Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Vidim da je neko preporučivao ovde, pa ja samo da kažem nešto o filmu kao kontru. Film The Adjustment Bureau je sranje od filma, well možda ne bi rekao da je sranje da nije tolko uloženo para. Rekao bih samo da ništa nije posebno nit vredno gledanja, ali sa ovim znanjem moram reći da je sranje. Film je ideja pretvorena u dva sata filma, gde ništa nije na mestu i sve je nekako nabacano i stvoreno samo da bi podržalo tu ideju. Ali poslednja scena je onako teški facepalm, sa onim, vaša ljubav je iskrena i pobedila je sve. Right.....

 

Spojleri na sve strane, i kako to da ne mogu da editujem post?

 

Sledeći film je Limitless isto je neko preporučivao ovde, pošto sam skidao preporuke odavde. Isto uglavnom se film bazira na ideji, ali barem ima dobru kameru i neke scene. Ali ponovo isti problem kao pre sve je nekako ne potpuno i prazno, Denirova uloga je skroz trivijalna i ako je jedan od glavnih sporednih glumaca, onaj ubica ili bodyguard ili šta je već što radi za onog drugog lik koji je bio korisnik droge je isto krjnje banalna ko da je script writera mrzelo da stvara njegovu ulogu osim da bude lik sa nozem koji eto tako juri i tokom filma ne izgovara ni jednu rec. Isto onaj izvor droge i njegove posledicu su... jako slabašno objašnjene kao ta droga na sve utiče ali eto naš junak je uspeo da sve to pregura i super. Šta je on radio onih 18 sati kojih se neseća? zašto mu mozak preskače? Da li to id izvire na površinu i deluje umesto njega? I to negde tokom filma se gubi.... Znači klasični holivudski fillmovi, koji samo imaju ideju ali ništa drugo dad podrže to. Ali eto Bredli Kuper je skroz fino odigrao svoju ulogu.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Exorcist (1973)

 

MV5BNzYwMDA0NTA3M15BMl5BanBnXkFtZTcwMDcwNDY3Mg@@._V1._SY317_CR0,0,214,317_.jpg

 

Odličan.

Mnogo bolji nego rimejk Emily Rose iz 2005.

Režija otkida, uopšte nisam imao utisak da gledam film iz sedamdesetih (dobro, početak je malo dosadan... ali posle je sve vrh).

Jbg... kvalitet je kvalitet, bez obzira na godinu izdavanja.

 

Ko voli horore ovog tipa, topla preporuka.

 

kako nisi blize da te sklapnem po labrnji,sram te bilo.

 

 

 

 

 

elem,ima neko preporuku za neku amerikanu,19 vijek,dramu,horor,sta bilo,neka tezina.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako nisi blize da te sklapnem po labrnji,sram te bilo.

 

 

 

 

 

elem,ima neko preporuku za neku amerikanu,19 vijek,dramu,horor,sta bilo,neka tezina.

Na pamet mi pada The Women In Black iz 89.godine, ima sve nabrojane elemente, a još je i britanski. Treba i rimejk da se pojavi sledeće godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego kad pomenu gradjanski rat, gledao sam davno film na tu temu i bolji iz te branše nisam našao ali se ne mogu setiti naziva. Film je o južnjacima, svi imaju duge kose i svi su braća čini mi se. Film me je raspametio mada sam relativno bio klinac u to vreme, pa ako neko slučajno zna o kom se filmu radi neka javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...