Jump to content

Pet-Sub 22.03.2002 :: DOM OMLADINE :: METAL FESTIVAL


Demonic_Alliance

Recommended Posts

Jebo ti ovo... kakva je to svirka od 20h... stvarno su me smorili... Brano ponesi tel. biggrin.gif i prebaci ga na vibraciju u slucaju da ja nedodjem (ovo moze biti protumaceno dvosmisleno laugh.gif )...

JOS JEDNOM J_E_B_E_M TI ORGANIZACIJU DOMA OMLADINE!!!! :evil::evil::evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GRRRRRRRRRRR :evil:

Jednom cu tako da popizdim zbog tog Doma Omladine..... kakav je to zajeb da menjaju vreme svirke, dan pred istu!? 8O

Nema smisla.... kad se neorganizuje dva puta, a zatim treci odlozi sat ranije tu nesto nestima!

Nadam se makar da cete se vi lepo provesti.... btw. evo da ispadne da sam makar nesto uradio za veceras na hitu 202-jke pusten je demo Abonosa (Darkness cini mi se). I to je nesto :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ljudi kako prosao petak???

pricajte :twisted:  :P

 

Sasvim fino!

 

Mnogo su mi se svideli Alister i Psychoparadox...Faust i Kraljevski apartman su sjajni bendovi (posebno K.A.),ali mislim da su "skripeli" u odnosu na ostatak repertoara...Generalno je ceo koncert bio super odradjen...

Bramar je pevao ("pevao" ?! 8) :wink: ) jednu pesmu Psychoparadox-a i moram napomenuti da je sve odusevio svojim vokalom...Bas je bio sjajan...

 

+ sto sam ja ovako niska po prvi put i uspela nesto da vidim (klupe cuda cine :wink: ),mada je problem bio sto sam bila preterano umorna,pa nisam mogla ni da gledam ispred sebe,a ne da nesto primetim/zapamtim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Psychoparadox mi je bio najbolji. Oni su bese svirali "The Ohilosopher"od Deatha, jel tako? E, tad sam se rasturila, mozak me zaboleo smile.gif A ne da je bilo slatkih metalaca.......samo se brinem da ce veceras biti i losije drustvo i loasija muzika (mada, opet, ocekujem i vecu guzvu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abonos je bio ok, nisu mnogo falshirali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Inache Psychoparadox i Simargal su je-bli keve. Ovi hard rockeri su malo, sto bi rakli, shkripali, mislim da u ovoj kombinacili to slabo ide (jedino K.A. moz' da prodje).

 

Ja sam bio nevidjeno smoren, da su mi doshli Guardiani i Borgiri i resurrectovani Chuck ne bi mi bilo bolje! Tj. nije bilo do muzike...

 

p.s. Double_Fire dodji kod Chesme da i tebe upoznamo vishe (i da te za**bavamo oko Metallice huhuhuhuhuhuhuhhhhhhh :mrgreen: )

 

p.p.s. A i Cynica se nesto ne secam da sam upozn'o???

 

DAKLE VECERAS U 19:30 KOD CHESME... MOZDA CHAK I JA STIGNEM NA VREME???! ?:mrgreen: :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je jebanje keve!!!!!!!!

Simargalcina je dokazala svoje!

 

Inace bio sam u Therion - Secret of Runes majici - da li me je iko video!!!!

 

I veceras cu biti u VOVIN majici pa posto cu doci kasnije - ako me neko prepozna sa site-a voleo bi da se sa jos kojim likom upoznam

Share this post


Link to post
Share on other sites

......e ljudovi nadjemo vas Brana i ja najverovatnije u Domu (Roberte ponesi mob biggrin.gif da mozemo da vas nadjemo....i veceras sklanjaj pivo od mene da ne bude nezgoda kao od sinoc biggrin.gif .....xexe, 50 dinara je ipak 50 dinara)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simargal je svima j*bao kevu :twisted::twisted::twisted:

Onaj njihov manijak od vokala (u svom komshiluku znan kao Goga Sotona) je neverovatan! On sve to izvodi maltene bez napora! Nije chak ni pocrveneo mnogo :oops: A Basista!!!! Nema pragove! Loodilo!

 

Naravno, i ostali su odlichni(psychoparadox narochito), mada je faust malo smorio ali shta cete, chovek je mator, mozhe mu se oprostiti...

 

Pocepali su mi majicu LedZeppelina! Shmrc.Moja omiljena.Svuda sam je nosio... :cry::cry: BUAAAA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...