Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Pravi ljubitelji valjda znaju... Nego, licno ne volim taj period glam rock sranja, a i pevac mi se ne svidja, nema kvalitet glasa ni blizu Anselmovog!

 

Procitao sam taj link, a cini mi se da su se malo zajebali: pise da Anselmo pocinje da radi tek na albumu CFH, ali to nije tacno, vec je pevao i na albumu pre tog - Power Metal.

 

Samo je problem sto se tice tih starih albuma, pre CFH, tesko ih je nabaviti (eh da imam brzi net...), recimo jos kada sam uzeo mp3 Pantere nema ni jednog pre CFH. Istina je da su ovi noviji mnogo bolji, kvalitetniji, ali hteo bih i te stare barem da preslusam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тешко их је набавити, зато што су их се они одрекли, те их нису реиздавали, прва три су издата само на плочама, док су "Power Metal" били избацили и на диску у сопственој режији, па га је кудикамо лакше наћи.А података за Филов први албум си лоше прочитао. Пише лепо: "Pantera went through several more singers before Razor White vocalist Phil Anselmo joined the band for 1988's Power Metal."

Ljubitelji Pantere osamdesetih...obratite paznju na pevaca Pantere:(koga zanima)TERRY GLAZE (prva tri albuma)
Ето још једног разлога за жаљење за Дареловом смрћу... Требали су да ураде концерт у оригиналној постави са Теријем, неко би то већ снимио, а онда бисмо ми лепо могли да уживамо. Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo je problem sto se tice tih starih albuma, pre CFH, tesko ih je nabaviti (eh da imam brzi net...), recimo jos kada sam uzeo mp3 Pantere nema ni jednog pre CFH. Istina je da su ovi noviji mnogo bolji, kvalitetniji, ali hteo bih i te stare barem da preslusam.

Pazi, te albume (tj. "Metal Magic", "Projects In The Jungle" i "I Am The Night") je jako teško naći. Ja sam ih snimao sa ploča pre nekih desetak godina i nikad nisam video da ih neko ima u mp3 formatu. Možda negde ipak postoje neki ripovi... Ja bi ih lično ripovao da su ti moji snimci malo bolji.

 

Što se same muzike tiče, više sve to liči na Judas Priest sa sredine osamdesetih nego na Panteru kakva je bila na "Power Metal" albumu. Jedino što je stvarno dobro na ovim albumima su paklene solaže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam se baš nešto ubio od traženja, jednostavno to mi i nije prava Pantera.

 

A ja u životu nisam video mp3 Pantere sa prva 3 albuma, a retko sam viđao i one sa "Power Metal". To je fakat. Ne kažem da nema ripova, samo ja nisam naleteo na njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam se baš nešto ubio od traženja, jednostavno to mi i nije prava Pantera.

 

A ja u životu nisam video mp3 Pantere sa prva 3 albuma, a retko sam viđao i one sa "Power Metal". To je fakat. Ne kažem da nema ripova, samo ja nisam naleteo na njih.

 

To i ja kazem, evo nekako sam uspeo da nadjem "Power Metal" i "Metal Magic", a bas pesmu "Power Metal" imao sam neki snimak uzivo... Ali to stvarno jeste istina da oni nikad nisu ponovo izdavali te albume, znaci samo ploce postoje, pa je i logicno da je jako tesko to naci.

 

@darthmaul Ajde ako ti kazes, pa da ti verujem na rec. Imam los net tako da nisam uopste ni trazio tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote,ti albumi uopste nisu neki raritet (mp3 format naravno).Ja ih imam vec dobrih 5 godina.Gomila ljudi ih ima.

Stvarno nisu nista posebno.Ja volim taj tip muzike,ali prva tri albuma su suvi prosek,cak i ispod proseka."Power metal" je druga prica,taj album je stvarno odlican.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U svakom slučaju mogu da se nadju.

Ponavljam imam sva 4 prva albuma u mp3iju, mogu da uploadujem.

 

Meni iskreno je i tad Pantera bila extra, dobra mesavina hard rocka, heavy metala. Solaze extra, vokal extra, bubanj extra... Jednostavno extra :) :) hahaha

 

 

Šmek osamdesetih - što i jeste poenta...

Edited by ZmYchE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote,ti albumi uopste nisu neki raritet (mp3 format naravno).Ja ih imam vec dobrih 5 godina.Gomila ljudi ih ima.

Stvarno nisu nista posebno.Ja volim taj tip muzike,ali prva tri albuma su suvi prosek,cak i ispod proseka."Power metal" je druga prica,taj album je stvarno odlican.

 

Pa to i ja govorim! Dok Anselmo nije dosao, onaj lik, vokal, bio je sranje! Realno, to mi i nije neki heavy metal...

 

Eto trebao bi adsl da se uvodi u sledecih par meseci i garantujem vam da je to prvo sto cu dl!! :pivopije:

 

:pivopije: PivoPije, pijem pivo i slusam Panteru, JEBENI RAJ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Dok Anselmo nije dosao, onaj lik, vokal, bio je sranje!

 

2. Realno, to mi i nije neki heavy metal...

1. Terry Glaze Lee uopšte nije bio sranje vokal! Zar ti nisi rekao da te albume uopšte nisi čuo?

 

2. To je heavy metal koliko i Judas Priest, jer najviše na njih liči.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...