Jump to content

Evergrey


Recommended Posts

Ja sam MMA vise slusao od ovog novog. Mnogo vise. Ovo ne verujem da cu pustiti jos jednom. Ma sta ne verujem - necu sigurno. Smor je ili je mene smorio taj fazon. Uglavnom - tu je negde sa MMA, pitanje je koji je gori, ali MMA je izasao ranije, pa se jos ovako nesto moglo slusati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslušavam već neko vreme. Nije loša ova naslovna. Za ostale još nisam siguran. Do sutra uveče će verovatno da mi se slegne album, pa ću da iznesem DETALJAN izveštaj. :)

E ovako, trebalo mi je puno vremena. Puštao sam album iznova i iznova i iznova u protekla dva dana, u nadi da će mi neka pesma ostati u glavi. Ali skoro ništa od toga. Jedine pesme koje mi se koliko toliko dopadaju su naslovna, These scars i Nothing is erased. Broken wings je isto OK, mada mi se na prvo slušanje na koncertu mnogo više dopala. Mislio sam da ću napraviti neki opširan i detaljan review povodom albuma, ali to ne ide zato što 70% pesama zvuče identično. Razočarenje. 6/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAhaha.. pa jebiga coveka mrzelo dva puta da crta. X)

 

Nego:

Gunsi, Bon Jovi i kompanija imaju 10 hitova na 15-16 studijskih albuma, i sviraju iste pesme na koncertima vec 20 godina. I opet ih neko ne pljuje, a vi tu nagrdili ovaj album!

Pa jebiga, nije to metalika pa da od 10 pesama na albumu 8 budu komercijalni hitovi.

Meni je ovaj album super! Bice 2-3 pesme koje ce da ubace na svojim koncertima i taman.

Broken wings je bas super pesma. Znaci na prvo slusanje mi se svidela!

Ostale su OK, malo su vise spooky nego sto sam navikao ali je dobro.

Jedino mi je ona Soaked nekako bzvz... ne svidja mi takvo izvodjenje kao on peva a ide dzdz u pozdini, jebote gde je neki uvodni rif sto lomi kicmu? Bre ovo je METAL! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta onda pokušavaju? :)

Vidish ja mislim da je to sindrom starosti u metalu. Sta je to? Pa gle da bi ti napravio dobar album ti morash da budesh inspirisan dobrom muzikom, morash da budesh nadahnut istom. Verujme da vremenom clanovi Evergreya , su ostarili i muziku su prihvatili kao posao , i nemaju vremena za dalje istrazivanje. NEverujem da iko od njih prati danasnju scenu nit nabavljaju nove albume i odvajaju dane da bi uzivali u njima. Jednostavno nemaju vremena na turnejama a kad su slobodni snimaju album i provode slobodno vreme sa porodicama. I onda pokusaju da naprave nesto novo a nisami neznaju sta oce i naravno novi albumi uvek budu blede kopije starih , koji su dosta jednolichni i sterilni(jer su sve ideje ispucali na starijim albumima).

 

Malo sada zvuchi glupo kad se ovako kaze, ali jbg. neshto mi se tako vrzma u glavi i nije to slucaj sa Evergrayom nego i sa mnogim drugim bendovima danas. XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam, al za mene su Torn i 01011001 dva najjaca kandidata za album godine, jedino se ceka mozda novi Wintersun. Posle 4 dana slusanja, i jedno 20tak preslusavanja albuma, ovo je way much better od MMA (koji je meni jako dobar album), a produkcija je vrh savrsenstva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je, za sad, favorit za album godine Watershed i to ubedljivo, mada su i Night Eternal i 01011001 jako jako dobri, a daleko bolji od Torn-a mi je i Immortal od Pyramaze-a... Zapravo kad malo razmislim - najvece razocaranje mi je Torn, vece od novog Iced Earth-a... Za sad... A najvece sranje verovatno - Ultra Beatdown, al' od njih (Dragonforce-a) i nisam ocekivao nista... Ne znam sta jos izlazi ove godine, al' Torn ce verovatno ostati sa laskavom titulom "najvece razocaranje godine". Mislim s obzirom na onoliko najavljivanje albuma i svom tom kampanjom - samo je utisak na kraju jos gori...

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miloše, jezik pregrizao. :violent:

Pregrizen :D

 

Pa kod mene je ona fora, volim album zato sto ga je izdao Evergrey, ali da ga je izdao neki drugi bend, ne bi ga preslusao vise od jedanput :)

 

Album Godine Bondage Goat Zombie, odma posle Ayreon, Scar Symmetry...

 

Moonspell mi je jedno od razocarenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...