Jump to content

Evergrey


Recommended Posts

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !

 

Znao sam da nas nece izneveriti kad krenu na turneju !! TOOOOO IDEMOOO ! Moracemo sad da napunimo veliku salu SKCa :)))) xp

Neće valjda ovo biti u velikoj sali? Teško da će se napuniti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je drugi koncert pokvario utisak prvog. Bojim se da treći ne ispadne totalni smor, zato ću odluku da li idem čuvati za sam kraj.

 

Hm .. morao bih se složiti sa tobom .. samo nije mi pokvario, ali prosto nije bio ni blizu onog prvog ... i ja se premišlja odd sinoć da li vredi reskirati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bochum - Matrix evo meeeeee :metalac:

 

Nego, jel se i vama cini da Evegrey pocinju da posustaju na albumima - posle "Inner Circle" i nije bilo bas nesto do jaja - onaj "Monday Morning" je i imao neke tri-cetiri jake pesme, ali ovaj novi "Torn" mi se nikako ne svidja (iako "These scurs" rula!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, vratio se dve-tri strane unazad, nisam nasao, pa me mrzelo dalje...

 

Bilo kako bilo - "Recreation Day" je majka - ali po meni, skoro svaki bend koji krene u osvajanju populariteta, gubi na kvalitetu - nesto slicno se desilo po mom misljenju i sa SX-X ali nebitno, imamo staro zlato!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nemam taj utisak, 'Torn' mi jeste mozda slabiji od nekih starih stvari, ali "Broken Wings" ubija koliko je dobra stvar, a spot je keva. A ne znam shto se ljudima toliko ne svidja MMA, mislim pazi MMA, Obediance, In Remembrance, Unspeakable, Still in the Water... shta tu tacno ne valja ? :?: :mrgreen: Mislim meni je omiljeni album 'Solitude' ali opet... mozda nisam objektivan, meni EGY nema losh album, ima samo bolje i najbolje :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej .. pun ti je mailbox pa nisam imao gde da ti odgovorim na pp ... pošalji mi svoj mejl za pass za blog

ma smaraci, 6-7 PP dobijam svaki dan, vise mi je pun kurac.. ko me jebe kad ocu da budem mod.. :)

 

Nego, meni je MMA bas super album, sta vise ja sam sa njime i poceo da slusam EG! :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

TOOOOOOO! neka dodju i 34802-34 puta nikada nece biti dosta!! :rockdevil:

 

 

 

Sorry, the free service is at full capacity.

Sto nisi stavio na rapid ili nesto drugo, ovaj sendspace je krdza! :(

 

Pa probaš malo kasnije, šta da ti kažem. Bolje 3 fajla nego 7. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...