Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest HEFEST

ako budete imali prilike preslusajte derisov solo album...ako vec niste...nije lose uopste...ja sam ga pre par godina slusao poslednji put...sada opet naleteo...valja album...

 

To je vrhunski album. Ja sam taj album kupio kod SKC-a na kaseti i na njoj je bio Helloween omot sa slikom koja je iskopana ko zna odakle i bez naslova albuma pa sam ja godinama mislio da je to jos jedan njihov album. Iako mi je cudno zvucalo nisam imao internet da bi video da je to njegov solo album. Meni su bas sve pesme ekstra i mislim da je sa drugim albumom totalno usrao stvar. Prvi album rulz!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, ne mogu da editujem prethodni post... <_<

Elem, stvarno je dobar album, ima nekih momenata koji me baš podsećaju na Helloween iz tog perioda, mogle bi se neke pesme lako svrstati na Master of the rings, Time of the Oath ili Better than raw. Naslovna pesma me refrenom podsetila na Time od Helloween-a, čini mi se... Ali sve u svemu, dobar album, vrteće se ovo! :da:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Aha. Cekaj samo da ti udje u uvo. Ja sam dugo vremena isao sa slusalicama na usima po mracnim sokacima i pevao u sebi:

 

I am dangerous

I am dangerous

I am a black jack

I am maniac

I am dangerous

 

Dangerous

I am dangerous

I am mad pig

I am a lunatic

I am dangerous

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Drugi album, Done by Mirrors, jedno je od najvećih sranja koje sam u životu čuo. Prvi nisam ni slušao, kapirao sam da klada nije daleko od ivera.

 

Velika je razlika. Ogromna!!!

 

 

Kod mene je bio obrnut slucaj. Ja cuo prvi i onda pomislio da je i drugi ekstra. Jedno od najvecih razocarenja u mojoj slusackoj karijeri.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Moram da se ispravim. :redface:

 

Nesto sam permutovao. Meni se u stvari svidja drugi album - Done by mirrors. Prvi mi je odvratan jer je totalno gej i vuce na najgore stvari Pink Cream 69 koji su ionako malo gej.

 

Drugi album je drugaciji od svega ostalog sto sam slusao i ima za mene posebnu emotivnu vrednost.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da se ispravim. :redface:

 

Nesto sam permutovao. Meni se u stvari svidja drugi album - Done by mirrors. Prvi mi je odvratan jer je totalno gej i vuce na najgore stvari Pink Cream 69 koji su ionako malo gej.

 

Drugi album je drugaciji od svega ostalog sto sam slusao i ima za mene posebnu emotivnu vrednost.

Da li je to vaš konačan odgovor? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ah, Helloween, najveca power metal grupa svih vremena!

 

Za mene je Keeper Of The Seven Keys II savrsen power metal i najbolji album tog zanra koji je ikada izasao. Svaka pesma je veoma melodicna, zabavna, i naravno, glas Micheal Kiske se ne moze nadmasiti! Kiske je ne samo najbolji power metal pevac, vec za mene i najbolji metal pevac svih vremena.

Of non-Kiske Helloweena imam samo Keeper Of The Seven Keys - The Legacy, i nije los album, mada nista naspam originalnih Keepersa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Rethink again. PC69 je jedan od najboljih nemackih hard rock bendova uz A.R.P. :)

Pa zvanicno jesu, ali su za mene bas previse u pop vodama. Imaju par ok pesama(nisam im preslusao bas celu diskografiju). Rekao sam samo malo gej, a ne bas gej. :redface:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican je taj Kiskeov povratak u proslost :) Nije usrao ni jednu pesmu , dao je neki drugi smek :) . You always walk alone je skroz dobro prilagodjena akustarama , ubija .

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...