Jump to content

Evergrey


Recommended Posts

Spotovi:

 

A Touch Of Blessing

Balls To The Wall (live with THERION)

Blinded

For Every Tear That Falls

I'm Sorry

Mark Of The Traingle (live)

The Masterplan

 

Samo nemoj niko da me cimao za ovo pre 1. oktobra!

 

Zauzet sam učenjem za ispite, krečenjem sobe i spremanjem zimnice! icon_smile.gificon_smile.gif

 

 

P.S. U kakvom je ono jebenom kodeku zvuk na DVD-u? icon_confused.gif

Neće da radi ni na jednom kućnom DVD player-u, a nemam DVD na kompu! wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

P.S. U kakvom je ono jebenom kodeku zvuk na DVD-u? icon_confused.gif

Neće da radi ni na jednom kućnom DVD player-u, a nemam DVD na kompu! wallbash.gif

Haha...Welcome to the club icon_biggrin.gif

 

Znachi `ladno pola Srbije ima problema sa tim kodekom na A Night to remember...Inache ja sam to reshio sa Power DVD 6.0 ... jedino on pushta icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Evo, bas sada slusam "In Search Of Truth". icon_smile.gif Super su, sta drugo reci... Volim ih. Samo, ne kapiram im one pentagrame... Npr.na omotu DVD-a... Ma, imaju odlicnu muziku, vrhunske textove, zbog kojih znam da zaplacem. Jos ona atmosfera.

Ti volis Evergrey! Ama, nemoj... icon_uhoh.gif Nasatvi da "slusas" gothic i ne javljaj se na ovaj podforum, kad pojma nemas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan bend! (ovo sam verovatno već rekao)

 

Samo ni ja ne kapiram koj' će im pentagrami, mislio sam da to koriste samo bendovi koji kvalitetom svoje muzike ne uspevaju da postanu popularni, nego im treba to foliranje! icon_smile.gif

 

 

btw Jel može neko da mi kaže u kom kodeku je zvuk na DVD-u?

Nemam DVD-ROM pa dadoh ortaku DVD da prebaci u DIVX, ali on pojma nema šta da radi sa zvukom! no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cula sam da se na tom DVD-u najstrasnije glupiraju. Svlace jedan drugog, bla, bla, bla. Postujem ih kao muzicare, ali ocigledno da im fali nesto, jer se tako nijedan profesionalan bend ne bi ponasao. Djetinjasto. I tako goli setaju po nekoj prostoriji.

Mislim, drugo je da to uradi Type O. 8)Ne kazem da je TON neprofesionalan, ali... Ipak je Gothic perverzniji. Izlupetah se sad. 8)) To su ipak cinjenice... Sad ce zmajevo srce da plane!!!!!! 8) Ocekujem da me Filip napadne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan bend! (ovo sam verovatno već rekao)

 

Samo ni ja ne kapiram koj' će im pentagrami, mislio sam da to koriste samo bendovi koji kvalitetom svoje muzike ne uspevaju da postanu popularni, nego im treba to foliranje! icon_smile.gif

 

 

btw Jel može neko da mi kaže u kom kodeku je zvuk na DVD-u?

Nemam DVD-ROM pa dadoh ortaku DVD da prebaci u DIVX, ali on pojma nema šta da radi sa zvukom! no.gif

Kupi original, pa ces moci fino da pogledas DVD, bez ikakvih problema icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cula sam da se na tom DVD-u najstrasnije glupiraju. Svlace jedan drugog, bla, bla, bla. Postujem ih kao muzicare, ali ocigledno da im fali nesto, jer se tako nijedan profesionalan bend ne bi ponasao. Djetinjasto. I tako goli setaju po nekoj prostoriji.

Mislim, drugo je da to uradi Type O. 8)Ne kazem da je TON neprofesionalan, ali... Ipak je Gothic perverzniji. Izlupetah se sad. 8)) To su ipak cinjenice... Sad ce zmajevo srce da plane!!!!!! 8) Ocekujem da me Filip napadne...

Slazem se da si se izlupetala. Nije istina to sto si navela za clanove EG-a, nego izmisljas (umisljas), ali da su imali neke ne bas lijepe momente na DVD-u to stoji. To bi se uvjerila da si ga gledala, ali tebe to nije zanimalo. Najbitnije je da je koncert odradjen perfektno, i to me najvise i jedino interesuje, ostalo mi je manje - vise nevazno.

 

Pozdrav za Minu!(Mistress Of Night) icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='5. 11. 2005, 00:41'] Kupi original, pa ces moci fino da pogledas DVD, bez ikakvih problema icon_biggrin.gif

Care, jel razumeš ti srpski? icon_smile.gif

 

NEMAM DVD-ROM!!!

 

A i kad bih ga imao ne verujem da bih mogao da priuštim original.

Inače, ta kopija šljaka potpuno normalno preko Power DVD-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...