Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Topla preporuka za novog Spider-man-a, gledao sam ga u 3d i ispunio je pozitivna ocekivanja. Andrew je mnogo simpaticniji kao Peter Parker, nego Toby u prethodna tri filma. I cini mi se da sve nekako stimuje u filmu, cak i one "ljubavne" scene koje samo ubijaju minutazu. Rhys Ifans se ponovo snasao i to u odlicnoj ulozi, fasciniran sam kako su njegovi pokreti lica oziveli Lizard-a. I drago mi je sto su konacno dali priliku da se neki drugi negativac prikaze osim Venom-a, Goblin-a i Octopus-a, drzim fige da tako nastave u ostalim delovima. I cini mi se da je ovo do sada najveredostojnija prezentacija Spajdermenovog lika, ima onih njegovih opaski, malo ljubic momenata, humora, i pristojan broj akcionih scena. Pomalo sam cak bio iznenadjen sa jednom scenom pri kraju filma, nisam ocekivao da ce Marvel dozvoliti tako nesto, heh..

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Kul, mozda ga i pogledam onda, bas sam bio u fazonu da necu.

 

21 Jump Street, mnogo dobra komedija, preporucujem, bilo je vec ovde price o tom filmu :haha:

 

Gledao i Thor-a juce, jedini Avengers film koji do sada odgledah, ono, nista posebno, apsolutno nista posebno, ali sluzi kao jednokratna zabava i ima Natali Portman.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ти си криминално лош и много досадан.

 

Немо = Ајс Ејџ >>>>>>>>>>>>>>>> сви остали дугометражни цртаћи

mwah

 

Stavljaš dva pomenuta iznad onolikog blaga koje je Dizni pravio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

srdaland, jel iscureo dvd rip za 21 jump street?

 

‎"Where there's a will - and there is a fucking will - there's a way - and there is a fucking way."

 

http://www.youtube.com/watch?v=zqDBAvWdHgE

 

Klasik medju novijim brit gangster filmovima. Bez imalo preterivanja gledao sam ga preko 10-tak puta, i sva ta krivica ide na tv 1000. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam odgledao Sexy Beast mnogo puta, odlican je film, a Ben Kingsli je genijalan umirao sam mu od smeha.

 

Inace gledao sam The Raid:Redemption http://www.imdb.com/title/tt1899353/

 

Konacno jedna odlicna akcija u poslednje vreme. Pravi lozacki film. Cujem da holivud vec planira rimejk, sigurno ce raspaliChanning Tatum ili neki drugi maneken da dobije ulogu. Koje ce to dno da bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...