Jump to content

Trivium


Recommended Posts

Uf, 'Dying in Your Arms' je najNEmetalskija (ili ti - najmanje troo; mada će sad gomile vas reći kako oni ni nemaju troo pesmu) pesma koju su napisali... a i to je bilo usiljeno; Roadrunner im je bio naredio da imaju jednu komercijalniju (tj 'radio-friendly') na albumu, što je slučaj i sa 'This World Can't Tear Us Apart' na 'The Crusade-u'... ali svakako poštujem tvoje razloge. ;)

 

 

Uzgreeeeeed, oformljena je specijalizovana 'Shogun' stranica sa fotkama, artwork-om i lyrics-ima, video klipovima (a i ceo album se tu može preslušati) :

http://www.trivium.org/shogun/site/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah,taj klise izraz tr00...dobro je sto su napravili Dying In Your Arms, pesma je kao i svaka komercijala, mozda je i glupa, ali slusljiva u svakom slucaju...ok refren, solidna solaza, dobar prelaz na timpanima (na delu 'you poisoned my life', uh izvukao je iz picke :mhihi: ) i tako to...sto se mene tice, samo nek je komercijale i nekvalitetne muzike sto vise, da svi tr00 mrze...hallelujah jesus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, je l' neko našao onaj DVD (tj njegov sadržaj - u ma kom formatu) uz Special Edition 'Shogun-a' za download..? Zove se, valjda, 'Recording Shogun'. Kažu ljudi da je moćan, pogotovo zato što su Matt i Corey u posebnom delu (dakle na istom DVD-u, ali mimo 52-ominutnog dokumentarca) snimili nešto kao 'how to play' sekciju za gitare, a i Paolo je isto uradio za bas... i totalno mi se gleda!

 

Ja nikako da nadjem to na Net-u... nikako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Into the mouth of hell we march!!

 

'ajd ovo je kao neka epic pesma, ali usraše ga sa onim ''The mast is broken, hull is splitting

Dear god the fucking ship is sinking ''...

Zvuči kao da su nekoj dileji sa dorćola dali da piše epsku fantastiku...

 

Odlični su muzičari, al' tako sve ujebu sa vokalima i tekstovima da je to strašno. Što se Heafy jednostavno ne pomiri sa činjenicom da ne zna da peva. Nek se potpuno posveti gitari, nek bend uzme pravog pevača, i kraj priče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda bi Trivium bio mnoooogo dobar bend.

 

Sta ja znam preslusah ovaj novi i pozitivno se iznenadih , daleko bolji od smornog Krstasha. Meni se dopao album daleko da je losh ali one stvari koje si ti gore naveo najvishe jebe ovu grupu, ali inache su fantastichni muzichari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...