Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ali zato će biti nešto od projetka Kai/Roland, mozda će i Markus i Kiske učestvovati.

Ма, сигурно ће успети Кискеа да убеде. Мада, с обзиром да поново прчка по својој Helloween заоставштини...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесу ли ту песму уопште икад изводили са Дерисом? Ако се не варам, ни са Кискеом је скоро никад нису свирали.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od svih pesama sa tog albuma koje bih voleo chut live, ta mi je medj' poslednjima. Pre bih "You Always Walk Alone", a prava slast bi bila "Savage"!

'Savage'је смор у односу на 'Save Us'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Види се да је Киске правио песму, само он у два суседна стиха може да понови исту реч.

 

The life I try to give is all I have inside of me

It's one kind of life for me this music you hear

The strength we have in side is so much more than you will know

If you can't see the life around you'll always walk alone

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja licno bih izbacio The king of 1000 years,ta pesma ne treba da traje vise od 4-5 min,jednostavno ne vozi me tih 13 min kolko traje......Bolje 3 pesme umesto nje da stave,pa koje god da budu

Ja je obožavam. Mnogo dobar refren, ekstra solaže, onda onaj zarazni deo ''Goodbye sorrow'' pri kraju, i napokon kraj pesme je prelep. Baš sam uživao u njoj na koncertu, i baš mi je bilo drago što su je odsvirali. Milina jedna.

 

Aj da vidimo kako nam je izgledala set lista:

 

Halloween - Najbolji izbor za prvu pesmu koji su mogli napraviti, remek delo i najbolji power metal epik ikad! Ne izbacujte iz seta.

Sole Survivior - Super, vrlo se lepo nadovezuje na Halloween. Na nekim svirkama su je zamenili sa Final Fortune, i to je skroz OK, svejedno mi je koju će pesmu od te dve svirati na Castle Festu.

March of time - Moja omiljena stvar od Helloweena, tako sam joj se obradovao. Ne dirajte.

As long as I fal - Vrlo zarazna pesmica, ostavite je ovde.

Eagle fly free - Klasik koji UVEK treba da se svira uživo, prilika za svakog člana benda da pokaže šta zna.

Paint a new world - Nije jedan od mojih favorita sa novog albuma, radije bih slušao The Saints ili I.M.E.

A tale that wasn't right - Ne dirajte. Najbolja power metal balada...

The King for a thousand years - Već sam se izjasnio. Bilo je super kada sam na početku ove pesme čuo komentare sa strane u fazonu ''Uuu, ovo je dugačka pesma'', ''Brate, ovo će da traje 15 minuta'' i slično.

The Bells of 7 Hells - Moja omiljena pesma sa novog albuma, videlo se da ju publika obožava.

We burn - Ništa naročito, po meni. Mogla bi umesto nje da ide The Game is on, Steel tormentor ili cela If I could fly.

Dr. Steen - Jedan od njihovih najvećih hitova. Can't touch this.

Medley: I can/Where the rain grows/Perfect gentleman/If I could fly/Power/Keeper of the seven keys - Odlična ideja, niko se nije ni oko čega bunio. Genijalno.

 

Future world i I want out, šta reći, klasici.

 

Eto, toliko od mene.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Halloween - Najbolji izbor za prvu pesmu koji su mogli napraviti

Никад! Та песма треба да затвара концерт, јер после ње нема шта више да се каже.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim da sam jedan od retkih koji je pre 'certa izbegavao da vidi setlistu, i zapushavao ushi ispred SKC chim bih chuo da neko pochne "Ne verujem da sviraju.." ili "E shta beshe sviraju posle...".. tako da kad je krenuo "Crack The Riddle/Walls Of Jericho" intro, ochekivah "Kill It", kad ono medjutim, tRRrrRRrrRRrrr....UUUUaaauuuuu..PAM!...PAM! PAM!...itd. a ja u maximalnom jebenom nakozenju! :rockdevil: Mislim, jesam pre 'certa chitao intervju sa Derisom 'de kaze da mu je to trenutno omiljena pesma sa pevanje live, ali ni sanjao nisam da ce stvarno i da je izvedu. Jebem ti sve.

 

A shta htedoh reci pre ovog reminisinga...slazem se da je bolje da je izvedena tipa prva za bis(svejedno, da krene bez najave jel'te), ali i ovako extra, odma' na pochetku da se nabije tenzija, why the fuck not.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...