Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Source_Code_Poster.jpg

 

Ko je voleo 12 monkeys, Memento i slicnog tipa filmove, neka obavezno odgleda Source Code! Scenario i rezija su, onako laicki receno, stvarno dobro prilagodjeni temi, odnosno radnji filma, glumci ubedljivi, i iako ima nesto sitno sto nedostaje ovom filmu da bi bio u rangu sa gore pomenutim, za svaku je preporuku! Pogotovo imajuci u vidu sta je za ovih 6 meseci 2011. izaslo iz Hollywood-a!

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

51ST8TQP63L._SL500_AA300_.jpg

 

Znaci malopre am odgledao ovaj klasik takozvani.Skinuo sam film na 8GB u najjacoj kvaliteti (1080p).

Ja ne znam sta da mislim, jel ovo toliko govno il mi se cini?

 

Mozda sam previse ocekivao od ovog filma al za ljubitelja SFa mrsko mi je da ga poredim sa jednim aj nek bude Bekstvo iz LA, ili nekim Star Wars ostvarenjem,jednostavno toliko je los da mi je zao utrsenog vremena.A pise kao da bi ovaj film trebao da u meni pobudi filozofska pitanja?!

Neki kreteni cak nalaze paralele sa Bergmanovm Sedmim pecatom? Mislim zaista takvo delo povezivati sa ovim sranjem je uvreda.

Eto bas ga napluvah al ne zamerite ocekivanja su bila velika..

  • Upvote 4
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bas golo govno , ako bas imas previse slobodnog vremena mos i da pogledas . Ali skoro pa golo govno :D

 

 

Да није Гловера и оног белог змаја, рекао бих да сам изгубио сат и по времена живота. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja idem utorkom jer su karte 260 dinara tada :D

 

Gledah u Domu Sindikata The Hangover, Part 2 i necu vise nikada da gledam tamo filmove. Nisam ni planirao da idem tamo, al' ortak zivi daleko od Usca pa da se ne cima preko pola grada. Uglavnom, jedno 5-6 puta je "secnut" film usred scene, tako da je bilo trenutaka "kako su se od tamo dosli dovde?" i sl. Film mi je bolji od prvog dela, btw. Jedino sto mi je bilo glupo je

 

da je onaj lik tako lagano primio to sto mu je odsecen prst.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim da idem u bioskop, nekako se osecam kao da podrzavam filmsku industriju. XD Inace imam super bioskop blizu mene, i tako nekad sa drugarima kada nam dosadi rutina da se setamo po kraju, odemo u bioskop i pogledamo ono sto ima trenutno na repertoaru. Evo skoro pogledah Hangover II, sasvim super film kada gledas sa drustvom, a i nekako lepo tece radnja, konstantno se nesto dogadja imam osecaj ko da nema filera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам овако гледао у претходних пар дана:

 

45.jpg

 

Насмејах се, а плус је покер у питању, тако да сам задовољан филмом. Није нешто извандредно али сасвим ок за гледање и смејање.

 

Toothfairy-Movie.jpg

 

Кол'ко год смешно звучало, изврнуо сам се од смеха.

 

 

outpost2d.jpg

 

Ово сам гледао са девојком. Морбидно, мрачно и препорука.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...