Jump to content

Trivium


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ovaaaj... ako nekog, kojim slučajem, zanima - Trivium je skoro svirao u Japanu i Australiji; i setlist je obuhvatao čak tri nove pesme ['Kirisute Gomen', 'Into The Mouth of Hell (We March)' i 'Down From The Sky']...

Na YouTube-u ima par snimaka mahom tih novih pesama; evo ih dole...

 

 

 

'Down From The Sky' :

(Tokio)

(Sidnej)

 

'Kirisute Gomen' :

(Tokio)

(Sidnej)

(Sidnej)

 

'Into The Mouth of Hell (We March)' :

(Osaka)

(Sidnej)

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Primetili ste, verovatno, kako su klipovi iz Australije malo boljeg kvaliteta... a evo i starijih pesama izvedenih u Sidneju:

 

'Like Light To The Flies' :

http://ie.youtube.com/watch?v=886yD6f9Qkc

 

'Broken One' :

 

'Anthem (We Are The Fire)' :

 

i zajebancija sa obradama tj kratkim izvodjenjem tudjih pesmama :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Foneta:

Sledeći album Triviuma produciraće Elton John i Maddona. Elthon insistira na tome da bude više zvuka klavira na albumu, dok Maddona insistira na ženskim vokalima. Heafy se premišlja da promeni pol zarad tih presija, jer i kao bitch u ženskom obliku siguran da može da zgrne više love. Corey odgovara da neće menjati pol, pošto se šminka i lakira nokte ko frajla. samo će se obrijati.

Ritam sekcija Greggoleto-Travis odbija ovako nešto, pa će biti zamenjeni old school transvestitima iz benda Warrant i Ratt.

 

Pogledajte Heafyja, i sise mu rastu već...

 

1532_Me%20and%20Matt%20Heafy,%20Super%20Rock.jpg

 

I Corey u intervju kad su ga pitali da postane žensko, pogledajte taj obnaženi pogled:

 

6_r19570.jpg

 

Travis smith, u šoku:

 

TravisSmith-05.jpg

 

Paul Greggoleto se saoseća sa njim:

 

paul.jpg

 

Ko će iz ratt-a biti u postavi od ovih dečkija:

 

ratt.jpg

 

Ili iz Warrant-a:

 

warrant_3.jpg

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je poenta čitavog tog zajebavanja..? Ne kontam, zaista... 'Ascendancy' je maltene savršen album, 'The Crusade' mnogo 'manji', ali tehnički neretko nadmoćniji, dok su ove tri objavljene pesma sa 'Shugun-a' itekako dovoljno dobre.

Šta sad, možda se nekome ne svidja pravac (koji god prokleto da je) ili stil; ali sveukupan utisak je, bar moj, da su likovi jaaako dobri muzičari. Možda nisu još uvek dovoljno muzički zreli i katkad su idejno pretenciozni (Matt i neke njegove izjave, kao i ponašanje, lyrics nekih pesama...), ali nisu baš njesra.

 

Matt je nevidjeno pametan lik, samo ume da bude previše slobodan i stoga arogantan, al' nikad nisam kontao Metallica rip-off (James i njegovo pevanje). Ono što totalno gotivim je raznovrsnost dvojice gitarista, koji se itekako medjusobno dopunjuju - Matt je učeni, proračunati skladatelj, dok je Corey sirov, dobar improvizator, formalni krljač... a ima i ubojiti circle-headbang..! :P

Travis je vrlo dobar bubnjar, a i Paolo dobar basista... Treba im samo vremena da 'pronadju' svoj stil i da usavrše sve što ne valja. A za to treba, je li, vremena...

 

'Kirisute Gomen' mi je totalno moćna (mada malo čudnjikava, izveštačena pesma), 'Into the Mouth of Hell (We March)' je dobra, ali su mogli i bolje, a isti slučaj je i sa 'Down From the Sky'; ali mi se spot, uradjen za ovu poslednju, ne svidja... baš je bezveze... Nezrelo. Ali odrašće oni (mentalno)... ;)

 

 

Btw, to teško da su sise (tj masno tkivo konkretno, ginekomastija) iliti man-titties; a i fotka je prastara. A Corey je car - lik je opaki igrač hokeja i prilično je nagruvan. Travis je seljačina, mada je i on umešan u onome što radi, a Paolo je glupan... ako neko vuče na Hair/Glam Metal, to je on. Uostalom, 'Anthem (We Are the Fire)' i 'The Rising' su njegove pesme... cheesy. ;)

Edited by MyNameIsMisery

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se zaista svidja..!

Mada, ja sam voleo maltene sva njihova dosadašnja izdanja, u celosti, a još sam i nazovi-pristrasni fan benda (iako otprilike kod svakog izvodjača pokušavam da 'dublje' zagledam stvari; dakle, nisam 'lako zapaljivi' klipan). Kako god - malo-šta vas košta da ga skinete i preslušate jednom; barem toliko zasigurno vredi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...