Jump to content

Kandakodžainebojša


Johnntra

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Da :da: KKIN u bašti KST-a

 

Sezona dobrih koncerata u bašti KST biće nastavljena i u septembru još jednim velikim događajem.Sredinom septembra, tj

u petak 14. koncert će održati kultni beogradski sastav Kanda Kodža i Nebojša. Bend tokom jeseni planira izdavanje novog albuma pa će ovaj koncert biti odlična prilika da čujemo neke nove stvari i podsetimo se starih hitova. Dodatna pogodnost za posetioce biće i cena karte koja će iznositi svega 400 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Nije im los ovaj Deveti zivot ali daleko od onoga sto sam ocekivala.... Prilicno razocaravajuce sve u svemu.

Takodje, jedan od retkih bendova koje iskljucivo volim da slusham sa nekog nosaca zvuka, nikako uzivo. Par puta sam se zeznula i smorila. Koja nemoguca grupa djankoza bog te...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila sam ja pre par godina na njihovom nastupu u Blu Munu... Drze cenu nastupa al ne i kvalitet... Inace bilo je toliko zadimljeno i zagusljivo da sam u nekoliko navrata izlazila napolje da udahnem vazduh.... A sto je najgore i nije bilo prepuno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blue Moon i nije akusticno mesto za koncerte/svirke, bolje da su uzeli na akademiji da rade koncert...

Hm, poslednji put uzivo sam ih gledao na onom letnjem festivalu, kada su se bendovi udruzili da prikupe novac za onog momka i devojku...

I najveci minus im je pevacev vokal, iritira bas mnogo, zvuci kao neka pokvarena igracka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Nisu tolko losi. Ali steta sto je Oliver dzanki. Nece on jos dugo po mojoj proceni. Bese nomad kod nas u gradu. Imao koncert pa sa fanovima malo uktao po lokalima. Ja nako mrtav pijan setao po parku kad on iskoci odnekud, predstavi se i pocesmo da pricamo. Malo cirke, pirke i tako dalje. Ali kad poce sa horsom i cudima, a vec je bio ojadjen bilo mi ga zao. Uspeo sam nekako na kraju da ga dovucem do kombija gde je bio ostatak benda i da ga smestimo na spavanjac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...