Jump to content

Trivium


Recommended Posts

Svaka tebi cast, al sve ovo sam mogao i na wikipediji da procitam... :da: Meni je Trivium jako drag bend... i jako volim njihovu muziku, al nekako ih ne gotivim kao ljude... ne znam, antipaticni su mi... a i ne dopadaju mi se live...

 

Pa činjenica je da su malko pederasti, ali muzika je dobra. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Corey pederast !?!?!?!...mislim aman zaman ! .....muzika je ZLO !...

kad pustim RAIN ! FUUUUCK !......to za live....jbg oni su mnogo rano izasli na velike bine.......a inace ne znam koje live snimke ste videli....amaterske ?

jer svi znamo koliko snimak NAPOLJU amaterski zvuci....dok ne odem na njihov koncert NE PADA mi na pamet da pljujem po njima....

a i zasto bih kad obozavam muziku njihovu........

Share this post


Link to post
Share on other sites

ASCENDANCY je jedan od boljih metalcore albuma . Mada samo sam cuo ovaj album i the Crusade , a krusejd me je smorio pakleno, neide njima thrash jos uvek su oni mladi i zeleni . Mada cuo sam vest od gitariste Triviuma da se vracaju metalcoru na novom albumu yeeey ^_^ .

Edited by Ninja-Viking

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Ovako, pesma moze da se podeli u nekoliko dela prvi je onaj dobar akusticni deo od 00:00 - 00:53, to nije tolko loshe. Sledeci je deo gde on pevushi u Hatfield stilu i neki josh grozni promukao glas koji ga prati taj deo smara,i zvuchi kao neki thrashy metalcore 00:53 - 2:45 . Od 2:45 - 3:16 ide meni prijatan melodichan refren koji je cool , od 3:16 - 3:39 ponovo ide onaj promukli glas ali barme to je uvod za veoma dobru solo deonicu koja pocinje od 3:39 - 4:39. Odmah ponovo ide onaj smorni Hatfield stil koji je vec pomenut gore od 4:39 - 5:24 pomesan sa refrenom pri kraju. I na kraju ide poslednji deo koji krece naglo posle male pauze koji je okej, koji je ustvari ponavljanje onog istor refrena, naci od 5:24 - 6:42, je okej.

 

Naci dugacka pesma sa smornim delovima i super solo deonicom i lepim melodichnim refrenom( overall score 6.5/10). Neznam mozda mi se i ovo svidi ako je ostatak albuma super odradjen ali videcemo . Ali ako ovako eksperimentishu neverujem da ce album biti ni priblizno dobar ko Ascendancy .

 

Inace cover za ovu pesmu je ekstra.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam odushevljen pesmom. Otprilike ono shto sam ochekivao. Svidja mi se screaming [Corey screamuje ako se ne varam i svaka mu chas'], refren je do jaja, solo kicks ass i pesma je nekako...hm...epska...osetjaju se takvi momenti xD

 

Po ovoj pesmi ochekujem da tje ostatak albuma biti odlichan. Ovo sigurno nije naj pesma sa Shoguna.

 

Ali...oni NIKADA netje napraviti album ni priblizhan Ascendancy-u. Dodushe, meni je demo najsimpatichiniji, ali Ascendancy je jebeni vrh. Svaka jebena pesma, nema loshe.

 

I svidjaju mi se nazivi pesama, vidim nalozhili su se na grchku mitologiju, shto je po meni kul.

 

Ali Heafy bi stvarno mogao malo da 'oladi sa ovim Hetfield-wanna-be vokalom. Jeb'la ga Metal'ka. A svidja mi se kako je otpevao refren :D

 

 

 

Inace cover za ovu pesmu je ekstra.

/signed

 

Sve u svemu, 8/10. Ali ono, moja ocena je jako subjektivna, jer mi Triviumove pesme mnogo znache :wub:

Edited by Bleeding Skies

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima na torentima da se skine Into The Mouth Of Hell March, rip iz Maddena NFL 09.

 

Znachi ja sam se odushevio pesmom. Dosta se vishe osetja Ascendancy i ETI uticaj nego u Kirisute Gomen i dosta je melodichnija pesma i guitar work je perfektan. Prochitao sam negde da tje album verzija ove pesme biti neshto drugachija.

 

Znachi osetjam se kao kad sam prvi put chuo Trivium.

 

They're back.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kirsute Govno? vaistinu Govno...

 

Hoće li ovaj bend ikad imati svoj zvuk...šta sad, ložimo se na Dismember...?

Strašno. Tekst neću da komentarišem, ali Marina Tucaković komotno može da im uleti ko tekstopisac.

 

Cover im po prvi put valja.ne znam kakav je za album, ali za singl je okej.

Čudi me samo da se Heafy tek na trećem albumu setio da je japanac, pa da uradi jednu pesmu sa japanskim naslovom, a i naslov albuma.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...