Jump to content

In Flames


Recommended Posts

skidam prva tri albuma

rekli su mi da su prva tri savrsenstvo a posle su emo

hm videcu

 

Mito ti slusas COB , tako da ako gledamo na to ovi sledeci albumi su skroz okej. Inace ne prva 3 vec prva 4 ili mozda pak prvih 5 albuma su zakon(npr. meni omiljen je 5i album i 2i).

 

Offtopic: Po mom misljenju Soilwork je izbacio fenomenalan album Chainheart machine , i posle toga nista nije ni blizu ovoga nit moze da se meri sa kultovima tipa Sloughter of the Soul, Jester Race i slicno.

 

I ako je onaj gitarista koji je uradio onako zajeban lead work na CHM , napustio Soilwork onda su oni u strasnom manjku , tako jest mozda i fatalnom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

skidam prva tri albuma

rekli su mi da su prva tri savrsenstvo a posle su emo

hm videcu

 

 

haha ovo je fazon klinac sto ima burazera koji ima 35 godina, zivi idalje sa roditeljima, nosi martinke u sred leta idalje i prodaje stripove na bukvljaku, i kao mladog burazera metalaca edukuje sta je dobro i sta je sranje, mada ne verujem da je "emo" cuo od burazera, vec pokupio na internetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

pa ok ovako preslusao sam sva tri albuma po jednom sacu ponovo da pustim prvi :D

veoma lepo,svidja mi se vec sam nasao jednu pesmu koju cu da naucim da sviram ;)

tj ako budem mogao :uhoh:

sutra skidam ostale albume ali ne obecavam da cu ih sutra preslusati moram ova tri temeljno da upoznam :)

 

a da za ove p***e sto me prozivaju(javice se sami)

:evotigana:

 

 

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Anti American

voleo sam mozda i previse In Flames nekada. po meni prvi album je neprevazidjen i steta je velika sto su ovako posrnuli...ovo sto cine zadnjih godina je srednje zalosno i trebalo bi indulgento da razmisle o kacenju gitara o klin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bre meni ortak(koji je lud za IF)rekao skini neces se pokajati i ja kao aj da vidim i to cudo.

edit:zaboravih staviti poentu da ja slusam power(dobro i par melo death grupa) ali ovo mi ono bas lepo lezi :D

 

opa sad ide drugi album i sto zarazna pesma The Jester Race

wer vi go :muzicar: dz dz dz dz

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Lunar Straina obavezno poslusaj akusticni kraj Ever Dying, josh veoam dobre pesme sa Lunar Straina su Behind Space , Everlost (part I and II) i Clad in Shadows. A sad Jester Racea uglavnom sve pesme ali npr. Moonshield obavezno , Dead God in Me , fenomenalan solo ima December flower , zanimljivo zvuci kad pustis Jester Dance i Jester Race jednu za drugom i tako uglavnom ceo album . Kod Whoraclea Jotun , Gyroscope, The Hive ima nenormalna zavrsni solo , Episode 666 , Jester Script transfigured..... uglanvom isto ceo album.

 

ali mito ja verujem da ce tebi najvishe da se svidi Clayman. XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

''Dialogue With The Stars'' Mito! Jedan od najlepših metal instrumentala svih vremena. :da:

 

Inaće, mesečar iznad mene spomenu ''Jester Script Transfigured''. Moram istaći da mi je to omiljena IF pesma . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...