Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Guest HEFEST

Pa ne znam bas za to. Meni izgleda bas da je ceo film radjen bas kao komedija i to sa namerom. Ima i scena gde su napravili omaz inspektoru Kluzou, a to je simbol komedije. U svakom slucaju ja ove godine nisam video neki film da mi se svideo. Ovo je prvi.

 

Ne moze naravno da se poredi sa serijom gde je bio Brus Li jer je ona radjena ozbiljnije, ali je film bas zabavan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Gledao sam oba. MacGruber mi se svideo koliko je debilan tako da mogu reci da mi je on drugi film ove godine koji moze da prodje.

 

Black Dynamite mi se iskreno nije previse svideo. Ima par dobrih scena.

 

Ja skinuo neki dan ovaj matori film i plakao od smeha.

 

 

Pogledajte samo ovaj review za film!!! Nisam video bolji u zivotu.

 

 

Ko ne pogleda ceo ovaj snimak bice sonja ceo zivot.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Film rastura.Vecina mrzi rezisera ovog filma,ali ovaj stvarno zasluzuje 9/10.Nije bezumno pucanje vec...Nesto drugo...600full-rampage-poster.jpghttp://www.youtube.com/watch?v=VSRSoncoV4k P.S.Onaj norvezan,masovni ubica jer bio inspirisan ovim filmom,jer je na veoma slican nacin izvrsio svoje napade.To uopste ne doprinosi ovom filmu,ali je zanimljiva cinjenica.

 

Uwe Boll je najgori režiser koji ima malo veći budžet.

 

I super je onaj Running Scared.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwe Boll je najgori režiser koji ima malo veći budžet.

Nema on nikakav budžet, nego je pronašao rupu u nemačkom zakonu, koji mu obezbeđuje da ne može da izgubi pare na filmu.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka finansijka fora, otprilike se filmadžijama nadoknade pare ako film propadne. Tako si uvek makar na nuli, čak i ako opasno ujebeš. A kvalitet Bolovih ranijih (ako je verovati ovim novim informacijama) filmova je bio upravo takav - dno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lou: Kada sam rekao budžet, mislio sam da nije trash produkcija, već ima tolki budžet da može da kupi set, glumce i sve što još ide uz to, a ponovo pravi filmove koji su tako užasnog kvaliteta.

 

Nije loš Paul, onako film koji pogledaš jedan put, bude ti lepo, ali ono retko se vraćaš svesno da ga gledaš ponovo osim ako ne naletiš na televiziji.

 

Inače uzeh randum preporuku odavde, pa skinuh MacGrubera. Kako je užasan film, sunce vam vaše nenormlano. Jedino što mi je bilo smešno u tom filmu je kilaža Val Kilmera. Baš teško sranje.

Edited by Lunar
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka finansijka fora, otprilike se filmadžijama nadoknade pare ako film propadne. Tako si uvek makar na nuli, čak i ako opasno ujebeš. A kvalitet Bolovih ranijih (ako je verovati ovim novim informacijama) filmova je bio upravo takav - dno.

Nije,bas prica od 2008 da nema.Da napravi film pa izgubi puno para pa zato pravi bloodrayne i house of dead i ostale lozane da vrati kintu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa svako može da ima drugčiju prespektivu, jer svako ima različitu percepciju stvari. Meni koji gledam ubistva i krv od 8 godine to pada sasvim normalno, a možda je nekom isto tako sadizam okej, meni nije. Tu su putevi i finese beskonačni. Ali kada kažem suprotni pol, naprimer scene mučenja i zlostavljanja žene se uvek sa manjim emotivnim odgovorom dolazili od gledalaca koji su oba muškarci nego kada je u pitanju ženski gledalac. I tačno se tu vidi razlika sa kim gledaš film, jer barem meni je interesantno da čujem šta pripadnica suprotnog pola misli o seksualnom zlostavljanju jer je sigurno u neku ruku različiti pogled ima od mene i manje burniji, a i generalna znatiželja. Nači kao što rekoh, istina da se svi razlikujemo u pogledu stvari, ali skoro(važan deo) uvek će devojke imati malo različitiji pogled na stvari od muškaraca. :)

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije,bas prica od 2008 da nema.Da napravi film pa izgubi puno para pa zato pravi bloodrayne i house of dead i ostale lozane da vrati kintu.

Čekaj, hoćeš da kažeš da sa, recimo, "Bloodrayne" vraća pare? Kakvi li su onda ti filmovi koji puknu? I ko gleda te ložane, to je neopevano smeće. Čitao sam izjave glumaca, svi redom žale što su učestvovali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...