Jump to content

Evergrey


Recommended Posts

Pa, to ce biti samo za one koji ce najranije kupiti karte. I jesu najvise zasluzili, a definitivno ce to iskoristiti ljudi koji su Evergrey gledali oba puta u Beogradu. Ipak, krajnja cijena ce takodje biti ispod prosjeka cijena karata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

If anyone feels like they want to join as opening acts and have finances to support such a thing to there is still time even though we are right now sorting out a few bands. Send a mail and bio/anything else you feel is necessary to [email protected] and you’ll get a fair chance. Last day for applications is July the 30th.

 

Anywayz, ovo me je bash obradovalo jebote. Znachi gledam ih za 6 dana, i gledacu ih opet u Septembru <3 :wub: <3 :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do jaja, daleko je septembar, ali trebalo bi da dodjem :da: Samo ekskurzija da me ne sjebe...

 

Ja se danas prepao da ce mi se ekskurzija poklopiti sa koncertom ali na svu srecu vracam se 4-5 dana ranije. Ne bih htio da mi se ponovi Circle II Circle kad zbog zbrke oko eksurzije nisam otisao ni na koncert, a ni na ekskurziju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Ajlin

Matija

 

Vidicemo... Nije to bas smanjenje cijena, vec prosto cinjenica da dolaze vec treci put, i da svima koji su ih gledali 2 puta damo neki motiv da dodju opet.

950 dinara je cak stavise nerealna cijena, ali tako smo odlucili da pokusamo, pa cemo vidjeti odziv. To je cijena koja ce vaziti na pocetku, a krajnja je 1400 dinara, pa je definitivno lakse kupiti kartu ranije i ustediti novac. Nadamo se pozitivnom odgovoru od publike.

Inace, do srijede/cetvrtka bice poznate sve informacije oko koncerta, a nadam se da ce do kraja sedmice karte biti u prodaji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Elderane:

pametan potez, ja sam ih gledao prethodna 2 puta kada ste ih dovodili i iskreno uvek cu pre izabrati da odem na neke nove koncerte: Sonata, Stratovarius itd... Da je karta skuplja sigurno ne bih isao, ovako imate jednog coveka vise na koncertu, a verujem da ima dosta njih koji ovako razmisljaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih ih gledao u svako doba,jerbo su mi jedan od omiljenih bendova,a gledati ih sa ovom cenom karte je samo plus.

Nadam se da će pretprodaja lepo krenuti i da bude neki prostor veći od livingrooma. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veoma pametan potez. Time ne samo da ćete stimulisati ljude da kupuju u pretprodaji i tako obezbediti širi krug ljudi da dođe, jer će čak i oni koji su bili na "klackalici" odlučiti da kupe (a kad su kupili kartu, jel'te , dolaze), nego i proširujete publiku i vršite dalju popularizaciju benda/muzike, a to svima odgovara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih ih gledao u svako doba,jerbo su mi jedan od omiljenih bendova,a gledati ih sa ovom cenom karte je samo plus.

Nadam se da će pretprodaja lepo krenuti i da bude neki prostor veći od livingrooma. :pivopije:

+1

Ja bih išao koliko god puta da dođu, jer su mi među 3-4 omiljena benda, ali da je npr u startu karta 1400 din, čekao bih do zadnjeg dana da vidim da li će neko da prodaje ispod cene, ili da vidim da li će da dele negde. :)

Kada su u pitanju neki srednje mi zanimljivi bendovi, onda itekako utiče cena. Evo za Santanu mi ne pada na pamet da dajem 3900, da je 2000 pa da razmislim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali to za Santanu, Simply Red i ACDC ti samo govori kakvo je stanje na svijetskom trzistu. Tesko da ce cijene karata da padaju, ali vidicemo. Nego, spamujem temu...

I sam se radujem sto cu gledati Evergrey po treci put, svaki put znaju da naprave fenomenalnu svirku i ispostuju fanove do maksimuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Počeće da padaju kada im niko ne bude dolazio na koncerte. Evo kod pomenutog Santane mi nije jasno zašto za Varaždin i Skoplje ima karata jeftinijih i od 25€ a kod nas 3900 din najjeftinija, tako da cenim da će taj koncert da pukne samo tako, al' to je druga priča.

 

On topic: Da ih smarate za Watching the Skies, krajnje je vreme da nam je odsviraju! :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...