Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ma nisam rekao da ne znas... Naravno, Power je zakon, al' su je na koncertu svirali samo na kratko, ali je o5 zvucala... neverovatno! Isto i I Can... I Where The Rain Grows... Kako sam se odusevio kad su je svirali... Steta sto je trajala kratko, ali o5... :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam kompletan rad zakljucno sa 'Better Than Raw', ovo posle sam slabo pratio inace sa 'The Time Of The Oath' favorit mi je 'Power'! :pivopije:

Срам те било, трк по "The Dark Ride"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tih, bila je druga pesma na koncertu... MAMA! :rockdevil:

 

 

 

Evo sad kad se setim, kad je Deris najavio Sole Survivor najezim se... shta bih dao da je opet chujem na castle-u...

 

Mišljenja sam da je "High Live" jedan od najboljih albuma ikada urađenih. :pivopije:

 

 

 

To mi je jedan od najboljih live albuma ikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mišljenja sam da je "High Live" jedan od najboljih albuma ikada urađenih. :pivopije:

 

Jes je mlogo dobar :da: Ali meni ipak bolji "Live In UK". Kraci, ali bolji mi shmek i feelin' i one zebancije izmedju pesama heh.. i ima HOW MANY TEARS! E sad, ja godinama chitam na Helloween forumu, kako je to nepotpun snimak 'certa, ali nazalost na ceo snimak nikad ne nabasah..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes je mlogo dobar :da: Ali meni ipak bolji "Live In UK". Kraci, ali bolji mi shmek i feelin' i one zebancije izmedju pesama heh.. i ima HOW MANY TEARS! E sad, ja godinama chitam na Helloween forumu, kako je to nepotpun snimak 'certa, ali nazalost na ceo snimak nikad ne nabasah..

Наравно да је непотпун, јес' концерт са 7 песама. А још америчка и јапанска верзија ("I Want Out Live")немају 'Rise And Fall'. И као што рекох енколико пута, налетео сам на корејанску верзију, можда је потпуно други концерт, али и са потпуно другом сет листом. На њој су и 'A Tale That Wasn't Right' (тако се и зове) и 'Halloween'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to, nailazio sam ja na navodnu celu setlistu, i bash nadrkana i Halloween i Keeper pesma svirana, ali mi nikako ne ulazi u glavu zasto je ovako skraceno, da li nisu bili zadovoljni zvukom/izvedbom ostalih pesama? Who knowz..

Можда био планиран дупли живи албум, али због разлаза са издавачком кућом никад није издат у целини?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nije ništa posebno. Ne volim kad se live album radi tako što se uzimaju snimci sa različitih koncerata i ubacuju pauze između pesama.

 

:confused: I zbog toga ti je nista posebno?! Obicno se gleda da li su odlicno svirali (kao sto i jesu) i da li je atmosfera savrsena (kao sto je i bila)! I gledali su da ispostuju sve, kao sto su uradili i na Legacy Touru! Snimci sa tri kontinenta! I pauze izmedju pesama...? Sta je tebi vazno... Strasno! :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hocus Pocus grupe Focus! :) Kako je mocna, uh! :rockdevil: Al' kako izvuce onaj glas... Bas me zanima kakva je u originalu!

 

Nedavno sam cuo u originalu i mogu samo da ti kazem da je Deris 'skinuo' glas jos ludje! :pivopije:

Edited by ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekstra! Poceli smo da se slazemo jos oko jedne pesme! :pivopije:

Ne odgovori mi niko na pitanje: Koju pesmu su pevali i Kai i Kiske i Andi?

 

Pojasni malo pitanje? Mislis li na 'live' gde pevaju svi zajedno ili mislis na studijsku stvar koju su svi posebno otpevali?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je idiotsko pitanje u svakom sluchaju.

 

 

A i ja jednom da se slozim sa Princom..na neki nachin. I ja vishe cenim kad je live snimak iz "jednog komada", znachi nije mixovan sa vishe koncerata. Josh ako nishta nije dodavano..milina :) I josh da valja. Retkost. E zato - hail bootlezi!!! Natural stuff. Ali ipak su mi i HL i UK zakon snimci. A i Keepers Live valja kol'ko 'oces. Mr. Torture live bolji nego studijski jebote...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Kai ipak bio najzesci na live nastupima,mislim Weikie je samo uz njega bio onako malo ludji,dok je Roland bio prica za sebe,kolko god da mi je bio gotivan,nekako nije isao uz Weikie-a! Sasha sada radi glavni deo posla,odlicno to radi,ali nekako mi fali ono doba kad je Kai divljao ,a Weikie gledao da ne zaostaje. Mada ko ce ga znati,proslo je dosta godina od tad

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...