Jump to content

Fore za muzičare


Recommended Posts

Oprost je bozija volja i vazna lekcija za napredovanje icon_cool.gif

 

Dolazi gitarista sa zenom kod doktora.....doktore mi imamo problem pri sexovanju ako bi mogli da nas posmatrate mozda mozete da nam pomognete.....doktor pristane i tako oni prvi put se razvale od sexa i doktor nema pojma u cemu je problem....dodju drugi put opet nemoze da provali problem ....dodju treci put i posle stvarno razvaljenog sexa.Doktor kaze da stvarno ne zna u cemu je problem ,da bi voleo da i on ima tako dobar sex i da mu nije jasno zasto i dalje dolaze na preglede.....

Gitarista mu odgovara :Vidis buraz ja sam gitarista u rock bendu zivim u malenoj smrdljivoj shupi a ona je ozenjena za bivseg body bildera koji drzi teretanu u kuci a za motel nemam pare ovde je toplo i udobno i uz to dobijemo magazine i kafu dok cekamo

icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Svira bend u kaficu i ulazi nikad jaca riba.

I tu se likovi iz benda napale i krenu pojedinacno da se iskazuju.

Bubnjar misli u sebi sad cu da opalim neki mnogo dobar prog ritam ima da me zapamti kako razvaljujem!

Gitarista razmislja u sebi hmm....sad cu da opalim neku zescu shred solazu ima da je zasenim tehnikom i brzinom!

Pevac pomisli sad cu da pevam sexy dubokim glasom ima da se odusevi...

Basista misli u sebi D,G,A D,G,A D,G,A...

icon_smile.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako da znate da bubnjar kuca na vrata?

...postaje sve brzi i brzi..

bzvz icon_smile.gif

 

odu muz i zena kod terapeuta,jer u zadnje vreme veoma slabo komuniciraju,ali terapeut jednostavno ne uspeva nikako da ih natera da pocnu pricati.Kada ono,sta ce sad terapeut,izvadi ti on bass i poce da svira solo.kad ono odjednom pocese muz i zena da pricaju o problemima koje imaju itd.Na kraju postadase oni isti kao sto su bili,kada su se tek upoznali.Kada su placali racun,pitaju ti oni njega:"kako ste to uspeli?

Terapeut:"Pa,znate,svi pricaju kada basista svira solo ."

Edited by Sitch Boe

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

icon_smile.gificon_smile.gif ah, klavijaturisti..

 

jednom sam svirao sa likom koji je tad bio na akademiji (sad je vec zavrsio) i krenuli nesto da dzemujemo, smisljamo neku pesmu.. ja doneo neko klin razlaganje na gitari, uhvatio bare a-moll i vozim, on smislio nesto preko toga i sve je bilo lepo dok ortak koji je sve to slusao i snimao nije dosao na genijalnu ideju. icon_smile.gif naime, kaze on nama nesto u fazonu: "e, mislim da bi bilo bolje da svirate to iz gis-mola, nekako zvuci mracnije kad je nizi tonalitet". ok, nema problema, ja bez reci spustim levu ruku jedan prag nize, a onda sam video kako nas klavijaturista strelja iscudjenim pogledom uz reci: "'el vi to mene ocete malo da jebete, a?" icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif naravno, covek je odsvirao u trazenom tonalitetu, ali je fora bila maksimalna. icon_rockdevil.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

u nekom klubu u Zemunu (mislim) Sinagoga ili tu negde, svirao brat od ortaka, i sviraju oni tako... kad ulece murija... i kao.. dolazi jedan murijash i kaze:

 

"Ej, momci, da bi nastavili svirku moracete da se smanjite za OKTAVU, prevelika je buka, komshije se ljute..." icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

nema bash veze sa muzicharskim forama, ali ima sa IQ-om zemunske policije koji je na zavidnom nivou... cak su i za oktavu culi... napreduju...

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

stoji gitarista na pjesackom prelazu, dolazi basista i udari ga bass gitarom u glavu i gitarista umre... Pa sta ces, i to se desava!!

 

Najbolja finta na celoj temi.

 

hevi milicija - ne moze za oktavu, al' moze u drop D...

Jbg, murija voli St. Anger...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram ja da ispricam jednu foru koja je istinita:

imali smo jednog gitaristu, joj nadam se da nije na ovom forumu, koji je dobro svirao i malo ali kvalitetno pevao, ali je imao problem da se zapuca i nastavi da svira i ako je pesma gotova. Zato smo ja ili pevac stajali pored njegovog pojacala i gasili mu ga, cupali kabel, gasili mu kanal na mikseti kad treba, a najjace je kad ga je pevac na svirci sutnuo u bubreg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

http://www.mit.edu/people/jcb/jokes/

 

What do a vacuum cleaner and an electric guitar have in common.

Both suck when you plug them in.

 

What's the best thing to play on a guitar?

Solitaire.

 

What did the guitarist do when his teacher told him to turn his amplifier on?

He caressed it softly and told it that he loved it.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledaju dizelas i gitarista poster Jane Jamison sa JAckson RRhoadsom.

-Dizelas pita... brate jel bi je karo?

-Ovaj kaze...da dok joj ne pukne floyd!

 

:) :) :) :)

 

 

 

Jesam dobar a ? :) :) :) :)

Edited by MegaDex

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...