Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa kakav ti to intenet imas Vanish?Opticki?

Enivej za sve koje zanima :

Helloween Rockumentary

to air on METAL EXPRESS RADIO on February 2nd!

 

The two original Helloween members, Michael Weikath and Markus Grosskopf, teamed up with Metal Express Radio for an in-depth discussion about the history of the band. Michael and Markus cover topics such as the genesis of Helloween and various line-up changes throughout the years, and provide their personal spin on Helloween’s album catalogue. These Power Metal pioneers revisit the hard times as well as the happy days all the way up to the release of the new album Keeper Of The Seven Keys – The Legacy. The duration of this Rockumentary is one hour, and also intermixes songs from many of the Helloween releases.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je Andi u pochetku nervirao zbog kreshtavosti koje ima u glasu, na koju sam se medjutim navikao vremenom i pocheo sam da poshtujem choveka kao pevacha, a kao Songwritera ga poshtujem oduvek. On je sveukupno najbolji songwrite koga je Helloween iamo uz Kai Hansena.

 

A shto se tiche Chameleona koga si spomenuo gore. Taj album mogu stvarno retko da slusham, nije da mi se ne svidja, ali mi uopshte ne lezi kao Helloween album, sta znam. Mislim da im to nije trebalo at all.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam zato svi ljudi koje poznajem i svi ljudi na sajtu helloweena i svi ljudi....pljuju Andija kad covek fenomenalno peva,cak sta vise 10 puta bolje od kiskea koji pisti kao 24 prag na gitari. icon_mad.gif

pu! pu! pu! necastivi! ovo je najveca blasfemija i bogohuljenje na ovoj temi! pokaj se, pokaj se i iskupi svoje grehe, o gresni sine... ovo nisi rekao ti, ovo sotona iz tebe progovara. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

p.s. a sad ozbiljno: meni je kiske zakon pevac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to i ja pricam...da su svirali Halloween tek bi se videli neki propusti u Andijevom glasu...on se bre muci da istera Eagle Fly Free i Keepera(preslusajte Live at Gothenburg i vedecete)...a kao Songwriter jebe kevu...

Sto se tice Kameleona...pusti sad to opet pocinje Andi vs. Kiske rasprava...to se ne propusta...

A da...i odslusao sam onaj dokumentarac...mnogo mi je bufferovalo ali ok...mada nista novo nisu rekli(sem da je Kai u americi provodio sate u Kazinu, osvajao ogromne pare i trosio ih u Hamburgu za 1 dan...icon_smile.gif)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si to slushao? Heh...ne bih mogao da slusham Weikia kako kenja nikak...

 

Ima jedan dobar intervju sa Kaijem iz 97 ili 98e valjda..nashao na Hellowene forumu radio za neki grchki Zine, jedan od najboljih Ween intervjua iskreno, bash je prichao o ranim danima i podosta o Ingou, okolnosti u vezi smrti i to.

 

"Sto se tice Kameleona...pusti sad to opet pocinje Andi vs. Kiske rasprava...to se ne propusta..."

 

Ma to su pointless rasprave...al nek tera icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sutra cu da pocnem da je skidam...sada moram necemu drugome da attendujem...thanx...nego sorry za offtopic Vanish imas li neki Hell on Earth DVD?

Sto se tice inerviewa vise je pricao Markus(ima neverovatno dubok glas...ja ocekivao nesto piskavo icon_smile.gif)a Weikie se ubacivao samo kada treba da se prica za otpustanje clanova biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, sad nas je dvojica!!!!! Jesi li i ti onu providnu dograbio, onu na kojoj piše Weikie?! musik19.gif

Naravno icon_rockdevil.gif

 

A cekaj malo,je si ti onaj Vladimir sto je sedeo ispred mene u kombiju? ph34r.gif

 

 

Inace,rekao mi je drug sinoc da je kupio novi Metal Hammer i da tamo pise da ce Helooween,zbog otkazanog koncerta u januaru ovde,kao 'naknadu' svirati na Exit-u na Metal Hammer stage-u ph34r.gif

 

pa ja imam originalan disk

Pa i ja biggrin.gif

Time Of The Oath icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...