Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Hmm... pa sad... Ok, šanse nema da baš rasprodaju SKC, ali da mislim da bi stvarno dosta ljudi došlo. Kada je pokrenuta tema o tom njihovom koncertu koji su objavili za BG u novembru na svom sajtu, baš je dosta ljudi ovde reagovalo. Takođe, kada su bili predgrupa HammerFall-u napravili su haos totalni i realno su bili zvezde večeri, a dosta ljudi beše to veče na HF-u i mislim da nema sumnje da su oni napravili bolju atmosferu nego HF. Bilo bi dosta ljudi na Sabatonu, prilično sam siguran. Još ako bi kao predgrupu/goste imali neki relativno popularan i interesantan bend... ne bi bilo greške.

 

Pazi, uvek ljudi reaguju i hoce ali kad treba da se pljune kinta, onda ipak ne vredi to toliko... + to dosta je mozda desetak ljudi, ako i toliko, na ovom forumu i nije nikakav merodavan pokazatelj.

 

To da oni imaju sjajne koncerte ne sumnjam, to se ne dovodi u pitanje.

 

Hammerfall je jedan bljutav kitch bend (moje misljenje) koje je pregazilo vreme odavno (realno)

 

Ako bi Sabatonu predgrupa bio Ozzy mozda bi napunili skc :)

 

a možda zbog mog društva imam iskrivljenu sliku o popularnosti ova dva benda, posebno OL

 

blago se tebi kakvo drustvo imas, bar kada je u pitanju muzika :)

 

ja znam podosta ljudi koji veze nemaju sa metalom a znaju za Sabaton.

 

ako pod tim da ne slusaju metal podrazumevas da slusaju npr korn, a ti smatras da to nije metal ili ACDC, GNR itd. ali inace ova izjava moze nekog naivnog dovesti u zabludu

Edited by mikki270
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako oni ne mogu, ne moze niko :)

 

Pa to je... jednostavno takvo je stanje, kriza je i tu nema šta da se priča. I svi ti popularniji bendovi su uglavnom već po nekoliko puta svirali u Srbiji (samo sabaton je bio nekoliko puta), a mnogima je luksuz da na jedan bend idu više puta... i ja prvi bih radije štekao pare za jedan super koncert u inostranstvu benda kojeg još nisam slušao, nego opet na bendove koji nam dolaze svake druge godine... s druge strane, noviji/manji bendovi jednostavno nemaju publike kod nas.

 

tako da se cela priča uvek završava sa kamelotom, BG i therionom... a pitanje je koliko će i oni još biti zanimljivi.

Edited by Anded zombi lеš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako pod tim da ne slusaju metal podrazumevas da slusaju npr korn, a ti smatras da to nije metal ili ACDC, GNR itd. ali inace ova izjava moze nekog naivnog dovesti u zabludu

Mislim na ljude koji ne slusaju ni metal niti nesto slicno. Npr. jednom ortaku koji slusa klasicnu muziku sam dao Sabaton jer ga zanimaju svetski ratovi i tako te price, a svideo mu se Sabaton zbog tekstova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice Sabatona, ja znam podosta ljudi koji veze nemaju sa metalom a znaju za Sabaton.

 

Mislim na ljude koji ne slusaju ni metal niti nesto slicno. Npr. jednom ortaku koji slusa klasicnu muziku sam dao Sabaton jer ga zanimaju svetski ratovi i tako te price, a svideo mu se Sabaton zbog tekstova.

 

Ustvari ti hoces da kazes da ti znas dosta ljudi koji nemaju veze sa metalom, a znaju za sabaton jer si im ti dao CD. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

German power metallers HELLOWEEN have set "7 Sinners" as the title of their new album, tentatively due in late October. The CD was recorded at singer Andi Deris' Mi Sueno Studios in Tenerife, Spain. The band wrote more than 20 songs and selected the best ideas with longtime producer Charlie Bauerfeind.

 

HELLOWEEN bass player Markus Grosskopf previously stated about the band's new material: "For all those out there who found our special best-of [CD] 'Unarmed' to be too smooth and calm, I have a great news: The new album will hit you right in the face! It's gonna be very heavy and contain all HELLOWEEN trademarks! Some songs are very powerful and hymnic, others contain the fastest bass-drum patterns our drummer Dani [Löble] ever played, and this means a lot!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

uvek ista prica, kad god bend treba da izda album, to je najbolji ikada i najzesci ikada.

 

Ne znam zasto uvek insistiraju na zestini, zasto je to toliko bitno, narocito kod benda tipa helloween gde su najbolja prva 2 albuma koja uopste nisu zestoka, vec su bila jako shaljiva i opustena i pre bi trebalo na tome da rade nego na zestini gde nemaju sta da traze.

 

+ pokazalo se da kada bend spremi mirijadu pesama pa onda bira najbolje da to obicno ne ispadne najbolje, rasplinu se ideje, kreativnost i energija... mejdeni uvek napisu 8,9 ili 10 pesama i to stave na album i svakoj se posvete 200% i zato retko to ne ispadne kako treba. Ali zivi bili pa docekali i ovo remek delo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sa Amandom je super, jos samo da nje nema povraca mi se od njenog glasa :mrgreen:. Produkcija je sjajna.

Unisonic pesma je OK, mada mi se ne svidjaju gitare na strofama, valjda ce biti drugacije na finalnoj verziji.

Btw. Unisonic odlicno zvuci uzivo, ja bi ih gledao samo zbog one 2 Helloween pesme - Kids Of The Century i A Little Time + Victim Of Changes :rockdevil: Kiske zvuci isto ko pre 20 godina :rockdevil:

Edited by Night Prowler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unisonic pesma ce sigurno bolje zvucati, a kako dobro Michi zvuci na ovoj sa Amandom, a?

Retko kad mu je boja glasa bila ovako lepa...meni se svidja i njen glas, ali naravno da bih vise voleo da samo on peva... :)

Ocekujem dosta od oba albuma...

 

A, jel si cuo Kiskea na Victim Of Changes? :rockdevil: Razvalio je to!

 

P. S. Polako shvatam da je ovo jedna zaista sjajna godina za muziku...

Edited by Breakthru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj spot za silence je nesto najgore sto sam video, ne pricam o pesmi, koja je toliko prosecna da je gore nego da je losa, ali spot je smesan...ima vise stvari ali najodvratniji je kiske koji sedi/naslanja se na pojacalo kao najgora bulja dok se ova lozi oko njega. mogu samo da kazem da je ovakve spotove bolje ne snimati nego snimati i da je kiske pokazao kolika je seljacina. ne samo sto je nezainteresovan i sedi dok devojka stoji i sto mu je ceo stav odvratan vec potpuno kvari energiju pesme (mada ne znam ni da li pesma ima bilo kakvu energiju posto sam je prekinuo na pola..)

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj spot za silence je nesto najgore sto sam video, ne pricam o pesmi, koja je toliko prosecna da je gore nego da je losa, ali spot je smesan...ima vise stvari ali najodvratniji je kiske koji sedi/naslanja se na pojacalo kao najgora bulja dok se ova lozi oko njega. mogu samo da kazem da je ovakve spotove bolje ne snimati nego snimati i da je kiske pokazao kolika je seljacina. ne samo sto je nezainteresovan i sedi dok devojka stoji i sto mu je ceo stav odvratan vec potpuno kvari energiju pesme (mada ne znam ni da li pesma ima bilo kakvu energiju posto sam je prekinuo na pola..)

 

Pazi, mene spotovi iskreno ne zanimaju i bas me briga kakvi su... Pesma je dobra, zarazna, ali nista posebno, mada mene zanima Kiskeov glas i znam da cu je jos slusati zbog toga...

A ovo za Kiskea da je seljacina ti nije na mestu, zar mislis da je to on sam odlucivao? Sigurno su imali reditelja koji je sve tako postavio...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, mene spotovi iskreno ne zanimaju i bas me briga kakvi su... Pesma je dobra, zarazna, ali nista posebno, mada mene zanima Kiskeov glas i znam da cu je jos slusati zbog toga...

A ovo za Kiskea da je seljacina ti nije na mestu, zar mislis da je to on sam odlucivao? Sigurno su imali reditelja koji je sve tako postavio...

 

Jos si mlad pa se mozda nisi jos navikao da sam odlucujes, ali jednog dana ces i ti odrasti i shvatiti da sam nosis odgovornost za svoje odluke. NE MOZE NJEGA REZISER DA POSTAVI!!!!

 

Pogledaj spot jos jednom pa ako mislis da bi ti, pa cak i u svojim godinama, prihvatio takvo "postavljanje", onda si i sam seljak.

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...