Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Njah, meni je ovo ok kompilacija. Mislim, naravno da niko nije nadmasio original, to se nije ni ocekivalo, ali se vidi da su se svi potrudili da odaju Dime-u pocast i da su posteno odsvirali. Jedino mi ne leze Machine Head i Evile, cija mi je obrada skroz "meh". Sa druge strane, ne znam sto se toliko bunite protiv Zakk-a - odsvirao je pesmu na svoj nacin, bas onako kako se i ocekivalo. Ovi hc bendovi mahom zvuce dobro, volim ja takav zvuk i ovo mi je fino leglo. I da, mnogo cudna ona Kiuas obrada, bre. :haha: Mada mi se cini da su svi oni mogli malo da zamaste produkciju, npr. Biohazard pesma mi produkcijski zvuci pretanko. I cini mi se da su komotno mogli da ubace Aborted obradu "Slaughtered", iz prostog razloga sto je fenomenalna.

 

Dakle, bez obzira na ove zamerke koje nabrojah ja ovo mogu fino da preslusam, bez povracanja i bez da se smorim. Jbg, tako je. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zbog cega je zasluzio taj epitet?

Odslušaj ovu obradu, pa ćeš i sam da vidiš.. Sama po sebi nije tolko loša, ali kad se uporedi sa originalom.. ispada mnogo ljigava. Sem nje, ne valjaju ni This Love, a i Rise, ima mnogo lošu produkciju.

 

Sem Becoming dobra mi je i I'm Broken, izmenili je, ovako mi se više sviđa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato što je rednek kreten.

Ukusi... bolje da ne ulazimo u tu priču, držimo se Pantere ;)

 

Ma necemo ulaziti u pricu,samo me je interesovalo zbog cega ga smatras ljigom.Nije sa muzicke strane,samim tim nije potrebno ni raspravljati.

 

Odslušaj ovu obradu, pa ćeš i sam da vidiš.. Sama po sebi nije tolko loša, ali kad se uporedi sa originalom..

 

Meni je i original sranje,tako da mi se ni obrada nece svideti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Скинуо, слушам, при крају је, делује ми к'о смеће. Слажем се скроз са Грободаном, једино не увези тога да је Зак љига. Ал' да је реднек, то стоји.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je bre ovo, ovi ljudi su gluvi, pola bendova nije skinulo pesme kako treba... aj razumem kad neko namerno nesto promeni, ubaci neku harmoniju, kod pissing razorsa se provali da su namerno malo ubacili svoje fore, al ovi neki su bre sve promasili... oko produkcije se isto vecina nije potrudila, cak su neki i kucali bubanj, sto me posebno nervira... throwdown, razors, machine head i ovi sto su uradili stronger than all su mi ok, damrell je ubacio neke fore koje je dime ubacivao uzivu na solou, i to mi je najbolji momenat na ovom albumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da, mnogo cudna ona Kiuas obrada, bre. :haha:

 

Oni su jedini uneli neke promene u pesmu, ostali su samo presvirali trudeći se da budu što bliži originalu

 

Ma necemo ulaziti u pricu,samo me je interesovalo zbog cega ga smatras ljigom.Nije sa muzicke strane,samim tim nije potrebno ni raspravljati.

 

Ma meni je i sa muzičke strane, skidam kapu za gitarsko umeće ali BLS je meni neviđeno govno. Ne znam, on mi izgleda kao lik koji drka na svoj odraz u ogledalu.

 

 

Meni je i original sranje,tako da mi se ni obrada nece svideti.

 

Suicide note ti sranje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razorsi nisu na toj kompilaciji, no je Trne kacio link za pesmu ("Domination") na temi nedavno.

 

Aha,ok. Hvala.   :meshuggah:

 

I da,uzasno me nervira ono FUUUCK na pocetku Fucking Hostile. 

 

Grobodan: Kiuas jesu unijeli promjene ,ali su mi bzvz. Najbolja obrada na onom tributu Mejdenima je Cought Somewhere In Time od Madina Lake,potpuno su promijenili aranzmane,ali sa šmekom. To jesu prave obrade,ali ova Kiuas-ova mi je totalno njanjava.

Edited by In The Flesh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...