Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Gledah suinoc "Night On Earth" po XXXti put..al prvi put na divxu icon_mrgreen.gif

 

Ovo mi je definitivno The favourite film..ever! Tragikomedija zivota.

 

 

p.s. i takodje najjachi soundtrack icon_da.gif

nemam reci koliko je to dobar film.

 

inace, posle duzeg zaobilazenja i konstantnog izbegavanja konacno sam pogledao "Heroja". nazalost, na to sam bio primoran. icon_smile.gif

za film se, osim sto je zaista lep za oko, nista pozitivno ne moze reci. filozofija macevanja deluje povrsno i neozbiljno, dijalozi isto tako. teznja da se borba predstavi kao specifican vid uzvisenosti duha, ona teznja koja je svoj pun smisao imala jedino u starim Kung Fu filmovima, u "Heroju" je prakticno ismejana, i dok je ona svedena na puki apsurd, borba je svedena na glupi i isprazni balet. brzo se stice utisak da je kompletan film podredjen lepoj slici i efektima, cime sve ostalo znatno gubi na tezini.

 

porucio bih onima, koji jos uvek nisu gledali film, da doticni izbegavaju, osim ako nisu okoreli mazohisti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta glumica je Scarlett Johansson wub.gif ja je obozhavam wub.gif i ne da je prelepa nego je savrshena wub.gif ...

Zhenio bi je bez razmishljanja biggrin.gifph34r.gif

Oh yeah...

 

 

Nego jel gledao neko "Donnie Darko" i sta mislite?

 

Meni je fenomenalan film!

 

A i u jednom delu pichi Pantera-Proud to be loud!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta glumica je Scarlett Johansson wub.gif ja je obozhavam wub.gif i ne da je prelepa nego je savrshena wub.gif pratim je josh od filma The Man Who Wasn't There ph34r.gif

 

Zhenio bi je bez razmishljanja biggrin.gifph34r.gif

 

Nego ja juche odgledah Poltergeist-a ph34r.gif samo ovaj prvi deo zaista vredi.....

taman htedoh da je ispljujem ko zmaj, al kad videh dokle tvoja ljubav doseze, reko, ajde necu icon_smile.gif

 

cheers! laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, plavusa je mnogo dobra.

stvarno jeste, a nemam obicaj da pohvalim plavusu glumicu ukoliko to nije Kejt Blanset, Meril Strip, i sl.

 

u Special Features na DVD-u Girl With A Pearl Earing - gdje daje neke izjave, izgleda predivno. cijenim sto nije naduvana, i sto nije stancovana plavusa s fabricke trake (pogledati avatar u lijevo mhihi.gif )

 

o njenoj glumi sve je rekla uloga iz pomenutog filma. samo da je to u zivotu uradila, dovoljno joj je.. icon_da.gif

 

odgledah film jos 3-4 puta ( icon_redface.gif ).. moram da nadjem neku lijepu reprodukciju.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Electric Dragon 80.000 V. Ovo samo potvrđuje ono što sam već znao: japanska filmska industrija je superiornija u svakom pogledu na ostatak sveta. Kome se svideo Tetsuo ovo je sledeći korak. Sogo Ishii je pravi cyberpunk umetnik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Breakfast at Tiffany's

k`o dijete, gledah ga redovno i cijele serijale male odri biggrin.gif

sad ocu da kupim cijeli paket njenih filmova.. (oko 150 dolara).. luksuzno pakovanje, neki dodaci, stvarno vrijedi.

 

no - jos sam na onom zaraznom filmu - Djevojka s Bisernom Mindjusom.. nisam ja kriva ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Breakfast at Tiffany's

icon_rockdevil.gif

film je kult! musik20.gif

 

e, onaj kome se svidela amelija neka obavezno odgleda Veridba je dugo trajala, nije skroz u tom fazonu ali isti lik stoji iza filma stoga je na slican nacin uradjeno, zanimljiv je film iako dugo traje. mhihi.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abbott and Costello meet Frankenstein. Veoma zabavan film i preporuka za sve fanove crno-belog filma, mada i za ostale ne bi bilo loše da pogledaju jedan od najboljih filmova ovog komičnog dua koji je neverovatno podcenjen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abbott and Costello meet Frankenstein. Veoma zabavan film i preporuka za sve fanove crno-belog filma, mada i za ostale ne bi bilo loše da pogledaju jedan od najboljih filmova ovog komičnog dua koji je neverovatno podcenjen.

Meni su skoro svi njihovi filmovi vrh... icon_da.gif

Vidim da na Amazonu imaju kolekcije od po 8 filmova sa njima da se uzmu za 14$

 

Inache odgledah pre neki dan When Trumpets Fade...solidan ratni film (HBO produkcija) koji govori o borbi za Hurtgen Forest.....ko je igrao Call Of Duty 1 zna o chemu se radi icon_smile.gifbiggrin.gif

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_rockdevil.gif

film je kult!  musik20.gif

 

e, onaj kome se svidela amelija neka obavezno odgleda Veridba je dugo trajala, nije skroz u tom fazonu ali isti lik stoji iza filma stoga je na slican nacin uradjeno, zanimljiv je film iako dugo traje.  mhihi.gif

uh, kako se taj film zove na engleskom? ja sam skroz zaboravila da ga odgledam, a ucinio mi se ok na reklami.. ako uopste mislimo na isto..

 

 

 

e bradley, evo naletih na neku sliku pa da podijelim s tobom 233.gif

http://img.photobucket.com/albums/v673/blo...johansson-2.jpg

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

e bradley, evo naletih na neku sliku pa da podijelim s tobom 233.gif

http://img.photobucket.com/albums/v673/blo...johansson-2.jpg

mhihi.gif

 

 

Inache odlgedah juche El Espinazo del diablo ili prevedeno na nash Djavolova Kichma....shpansko-meksichki horor...od nekih scena sam se zhiv usro' od straha ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...