Jump to content

Deathspell Omega


KRANG

Najbolja DSO izdanja?  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 

hvala druze :pivopije:

 

Kad se jedan žanr učauri u samog sebe, počinje da truli u samostvorenom krugu. To se upravo dešava bendu čije si stihove citirao.

 

Ako je Soulside, Transylvanian i FOAD jedno isto, secem kitu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama ljudi, nemam ja ništa protiv Immortala, ko voli, neka mu, hoću samo da kažem da je Immortal bend koji MENI stoji uz Darkthrone na suprotnoj strani black metala od Deathspell Omege, npr. Jednostavno, krotko, koncentracija na rifu, bez neke naročite ideologije iza benda... Ne vidim gde ja to kažem da su oni loši. Ko voli takav black metal, super. Meni je to takoreći priprosto.

 

I uopšte, čak i da mislim da je Immortal najgori na svetu, zašto se vi toliko potresate zbog toga? :)

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fuck yeah, koncert divizije za specijalne operacije :rockdevil:

Ako ste utvrdili da su DT i Immortal priprosti(NOT), da se vratimo na temu. Kako vam se cini novi EP DSO, uporedite ga sa ranijm radovima, dajte neki smisleni post jebem li mu presnijecenog bozicnog misha. Vecina se ne trudi da skapira ovaj bend, elita su jer su im tekstovi nerazumljivi a muzika disonantna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj novi album Dream Theatera je bash neupecatljiv, mogu to oni mnogo vishe. :D:P

 

Inache DSO all the WAY, koje su shanse da ih vidimo u BG-u oni su moj omiljeni BM bend.

 

 

nikakve, jer to nije live bend.

 

inace, novi SVEST me nije sekunde razocarao. vec sam se bojala da bi mogli otici u kvazi intelektualne/tech-bm trendovske vode u koje je vecina u posljednje vrijeme uplovila.

francuzi su nekad svirali black metal koji me imponirao u skoro svakom pogledu. SVEST je dokaz da jos ima takvih bendova.

 

za mene DsO je SMRC, barem DsO koji ja volim. u ovome novom, ja ne vidim nikakve duse niti atmosfere nit generalno neceg sto bi me emocionalno moglo i u kom smjeru pokrenuti. samo plastiku muzicke podloge i forsiranje 'uzivsenih teoloskih' tematika. sve i da mi se i tekstovi nisu zgadili, da nalazim neku dublju poruku u njima, one gitarske dionice i nesklad nikako ne bih mogla podnijeti jos jedno slusanje. iako mi cjelokupnom SMRC-u sva diskografija DsO-a s Shaxulom nije ni do koljena, moram reci da me intervju koji je morbideadsy (: postovao prije nekog vremena stvarno prijatno iznenadio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

usput, imam jednu lijepu vijest za tebe:

 

jedan odredjeni bend koji oboje (koliko znam) volimo, a dolazi iz svedske i ima za vokala neprikosnovenog Ariocha (wow, 3put pogadjaj koji..), materijal novog albuma je prakticno kompletirao i samo cekamo kad ce biti na policama music shopova (i dnl linkovima nasih browserima za pocetak..).

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikakve, jer to nije live bend.

Uzivam u njihovoj muzici , steta sto sam glup i nisam imao zelju da malo istrazim bend, clanove i to . Chak neznam nit dal imaju neki spot.

 

Svi koji vole DSO preporuchio bi vam Burial mozda vam se svidi, pogotovo ovaj novi album Untrue.

 

E i da sad sam se setio onaj pochetak pesme Breathing wound , nachi od 0:00 - 0:40, dva pevacha strashno podsecaju na Basila i Budgea iz Caninus. Napoon sam se skupio da pochenm da dowujem ovja novi EP od DSO-a, jedva chekam. : )

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

usput, imam jednu lijepu vijest za tebe:

 

jedan odredjeni bend koji oboje (koliko znam) volimo, a dolazi iz svedske i ima za vokala neprikosnovenog Ariocha (wow, 3put pogadjaj koji..), materijal novog albuma je prakticno kompletirao i samo cekamo kad ce biti na policama music shopova (i dnl linkovima nasih browserima za pocetak..).

Uh, toplo mi oko srca :mrgreen: Izdao Ofermod, sad jos FM.. stvarno fina vijest, cekam novosti od njih evo vec duze. Jer, nacuo sam da se sprema novi album, al je to onda arhivirano jer se Arioch/Mortuus posvetio Marduku u potpunosti.

Odakle info? Posto me zanima jel samo materijal snimljen, il je uradjena i produkcija albuma. Te aftermath zajebancije uzmu dosta vremena, nije BM sto je nekad bio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj novi album Dream Theatera je bash neupecatljiv, mogu to oni mnogo vishe. :D:P

 

Inache DSO all the WAY, koje su shanse da ih vidimo u BG-u oni su moj omiljeni BM bend.

Ovaj decko je neprevazidjen kad su u pitanju nepostojeci BM koncerti!Npr.,Emperor,koji uzivo nisu svirali od kraja 1993. pa do

29.marta 1997.,njemu su na silnim koncertima 1996.delili neke promose! :lol:

 

A,sto se tice DSO-a,siguran sam da je,pored marketinga,jedan od razloga sto se ne pojavljuju taj sto izgledaju kao Shabani.Znaci,jednim udarcem,dve muve.Moze da zvuci plitko,ali sam siguran da je istinito.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...