekog pedera, Raiden nema ni trunku harizme, Shao Kahn više izgleda smešno nego opasno... ma katastrofa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mislim na to.

Uporedi Mortal Kombat 2 za sve platforme na kojima je izašao (automati, SMD, SNES, PC itd). Verzija na automatima ima najveću kolornu paletu, najkrupnije likove i najveću rezoluciju. To je ujedno i osnovna verzija, pošto je Midway tada sve naslove prvo izbacivao na automate gde je bio najveći keš.

Sega je imala mnogo jadan hardver, nisku rezoluciju i 64 boje na ekranu. Jebeni gradijent nije mogao da se izvede kako treba nego su morali tačkicama da prave senke i slično. Uzmi MAME, ZSNES i Fusion, skini romove za sve tri platforme i uporedi sam.

Naravno da grafika ovde nije na prvom mestu, ali Sega verzija izgleda toliko jadno u odnosu na ostale da je to sramota.

Da se razumemo, ja sam u periodu '94 do '97 MK igrao isključivo na Segi, ali je na EI Niš televizorima sve izgledalo isto.

Edited by voodoo_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebes ga, imamo samo Mega Drive, sto nam je sasvim dovoljno.

Niko ni ne obraca paznju na to, bitno je samo da dzojpedi ostanu citavi, jer im je unutrasnjost budzena i popravljana milion puta. :)

Najbitnije je da se pegla. :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razvalio bih vam dupeta kako god okrenete. Kabal Wins. :)

Pa aj' da organizujemo turnir. :P

Mnogo mi ti talasaš. :P

 

Ja ne mogu zbog ruke da igram na konzoli, ali bi bilo super ako bi džojpedi mogli da rade u Mame emulutaru(nisam proveravao), pa bih ja onda igrao na tastaturi.

Možemo da igramo Mortal Kombat 1 i 2.

Nije mi poznato da je trojka izašla za automate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa aj' da organizujemo turnir. :P

Mnogo mi ti talasaš. :P

 

Moze, moze, moram onda da se zagrevam, nisam dugo pikao Mortal. Sega je kod ortaka, uzecu je sad za vikend. :da:

 

Dvojku sam doktorirao, al' najcesce igramo Ultimate. :)

 

Sta je s' rukom?

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde onda da vidimo i sa ostalima.

Glupo je ako nas barem petorica nema.

Ivane Creed, kad dolaziš za Srbiju?

A mogli bi i ostali da se jave ako su zainteresovani.

 

Dogovorićemo se gde ćemo (možemo i kod mene, već sam organizovao takve manifestacije), skupićemo neku kintu za alkohol, grickanje i raspalićemo Mortal Kombat celu noć :)

 

 

Sta je s' rukom?

Iščupao je Jacks. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=0j0xega8klA

http://www.youtube.com/watch?v=Dq59EPEUhx4...feature=related

 

Samo za trve i hardkor fanove.... ko ne zna sta je trash, taj ne zna MK! :rockdevil:

 

@d4rk3lf - ne znam kada cu, ali imacemo svi viziju od Rajdena..... :da:

Edited by Ivan_Creed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...