Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Što nije za nestrpljive?

 

Evo sinoć pogledah po koji put Seven, i kakvu atmosferu taj film ima to je neverovatno. Vidi se da Finčeru leže ovakvi filmovi nadam se da će Girl With Dragon Tattoo ispuniti očekivanja.

 

I gledao sam u bioskopu ovog novog Pottera 3D, mada samo u jednom trenutku osetio taj 3D, potpuno je to bilo nepotrebno za ovaj film.

 

Ja nisam čitao poslednju knjigu Harija Potera, tako da sam za razliku od mnogih koji su išli samnom očekivao rasplet bez znajući šta me čeka na kraju. Part 1 mi je bio dobar moram reći, ali više zbog toga što je gradio neku misteriju, dok u ovom part 2 kada se ta misterija rastavlja..... pa mogu reći da se vidi da je ipak ova jfilm napravljen od literature za decu. Zli čarobnjaci umiru tolko jadno, da se pitam da oni koji su tek došli u Hogvorts mogu da ih pobede, a oni treba da su strah i trepet u tom svetu. Snejp je isto ekstremno jadno umro, očekivao sam malo viče sukoba sa njegove strane i malo još da se fokusiraju na njega, ali osim onog sećanja ko da se nije ni pojavljivao u Part 1 i 2, kao da je totalno ne bitan karakter. Ja sam u part 2 očekivao stvarno dosta Snejpa i kako se on nosi sa novom stečenom "slavom", ali eto valjda režiseri zanju bolje. I sve je nekako složeno u filmu tako da sigurno vodi do srećnog kraja. I ona smrt i oživljavanje Potera mi je isto totlano nejasno, kako to da je živ itd. Jedino ono sećanje Snejpovo mi je bilo intersantno. Ali pohvalno za glumce svi su odlično odglumili. Part 1 mi je bio bolji, ali možda zbog mog velikog isčekivanja nekog grandioznog kraja sam na kraju bio razočaran part 2, i ako u sučtini je okej film.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam čitao poslednju knjigu Harija Potera...

U potpunosti si u pravu i podrzao bih sve sto si rekao pod uslovom da ni ja nisam procitao knjige. ;) Ovaj film je jedan veliki ZIP fajl knjige. Part 2 je dosta lose koncipiran. Onaj ko nije citao knjigu ne treba ni da gleda film jer ce se izgubiti i nece znati sta se desava. Dosta los film moram priznati. Dosta nejasnoca i nepoklapanja u nekim trenucima i nema smisla. Svi odgovori na tvoja pitanja nalaze se u knjizi koja je u poredjenju sa filmom fantasticna. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lunar, nije za nestrpljive, zato sto je dosta dug film, ili se meni tako cinilo posto sam ga gledala sinoc u pauzama izmedju merenja temperatura, pijenja limunada, cajeva, antibiotika, i da ne duzim mnogo, prvih 15 minuta filma zestoko smaraju. Sledecih sat i po+++ filma su tu i tamo gledljivi, kad nemas sta pametnije da radis. Ono sto je bitno je zavrsnica, koja svu tu zesce razbacanu pricu zapravo sklapa na neverovatan nacin, potrebna je puna paznja da bi se film pogledao, iako na nekim mestima kao da cela prica sama bezi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih da preporučim Kapetana.

 

captainamerica_2011.jpg

 

Jes' da sam gledao krš snimak, ali tvrdim da je najbolji Avenger film do sad. Hoću reći, bolji i od Iron Man-a i Thora. O onim Hulk abominacijama da ne pričamo...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Film rastura.Vecina mrzi rezisera ovog filma,ali ovaj stvarno zasluzuje 9/10.Nije bezumno pucanje vec...Nesto drugo...

 

600full-rampage-poster.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=VSRSoncoV4k

 

P.S.Onaj norvezan,masovni ubica jer bio inspirisan ovim filmom,jer je na veoma slican nacin izvrsio svoje napade.To uopste ne doprinosi ovom filmu,ali je zanimljiva cinjenica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ja ne videh da je ovaj neko preporucio. Ja ga sinoc gledao i odlepio sam koliko mi se svideo. Smejao sam se kroz ceo film. Do sada mi se ni jedan film o superherojima nije svideo (sem supermena i betmena do ovih novih glumaca). Ovaj film je brukica dobar. Komedija sa dojajnim dijalogom.

 

http://www.imdb.com/...597841973625117

 

Green-Hornet-450x663.jpg

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...