Jump to content

Najbolji gitarista u rock muzici


Recommended Posts

Ma jebo tehniku vezbaj svaki dan po 5 sati tehniku samo i za sest mesci ces jesti i malmstejna i impeltierija, melodija je ono sto je bitno jebi ga Vangelis (bez obzira sto nije gitaros) :) odsvira u opesmi 6 tonova ali to jebe kevu kako zvuci, ima tezinu Oldfield i KRofner :razz: isto

Stvarno mislim da muzika nije takmicenje nego izraz, ali ako vam vec treba najbolji nek bude nas Nikola Krstovic ha, ha, ha

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

WTF?!?!?!

nikad nisi chuo za rusty cooley-ja?, ili michael angela batia?, ili geore bellas-a?, ili frank gambal?, svi ovi i josh milion likova imaju 129038475 puta bolju tehniku od malmsteen-a

 

Ako su tebi interesantniji Angelo i Cooley od Yngwia,onda nesto tu nije u redu...to sto se oni trude da sviraju brze i zajebanije,to dovoljno govori o njima :) ...

 

Ma jebo tehniku vezbaj svaki dan po 5 sati tehniku samo i za sest mesci ces jesti i malmstejna i impeltierija, melodija je ono sto je bitno jebi ga Vangelis (bez obzira sto nije gitaros) :) odsvira u opesmi 6 tonova ali to jebe kevu kako zvuci, ima tezinu Oldfield i KRofner :razz: isto

Stvarno mislim da muzika nije takmicenje nego izraz, ali ako vam vec treba najbolji nek bude nas Nikola Krstovic ha, ha, ha

 

Malmstejn?Je li to sin Mustaine-a i Malmsteen-a? :)

BTW,nesto mi nije u redu sa tvojim postom :lol: .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, zaboravih Mark Knopfler-a. Postajem senilan. :)

 

Jeste da ima taj kantri prizvuk, ali je pravi majstor koji stvarno svira iz srca. Ima odlicnu mekocu zvuka jer svira iskljucivo prstima. Zao mi je sto nisam otisao u Budimprestu da ga gledam... :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se ne svidja hammet zato sto on ne moze da odsvira 3 tona kao B.B.King i da to zvuuuuci... ponasa se ko pubertetlija.. kod njega je sve rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.... jedini ok. solo (i to su ga jedva naterali da smisli takav) je onaj iz Unforgiven 1..

 

po meni najgitarista je Tom Morello i Sambora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa prvo,Kirk nikad nije bio u stanju da svoja sola live odsvira da zvuče kao originali,koji su ionako uglavnom loši. :) Dosta njegovih sola se sastoje od tri tona sa nekim bjednim bendingom,uf.James hetfiled makar svira ono sto zna i bog je za hammetta,što se tiče muzike!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki covek koji svira 3 godine gitaru,makar i neozbiljno bolje svira od kirka!!! :da:

Inače onaj solo na Nothing else-u... je bolji od svake kirkove solaze ikada ( tačka ).

Čovek nema pojma i da mogu to u lice da mu kažem rekao bih mu. :evotigana:

Perunko bolje svira od njega :muzicar:

Potvrdjuem,bas sam i ja htjeo da napisam to sam solom iz nothing else.. :pivopije:

 

Edit:Da,who the fuck is Perunko? :)

Edited by Sitch Boe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...