Jump to content

In Flames


Recommended Posts

I rest my case!!! Onaj ko je cuo IF i ne zna Da su Colony I Clayman najjaci albumi bez pogovora treba da se vrati na Branku Sovrlic!!!

 

Onaj ko je čuo Colony i Clayman i kaže da je In Flames black metal bez pogovora treba da se vrati u pećinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Sense Of Purpose je jedini In Flames album u ovom milenijumu koji nije na nivou. Taj i Clayman su mi jedina njihova izdanja za koja mogu da kažem "da mi nisu nešto".

 

 

Meni su Clayman i Colony najslabiji

:smajlikojisekrstinogama:

je ste vi normalni

Clayman ftw :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

nema lose pesme

meni je stari opus kvlt

ovaj novi je isto kvlt

i oba opusa su gej tako da su Flejmsi

GEJ KVLT :rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih sa Claymana izbacio jedino onaj nepotrebni World of Promises na kraju, sve ostalo jebe if you ask me :D

 

To je bonus pesma na reizdanju, Clayman kao Clayman se završava sa Another Day In Quicksand. E moji mp3 fanovi.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je Clayman kad se pojavio bio jako dobar, napredovali su sa produkcijske strane bas kako treba (jester race<whoracle<colony<clayman)

 

kod Clayman-a mi je na prva slusanja smetalo to sto je imao 4-5 do jaja pesama, dok mi je ostalo bilo onako...

 

kad su dostigli produkcijski vrhunac, onda su vec krenuli da se zajebavaju. Reroute mi je zato bio gotivan jer je imao dobre pesme, raspad produkciju, ali nekako raspad produkciju sa stilom. Andersov vokal mi je tu vec malo bio iritantniji, a posle tog albuma sam totalno izgubio bilo kakvo interesovanje za bend. vokali su mu bili uzasni i sve uzasniji, gitare standardno dobre ali je falilo dobrih rifova i pesama (refrena), a produkcija bas ono... skromna.

 

al dobro, tad im se vec moglo, u smislu da ih zabole dupe za albume, posle Reroute-a su se konacno probili u UK, koncertno i u SAD i onda im je ostalo samo da vrte turneje. konacno im se isplatio sav dugogodisnji trud i onda su i prestali da se trude da kao izmisljaju neku toplu vodu. fazon, imamo vec dovoljno hitova da napunimo bilo koji festivalski set i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su Colony i Clayman zenit njihove karijere, u kreativnom smislu. Toliko dobrih pesama i tako dobar spoj melodije i žestine nikada kasnije nisu uspeli ni delimično da dostignu. Valjda su shvatili da bi bio uzaludno i truditi pa su istraživali neke druge teritorije :-) Volim sve njihove faze, ali na tim albumima jednostavno nema šta da se doda ili oduzme. Takvi kakvi su-gotovo da su savršeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...