Jump to content

In Flames


Recommended Posts

Nu Metal nije = rap metal

 

 

slusaj Deftones, Slipknot, Disturbed, Mudvayne, Korn a ne Crazy Town, limp Bizkit, linkin Park i taj crap.

 

in flames nemaju veze s tim hip-hop-metal shitom

 

 

 

poz

Edited by BodyRemover

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam jednu pesmu sa novog albuma, refren je vrlo slican Linkin Park-u, ovo ostalo nije nista posebno, kao da i nisu bili nesto posebno inspirisani. Nisam primetio da je neko jos to spomenuo, ali zvuk bubnjeva je skoro pa St. Anger...

Share this post


Link to post
Share on other sites

prgavi, a sta ti je haven? icon_mrtav.gif

 

tako sam umoran od te vase plitke price... icon_spava.gificon_spava.gif

šta sa haven-om?

to je genijalan album za razliku od ovog in flames sranja.. uostalom, uporedi damage done sa ovim novim in flamesom.

ako pravimo paralele, onda haven ide u isti koš sa claymenom..

ok? mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta sa haven-om?

to je genijalan album za razliku od ovog in flames sranja.. uostalom, uporedi damage done sa ovim novim in flamesom.

ako pravimo paralele, onda haven ide u isti koš sa claymenom..

ok? mhihi.gif

bro, kako ti kazes icon_wink.gif

 

in flames icon_rockdevil.gifwallbash.gifmusik19.gifevotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, vidim da se ovde preko svake mere glorifikuje Clayman, koji jeste dobar, ali ima neke slabe pesme. O ukusima se ne raspravlja, ali mogu li ljubiteljima Claymana da ukazem na Lunar Strain, Subterranean i Jester Race koji po mom skromnom misljenju imaju dosta jace pesme i generalno su bolje osmisljeni kao celine? icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa clayman-om IN FLAMES su polako usli u mirnije vode metala...clayman je najmelodichniji album,ali ne i najbolji.Ja preferiram jester race i lunar strain,c.o.l.o.n.y je na samoj granici ...a reroute ne mogu da svarim nikako,kao i ovaj novi soundtrack to your escape icon_mrtav.gif

Edited by MEGGY

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste, jeste... prebacite In Flames na avangardu jer niko ne moze da shvati da su poslednja dva albuma genijalna as well...

a chim neshto ne moze da se shvati, to mora da je avangarda...

i sad ne znam zashto sam ovo rekao, ali ne moze da shkodi, a chim ne shkodi znachi da sam u pravu...

 

Soundtrack konza icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soundtrack rula 100%%% F®iend je kao Dismember icon_rockdevil.gif

Like You Better Dead, My Sweet Shadow i Superhero Of The Computer Age... to bih voleo da cujem uzivo sada...

 

ljudi, gledajte ih uzivo metalac.gif

 

i bolje ih prebacite negde gde ce o njima pricati oni koji ih gotive, a ne da se face ovde utrkuju ko ce vise da ih popljuje... pukeface.gif

sve sam se najezio od vas... pazi pukeface.gif

 

Fueled these new shores burn

Dark past lies cold

Shadow, my sweet shadow

To you I look no more

 

piss off evotigana.gif

 

poz

Edited by Kent

Share this post


Link to post
Share on other sites

i bolje ih prebacite negde gde ce o njima pricati oni koji ih gotive, a ne da se face ovde utrkuju ko ce vise da ih popljuje... pukeface.gif

sve sam se najezio od vas... pazi pukeface.gif

 

ako ciljas na mene,zajebo si se momche.

samo sam rekla sta mi se svidja i ne kao i moji prethodnici.i nemoj da budes vulgaran sa takvim vulgarnim smajlijima tipa pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

o brate mili... sestro slatka... ili kako god...

vrati se nekoliko stranica unazad i chitaj postove od trenutka kada smo se prvi put obratili sa informacijama o zvuku novog albuma... 80% postova pljuje na In Flames i njihova poslednja 2 albuma... ovaj poslednji pogotovu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...i dalje ne vidim ko je pljuvao po inflamesima...mislim,ako se nekome ne svidja njihov novi stil,to znaci da ih pljujemo ?

ama, bre, ko od tebe trazi da branis druge? rekoh da nisam mislio na tebe, zato me zaobidji u veeeelikom luku...

 

oces putokaz?

 

icon_arrow.gificon_arrow.gificon_arrow.gificon_arrow.gificon_arrow.gif

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta sa svadjama.

 

Sto se tice Soundtracka, nije tacno ni da je odlican album ni da je potpuni potop. Mislim da je fer reci da je to dobar album sa nepotrebno zamucenom produkcijom i nekoliko pesama koje su mogle biti malo bolje definisane.

 

Eto, tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ama, bre, ko od tebe trazi da branis druge? rekoh da nisam mislio na tebe, zato me zaobidji u veeeelikom luku...

 

oces putokaz?

 

icon_arrow.gificon_arrow.gificon_arrow.gificon_arrow.gificon_arrow.gif

 

poz

hahhahaha laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

ma ko bre brani durge....? ccc

 

i niko se ne svadja...nego meni dosadno pa moram da pod**bavam <---da ne ispadnem OPET vulgarna biggrin.gif

 

ajde de....momche...zaobilazim te...hm...a kolki si u precniku? mislim,reci dal da uzmem kola il peshke? laugh.gif

 

moram priznati posle malo duzeg slusanja novog albooma...nije on ni tako los...mada je bolji od prethodnog u svakom slucaju...i da,svidja mi se njihov novi imidz,Andersu dredovi preterano chuche mhihi.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd, sad si se povadila posto si pokazala dozu humora... da bi mene zaobisla potrebno ti je mnogo vise od svih tih sredstava, nesto sto neces jos dugo posedovati, a to je mogucnost da odolis ovakvom izazovu icon_smile.gif

 

WS, tvoja uloga misionara UN-a je lepo osmisljena, ali nepotrebna... ja tvrdim da je album vrhunski i ti me neces u suprotno ubediti... nice try, though, onako na kvarnjaka icon_smile.gif

 

 

pozdrav ljudi,

 

Kent (celebrating 10th year anniversary of listening to In Flames)

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da...KENT-e, posto vidim da si opak sabornik IN FLAMES-a,kako se tebi svidja njihov novi look? da ne znam da sviraju neki melodic death ( unsure.gif ) rekla bih da su suparnici pApA rOaCh-a laugh.gif

 

ah da...ne kaze se suparnici, nego 'politicki' neistomisljenici icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...