Jump to content

> Mortal Kombat <


Ivan_Creed

Recommended Posts

Dakle, ne secam se da je uopste bila tema o ovom legendarnom serijalu!

Znaci, koji vam je naj deo, karakter, potez, kombo, finish, video, oruzje, itd....

Eto, imam Deadly Alliance, STRAVA igra, bas mi se svidja, noviteti, a izlazi i Deception (koji je pun mini-gamesa)....... icon_rockdevil.gif

user posted image

user posted image

 

icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Edited by Ivan_Creed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa MK nekad sam bio tolko opsednut igricom da sam sanjo fatalite... inace imam SEGU i MK2 i MK3 i bio sam jedan od najboljih tad u ono vreme... MK4 sam isto igrao a ovaj poslednji deadly sam malo igrao i smorio me, ali ima stvarno lue fatalite... MK KULT!!!!! najbolja borilacka igrica svih vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prelazenjem MK:DA i otvaranjem odredjenih kovcega u Krypt sekciji, dolazim do saznanja da postoji izvesni Dragon King, koji ce se uzdici iz mrtvih.... mozda je ovo hint za sledeci deo?

Mozda ce on doci na mesto Shao Kahn-a, koji je navodno (konacno??) ubijen u DA??

icon_confused.gif

Outworld in chaos, sada dolazi Netherrealm!!!!!!!!!! icon_da.gificon_da.gifph34r.gif

Edited by Ivan_Creed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Bio sam nekad manijak u ovome ph34r.gif sad imam preca posla, mada volim da se podsetim drevne mladosti i bacenih para.

Najbolji deo MK2, Najbolji lik uvek bio i ostace Scorpion.

MK4 je bila na pravom putu, ali je prerano izasla za svoje vreme.

 

Jel se neko mozda seca, ili kojim slucajem ima, Mortal Kombat Mythologies? To sam samo jednom igrao, nigde se nije moglo naci, a strava je igra. U ulozi ste Sub-Zero-a, prelazite nivoe, rastu vam...sposobnosti i tako to. icon_rolleyes.gif Btw. bila je na PS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heheh Bas pre neki dan naletim na muziku iz igrice, filma...

Prvi put sam igrao u Grickoj kada sam bio 5 raz osnovne, pa posle kod kuma na - amiga racunaru icon_mrgreen.gif - a posle sega itd...

Nisam bio previse vest al moj ortak je odkidao pa sam vodio njega kada treba icon_mrgreen.gif

Na kompu mi nikada nije bilo zanimljivo da igram takve igrice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...