Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

^Hvala u ime onih koji ne fejsbuche :pivopije:

lepo odradjeno. :rockdevil:

malo netipican stil... cini mi se da je jedan rif identican glavnom iz CFH, a philovom glasu nedostaje malo agresivnosti po kojoj je prepoznatljiv

jos malo dodatnih informacija: CFH 20th Anniversary

Edited by ^TK^

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je sranje.oce da mlate pare pa kao evo jedne stare pesme,par demo snimaka i lajvova i to cemo da izdamo ne bi li deca kupovala jer je to ipak pantera i ipak je to cfh.zalosno je sto paul i dalje mlati pare od benda koji ne postoji 6 godina...svaka njima cast na svemu sto su uradili,volim taj bend ali ovakve marketinske poteze ne.

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je sranje.oce da mlate pare pa kao evo jedne stare pesme,par demo snimaka i lajvova i to cemo da izdamo ne bi li deca kupovala jer je to ipak pantera i ipak je to cfh.zalosno je sto paul i dalje mlati pare od benda koji ne postoji 6 godina...svaka njima cast na svemu sto su uradili,volim taj bend ali ovakve marketinske poteze ne.

 

Jeste, ima da zaradi milione :mrgreen:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, ima da zaradi milione :mrgreen:.

nisu tu neki milioni u pitanju ali nisu sigurno ni neke male pare. ima on pravo da zivi od svoje muzike ali opet ziveti od stare slave i kad ti nestane love reizdati album od pre 20 godina sa jednom unreleased pesmom i jos par demosa...ma daj.

Edited by dimmu1
  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druže, Vinnie trenutno mlati ogromne pare po Americi sa Hellyeah, tako da ako misliš da on ovo radi jer mu trebaju pare - nije baš tako. Nije sve u novcu, naročito ne kad ti je zbog te muzike koju sviraš brat ubijen pred tvojim očima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Talvi ima pravo.

Mi vidimo pare svuda. j pare, zasto uvek moramo da pametujemo o nekoj komercijalizaciji ako je stvar dobra. kao da stalno imamo potrebu da na bilo koji nacin skrnavimo sve zivo.

ali dobro svako ima svoje misljenje (prokleti klishe)

@Drogarito: mozda na CFH?

Edited by ^TK^

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...