Jump to content

> Mortal Kombat <


Ivan_Creed

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja se izvinjavam zbog offtopica, ali kad sam video MK, pa jos MK vs DC, odma mi je palo svadjanje sa nekim ortacima koji igraju MK, koji me ubedjuju da MK (barem raniji delovi) nije dosadan i jednolican (aj nek neko porekne cinjenicu da svaki lik ima po 4-5 "specijalnih" poteza, ne racunam klizanje i uppercut i te stvari koje svi imaju) :P

Sto se fatalitija tice, super je to, ali ne sluzi nicemu u igri, samo za paljevinu na kraju.

Oni meni pricaju kako je Marvel vs Capcom bezveze jer je "mnogo sareno", "mnogo brzo", i najbolja fora, "nezgodno, posto se blok drzi na nazad" hehehehe

Sta bi rekli tek za Guilty Gear :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Meni je od ovih modernih MK-ova Armageddon bio najbolji.Kako je ono bilo dobro kad se zakuva sa zivim protivnikom...Sad mi zao sto sam prodao PS2,najvise zbog te igre :( Inace,Sub Zeroa uzimam od kad znam za MK,najjaci lik u gaming istoriji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ja se izvinjavam zbog offtopica, ali kad sam video MK, pa jos MK vs DC, odma mi je palo svadjanje sa nekim ortacima koji igraju MK, koji me ubedjuju da MK (barem raniji delovi) nije dosadan i jednolican (aj nek neko porekne cinjenicu da svaki lik ima po 4-5 "specijalnih" poteza, ne racunam klizanje i uppercut i te stvari koje svi imaju) :P

Sto se fatalitija tice, super je to, ali ne sluzi nicemu u igri, samo za paljevinu na kraju.

Oni meni pricaju kako je Marvel vs Capcom bezveze jer je "mnogo sareno", "mnogo brzo", i najbolja fora, "nezgodno, posto se blok drzi na nazad" hehehehe

Sta bi rekli tek za Guilty Gear :P

 

Ранији делови MK-a се не могу поредити с новонасталим yебачинама. У суштини, од када се појавио Tekken као и Dead or Alive уз Soul Calibur 3, 4...Једноставно, MK нема исту срж. Но, тада у том периоду пре добрих 15 година је представљао вишедневну забаву (да, нема спавања), а MK: Ultimate игрицу која омогућава искусним играчима да yебитачно набијају комплексе нубовима који не знају форе и фазоне.

Mk vs Dc за мене НИКАД неће бити прави MK. То су успели једино MK2 и MK3 : Ultimate.

А што се мене лично тиче оба дела су култна тако да Marvel vs Capcom може да прође само за оне који су почели да играју исту пре MK-a. То је само моје мишљење... :]

 

Mortal Kombat rulz. Револуционарно уведено је само FINNISH HIM/HER!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
Ja se izvinjavam zbog offtopica, ali kad sam video MK, pa jos MK vs DC, odma mi je palo svadjanje sa nekim ortacima koji igraju MK, koji me ubedjuju da MK (barem raniji delovi) nije dosadan i jednolican (aj nek neko porekne cinjenicu da svaki lik ima po 4-5 "specijalnih" poteza, ne racunam klizanje i uppercut i te stvari koje svi imaju) :P

Sto se fatalitija tice, super je to, ali ne sluzi nicemu u igri, samo za paljevinu na kraju.

Oni meni pricaju kako je Marvel vs Capcom bezveze jer je "mnogo sareno", "mnogo brzo", i najbolja fora, "nezgodno, posto se blok drzi na nazad" hehehehe

Sta bi rekli tek za Guilty Gear :P

 

Ранији делови MK-a се не могу поредити с новонасталим yебачинама. У суштини, од када се појавио Tekken као и Dead or Alive уз Soul Calibur 3, 4...Једноставно, MK нема исту срж. Но, тада у том периоду пре добрих 15 година је представљао вишедневну забаву (да, нема спавања), а MK: Ultimate игрицу која омогућава искусним играчима да yебитачно набијају комплексе нубовима који не знају форе и фазоне.

Mk vs Dc за мене НИКАД неће бити прави MK. То су успели једино MK2 и MK3 : Ultimate.

А што се мене лично тиче оба дела су култна тако да Marvel vs Capcom може да прође само за оне који су почели да играју исту пре MK-a. То је само моје мишљење... :]

 

Mortal Kombat rulz. Револуционарно уведено је само FINNISH HIM/HER!

 

Uh, kako vas nije sramota?

 

Prvo, (stari) Kombat je specifičan po tome što su to snimani glumci, a ne crtaći, ili usrane animacije, po kombo hitovima (MK3, a ima i fora u MK2) i po mnogo do jaja spoju ozbiljnosti i humora. Bilo koji Kombat (čak i Special Forces) će uvek, ali UVEK biti bolji bilo od kakvog Tekkena ili GayCalibura. Marvel VS Capcom je drkanje kurca za malu decu, tu nema razmišljanja, nema nikakve lepote tuče, samo što brže izdrkaj dugmiće, i olešiš protivnika, a ne znaš ni šta se desilo + radiš magije na jedno dugme. Sranje.

 

Na žalost, MK je morao da se prilagodi tim Tekken i Dead or Alive sranjima, pa je izdao Deadly Aliance (propast), i onda Deception (najbolja igra svih vremena), i time je uspeo i njih da ispiša. Novi MK vs DCU je sasvim dobar, mnogo bolje od očekivanog, ali kapiram da će sledeća igra u serijalu biti mnooogo dobra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ЈА обожавам MOrtal Kombat, не схвати ме погрешно, али ми је јако засметао лик Liu Kang који је у улози зомбија и има ланце око себе...

 

Deception је одличан спој RPG и Combat стилова. Свидело ми се јако док сам играо, додуше у играоници где сам плаћао време тако да нисам имо много времена за истраживање и проналажење свега и свачега у крипти, а такође поседује и MK 2 као и неке мини игрице које су биле ЈАКО занимљиве... :]

 

Не знам да ли си играо MK : Shaolin Monks, али то је предобар фазон, типа авантура која може и у двоје с првобитна два основна играча:

Liu Kang Kung Lao, а касније се отварају Scorpion и Sub Zero!

Поред осталог, никад нисам успео да одлично играм користеђи Шуђинка...јесте да им комбинације магија, али његов мнки стил (колико се сећам) ми не лежи најбоље. Бои Ра Чо је луд, а такође и Суб Зиро с оном мачугом! xD

 

Фора је лош обзиром да се у читавој причи изгуби дојам о времену, о томе ко шта како и с ким...Поготово у Mortal KOmbat Conquest... MK vs DC је суперишка, али СУПЕРМЕН с стилом Liu Kang? Било ми је ужасно смешно. То се догоди када игрицу одраде људи који везе с игрицом и причом немају...

 

Ја очекујем филм...

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xexe, meni je taj Liu Kang bio do jaja, jer sam ga uvek mrzeo. x)

 

Igrao sam Šaolin Manks, nije mi nešto posebno, više volim kad su te igre gde se tabaš s ortakom protiv neprijatelja ultra lake, što s MKSM nije baš slučaj.

 

Ja sam kupio Soni2 zbog Deceptiona, kao što ću sada kupiti Soni3 zbog novijih Kombata.

Igrao sam s Jade, ima najduže kombo hitove, jebem keve. x) I, priča je vrh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам играо једино Shaolin Monks на сонију. Децепшн сам играо, колико се сећам, на Xbox обичном, а MK VS DC на Xbox 360. Какве груди имају, то је ...

sonya-vs-superman-mkdc.jpg

 

screengrab_480.jpg

 

То је укупно 60 терабајта, по 15 у свакој...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...