Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Upravo zato, ta agresija na njemu je krš, zamara me taj album.

Ne može da se poredi sa veličinama poput Low, The Gathering, Masquerade In Blood, Shovel Headed Kill Machine, God Hates Us All itd.

 

 

nije zahvalno porediti kasnije albume sa legendarnim ostvarenjima thrash-a jer su iskocili iz okvira istog, mada je thrash u kom su oni oduvek bili kod njih bio zastupljen samo parcijalno i u fuziji sa elementima drugih podpravaca. vuku na groove i sludge pa je to onda poredjenje baba i zaba na razlicitim talasnim duzinam

Edited by ^TK^

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm, kako ste me provalili? skoro su mi pobegla 2 prvoklasna primerka mamlaza iz zoo-a, pa sam ubedjen da su ovde. eto sam sam ih nasao. ccc od sad vas stavljamo u celije sa video nadzorom.neuracunljivi steicon_da.gificon_da.gif

sta ima ko da me pita za misljenje? kao da ovde neko nekog pita za dozvolu...uostalom moja zamerka je bila prilicno korektna, a konfliktni likovi vide problem gde problema nema.pa po svaku cenu traze razlog za vredjanje.

 

niko te nije uvredio...nadosao si ovde i poceo da prosipas ljubav prema panteri k'o da ti je majka rodjena,ko da na nju mislis kada te muke stignu,kada nade nema,kad nje nema,ona sa drugim...ta fora...

ne vidim od kakvog je znacaja to za temu

pa da vidimo jel te to cima pms ili si napaljeni klinac koji obozava kesica i fajront republiku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

niko te nije uvredio...nadosao si ovde i poceo da prosipas ljubav prema panteri k'o da ti je majka rodjena,ko da na nju mislis kada te muke stignu,kada nade nema,kad nje nema,ona sa drugim...ta fora...

 

pa da vidimo jel te to cima pms ili si napaljeni klinac koji obozava kesica i fajront republiku...

 

 

sasvim je normalno imati bend za koji bi sve dao, a za mene je to pantera. veruj mi, da je zasluzila to mesto i vise nego sto mozes da zamislis. zar ne postoji bend koji bih ti iz sve snage branio... ako te zanima, uopste ne gledam tv i prilicno promisljeno i zrelo postupam u datim situacijama. ali na ovo ne mogu da cutim. rekoh lepo da da ja nisam protiv necijeg misljenja. od samog pocetka ti smeta terminologija kojom se sluzive.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je pantera najbolji bend,tj jedan od...taj bend ima mnogo dobrih stvari,takodje i govana od pesama koje treba zabraniti...ne postoji ni jedan bend za koji bi dao sve,tacnije ne bi im dao nista,nije mi to brat,vec bend koji slusam...govno od pesme koje napravi metalika isto smrdi koliko i govno od pesme koje naravi pantere...nema razlike, govno je govno...ko god da ga iskenja,u ovom slucaju ko ga napravi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg. svi imamo svoje uspone i padove. oni su slavni pa je katastrofa kad pogrese... gadan je taj teret slave. a kad mi negde pogresimo pitanje je da li cemo sami sebi zameriti na tome ili ce to proci nezapazeno. bili su prilicno rastrzani problemima u to vreme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)Ja samo da kažem da je većina pesama Pantere boooooring.

2)Genijalno je što su mnogi spremni da razne manje bendove brane dok ne crknu, a kad se kenja po najvećem bendu u kosmosu uglavnom ćute.

 

1) :violent:

2) Poenta.

No, to je zato što su 'čketine klasične, kao, prerasli smo mi Metaliku, Panteru, Slayer, ovo ono. Zaboga, to su sve adolescentski bendovi, a mi smo ''napredni'', samo andergraund, vikinzi, gargojli, mistične šume... Jebeš ga, ne kapiramo ni 5% tekstova, jes i da je sama muzika sranje, ali se zato razlikujemo od mase. Kad već nismo ni sposobni da varimo nikakvu drugačiju muziku sem metala...

Pričica ala idi mi, dođi mi. Kompleksaši, ali oni najklasičniji mogući. Odgovorno tvrdim. :da:

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoji i to...nije svaki isprdak suvo zlato.Na muziku se ne moze gledati kroz te dve prizme o kojima je u ovom momentu rec.Ili je dobro,ili nije.Nema tu fora "Underground je i super je zbog toga" ili "Velicina je u pitanju,to ne moze biti lose".Govno je govno.Iako,kategoricki tvrdim da je 90% underground bendova tesko sranje ili u najbolju ruku suvi prosek,i kriju se iza te famozne reci zbog toga sto ne mogu i ne umeju bolje.

 

Vjerovatno fanovi Megadeth-a.

 

:haha::haha::haha:

 

Kako ti ne mozes smisliti Musavog. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemmy:

Vjeruj mi da mi on najmanje smeta. Volim dosta albuma Megadeth-a,a Countdown i RIP su mi sigurno medju 10 ili 15 naj albuma. 

 

Ti nijesi mogao bolje potrefiti srz nego sa onom da su mu fanovi iskompleksirani,jer je i on takav. Ali Kad Dejv prdi i nipodastava Metaliku,meni je to smijesno,uopste me ne dotice. Kad njegovi fanovi to rade,onda mi to stvara odbojnost prema Megadeth-u. 

Edited by In The Flesh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...