Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Ja upravo slusam Trendkill album, i uzivam...i jebe mi se sta ko misli o albumu, slusam ga radi sebe :cool:

Suicide pt 2, koja rasturacina, meni je to zakon...The graet southern trendikill, War nerve, drug the waters, Living throuhg me, ma brdo odlicnih pesama....

Ako nista drugo, bar nisu nikada bili komercijalni, kao neki veliki bendovi slicnog zanra, koji su se sroljali posteno u jednom(vecem ili manjem) delu svoje karijere....

A sad odoh da legnem i nastavim da slusam Panteru, dosta mudrovanja, muzika je za uzivanje a ne za mudrovanje...

 

I ukusi se razlikuju, ako to jos niste znali...i nemojte da shvatate previse ozbiljno ako neko ne voli vas omiljeni bend, nije vam taj bend ni brat ni majka...osim ako nemate nista drugo u zivotu osim tih omiljenih bendova...onda ste u problemu, ali sta da vam radim :D

 

Super Joint Ritual mi je isto zakon, to stalno slusam u autu, neka se cuvaju pesaci :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napadate Lemmya jer se "israo" po albumu, a po meni je i ovo isto toliko diskutabilno koliko i da je album "krs". Misljenja i ukusi se razlikuju i ja sam apsolutno uveren da Trendkill zasigurno nije Panterin najbolji album, a daleko je od toga da je jedan od najopakijih metal albuma uopste.

 

Ja sam i naglasio da je to lično mišljenje, a sa njim ne mora apsolutno niko da se složi. Panteru slušam več dugo, dvocifren broj godina je u pitanju, više ni ne znam koliko, a preslušao sam ko zna koliko muzike svih mogućih pravaca. Trendkill je jedan od retkih albuma od kojih me tokom slušanja podilazi jeza, bukvalno. Na osnovu toga sam rekao da je to jedan od najopakijih albuma ikada i opet naglašavam, to je isključivo moj doživljaj i moj stav o tome. Zaista niko nema obavezu da se složi sa tim. Ja lično Lemmy-ja nisam opljuvao jer nisam u fazonu da ću nekoga ili nešto da spustim da bih podigao sebe ili svoje stavove. Ja sam lepo naveo zašto mi se Trendkill dopada i pritom nisam pljuvao po Vulgar-u, da se razumemo. Ako se nekome ti razlozi, argumenti ili šta god to bilo, ne dopadaju, to nije moj problem. Prihvatam činjenicu da ljudi preferiraju Vulgar, ali sa mnom to nije slučaj. To je suština priče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је лично Трендкил омиљени албум ''Паклених каубоја''. Оличење њиховог анти-комерцијалног духа и јужњачке искрености ''средњи прст у фацу''. Комотно могу да га слушају и најзаклетији поклоници норвешке андерграунд БМ сцене. ''Вулгарни приказ моћи'' ми је наспрам њега тотално медиокритетан. Но, наравно поштујем и волим и тај албум, а и сасвим разумем оне којима је тај албум омиљени.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@jadni uvrnuti Pipo Inzagi

Nije kreten,vec je balava.

 

Znao sam da ces ako iko pomene ovaj album ti da navedes ovu pesmu :D (doduse mislio sam da ces da embedujes video, al' ajd' sad :bigblue:)

 

:rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Nekako mi to dodje k'o uporedjivanje Skolsa i Runija :razz:

 

Jujujuju,cak ni Trendkill ne treba porediti ni u kakvom kontekstu sa ova dva pirgava,ogavna sabana.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne treba da biras rijeci,pljuvaj i seri koliko god hoces ali shvati da ce onda biti neko ko ce da ti kontrira,i ne uzasavaj se toga,vec ako ti je stalo svoju pljuvacinu potkrijepi argumentima.to je valjda neki normalan tok diskusije koji i sam manje vise vodis na ovom forumu,kao i svi ostali relativno normalni ovdje.

 

 

a za ono kul i nekul neko se preseravao kako je trivijalno jel' phil bio ubiven od alkohola il' droze itd u smislu e mene boli kurac ja sam ze izdigao iznad toga panteru imam u malom prstu kao i svo znanje ovoga svijeta,mislim da to nijesi bio ti,moguce je da sam se ja natripovao jer sam pijan ko majka mara 

 

Pa jebote,gde sam se ja uzasavao sto mi neko kontrira?Izneo sam svoje misljenje,onda kao grom iz vedra neba naidje ova balavica,Trne i ja je malo iznapusavasmo i cao.Sve ostalo,koliko ja uspevam primetiti,je koliko/toliko normalna diskusija u demokratskim okvirima.Ali dobro,moje neko misljenje je da se generalno licni ukus ne moze potkrepiti argumentima.Ja ne mogu reci da je Trendkill lose odsviran,posto nije.Ja ne mogu reci da je lose produciran,posto nije,itd.Ja mogu reci da su meni pesme lose,i zbog toga album i smatram sranjem.

 

A pjan si ko majka,to se vidi. :haha: Posto sam ja to napisao. :haha: Ali,uopste nije bila poenta u uzdizanju i proseravanju,vec u tome da mene konkretno te stvari ne zanimaju u tolikoj kolicini,muzika mi je bitna.Naravno da cu zagrebati,kao sto ti kazes,ispod omota,ali zbog cega to raditi kada mi se album ne svidja i smatram ga losim?

 

Pu, crk'o dabogda!

 

:rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebes ti trijeznu i netvrdoglavu pricu o panteri samo je trulo sto se vodi preko neta a ne u neku kafanu ka ljudi 

 

uglavnom,nemoj da mi je ko diro trendkil,imolejsn,sljivu i cokoladno mlijeko

 

i pustite te balavice rip dime itd pustice ih sjutra kad izadje novi album arse iz kuce velikoga brata

 

 

edit:i da,evo kako to treba da zvuci,pijano nadrogirano i glibavo:

 

http://www.youtube.com/watch?v=jNKx4ANelhM

 

 

 

Edited by Ulv Gegner Irminsson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jujujuju,cak ni Trendkill ne treba porediti ni u kakvom kontekstu sa ova dva pirgava,ogavna sabana.

 

 

Dobro, aj onda da uporedim iskrenost i snagu na Trendkill-u sa Pesotovom lojalnoscu prema klubu i sklonosti ka slobodnom padu :mhihi:

 

 

 

 

:rockdevil::wub:

Edited by tier_mfkr

Share this post


Link to post
Share on other sites

If I hit bottom and everything's gone

In the great Mississippi please drown me and run.

 

It's bullshit time again,you'll save the world within your trend

 

Those with the heart and the brain to get pass this

Can spot a pathetic without even asking

 

:D

 

I jebo vas Trendkill vise,i mene zajedno sa vama.

Edited by In The Flesh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...