Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Iskreno,mene je The Road malo smorio. Mada se slazem da ima morbidnu i jezivu atmosferu. 

 

 

Sviđa mi se što nije rečeno što se desilo tačno,tj,kako je došlo do apokalipse,vec je ostavljeno gledaocu da pretpostavi.

 

 

Sve u svemu,dobar film,ali opet,nista novo.

 

E da,scena sa Coca Cola-om je :puke:

Edited by In The Flesh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako nista novo kad ne postoji takav visokobudzetni film (da ne kazem takav film generalno jer ne pratim sve produkcije)? :confused: Ili su losi glumci ili je radnja govno, po tome se ovaj totalno razlikuje. Kapiram da nije svima zanimljiv al ne kapiram kako nije nov.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skidam Avatar, bas da vidim za koji kurac se ceo svet pomamio x)

Pa, neces uspeti u toj nameri, jer Avatar na TVu, i Avatar u 3D bioskopu... nemoguce je porediti.

 

A The Road... znaci, osedeo sam gledajuci. Ako je dovoljno ubaciti samo postapokalipticnu atmosferu, a totalno preskociti bilo kakav zaplet ili ikakvu pricu, onda ok. Ja se ispatih posteno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, neces uspeti u toj nameri, jer Avatar na TVu, i Avatar u 3D bioskopu... nemoguce je porediti.

 

 

 

 

Ma jebem ti 3D, jednom sam gledao neko sranje u 3D, kad nisam oslepio   :bigblue:

 

 

Anywayz, odgledah juce Up i The Hurt Locker, odlcina, oba. Odavno nisam gledao film, i ovo mi je bas prijalo.

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Apeiron: jbt ispade da ima gomila ljudi koji ne umeju da se koncentrisu na film :D Mislim svi koji se nisu iscimali debelo za vreme RECa, kojima Road nije bio emocionalni rollercoaster... mogu jedino da zakljucim da se tu prica za vreme filma, gleda usput, razmislja o tome dal je prosao rok trajanja gurabijama u frizideru i sl :D Ne branim ga jer mi je super nego jer mislim da je fakat pun radnje. Mada gledala sam ga s drustvom koje je cutalo a nekad gledam s ljudima koji ne umeju da umuknu 'e vidi ovo' 'e moja keva ima ovakve patofne' i sl i posle 'pa ovaj horor i nije tako strashan. a sta cemo za veceru?' :D

Edited by MissionVao
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Apeiron: jbt ispade da ima gomila ljudi koji ne umeju da se koncentrisu na film :D Mislim svi koji se nisu iscimali debelo za vreme RECa, kojima Road nije bio emocionalni rollercoaster... mogu jedino da zakljucim da se tu prica za vreme filma, gleda usput, razmislja o tome dal je prosao rok trajanja gurabijama u frizideru i sl :D Ne branim ga jer mi je super nego jer mislim da je fakat pun radnje. Mada gledala sam ga s drustvom koje je cutalo a nekad gledam s ljudima koji ne umeju da umuknu 'e vidi ovo' 'e moja keva ima ovakve patofne' i sl i posle 'pa ovaj horor i nije tako strashan. a sta cemo za veceru?' :D

Haha...

 

Nemam pojma, generalno volim filmove na tu temu, ali besciljno tumaranje sat i po zaista nije ispunulo (barem) moja ocekivanja. Navikao sam na brz metal i brze filmove, pa to ti je :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U drustvu bih pristao da gledam jedino komediju i nista vise...ili eventualno da odgledam reprizu necega sto sam vec gledao...

:da:

 

Ne mogu da se skoncentrisem ako je u sobi vise ljudi, unapred znam da ce biti price a to mrzim dok traje film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Men Who Stare at Goats

IMDB

 

Blesav film. :haha: Na momente spor i dosadan a onda tu monotoniju razbiju sa nekom nebulozom gde sledi logicno i popularno "wtf"? :haha:

 

Precious: Based on the Novel Push by Sapphire

IMDB

 

Dobar ali tezak film. Film je vrlo realan i samim tim jeziv kada pomislis kakvih sve ljudskih sudbina ima. :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...