Jump to content

Evergrey


Recommended Posts

e upravo tako, solaze su taj novi momenat koji ovaj album razlikuje od drugih...

Vec su mi u glavu usle 4 pesme, a ove ostale takodje nisu lose...

Od mene ocena 8/10. Album me ni malo nije razocarao i uzivam ovih dana uz njega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evom preslušavam ovo neki 3-4. put i neka zapažanja:

 

- definitivno manjak inventivnostima u riffovima (a i u harmonijama). Kao što neko reče iznad, svelo se na oranje u nekom D-štimu

- gde su ovde kljave bre???

- malo mi se popeo Tom na organ sa svojim tužno-patetičnim pevanjem i još patetičnijim textovima (koliko sma uhvatio za ovo malo slušanja) ... nekako, sad se baš vidi ono što je započelo na MMA, a to je ekspolatacija onoga što ih je proslavilo (mislim na emotivan i tužan vokal)

- solo deonice su stvarno super, neko je i to pomenuo

- dosta manje progresije u bilo kom obliku

 

Jbg, sve u svemu nije ni loše, treba mu dati još vremena, ali kad se setima da je isti ovaj bend uradio jedan "In Search" ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e upravo tako, solaze su taj novi momenat koji ovaj album razlikuje od drugih...

Vec su mi u glavu usle 4 pesme, a ove ostale takodje nisu lose...

Od mene ocena 8/10. Album me ni malo nije razocarao i uzivam ovih dana uz njega...

 

Uopšte nisam primeio razliku. Neke od starijih pesama ovog benda imaju jako dobre i pamtljive solaže, tako da ne vidim šta bi sada tu bilo novo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Najs!

 

Bio sam prilicno skeptican po pitanju novog albuma, dok sam citao razne komentare ovde. Juce sam ga napokon skinuo i stigao da preslusam (doduse samo jednom).

Prvi utisci mi nisu toliko losi, kao sto su bili posto sam preslusao samo onu jednu stvar koju su stavili za DL.

 

Mislim da ce mi posle nekog vremena slusanja ovaj album leci sasvim dobro :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji krš, hahahaha. E, sad, imaju dobrih omota, nemojte tako.

Elem, album sam čula još ranije, sad su se samo sumirali utisci. Bolji od MMA, komlexniji aranžmani. Ima mnogo elemenata koji se ponavljaju, isti kliše. Atmosferičniji, mračniji, jači textovi. Objektivno, ima boljih izdanjau ovoj godini, ali je EG taj koji ćušne sve po strani. :D Ima malo tu stare slave...ali, zaista, album mi baš prija.

Edited by Minita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...