Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jbg, ne može edit... <_<

Elem, jako mi se dopalo ovo što sam čuo, album je odličan! Ovako na prvo slušanje dopadaju mi se sve pesme, posebno "World of Fantasy" i "The Sage, the Fool, the Sinner", a slabije su mi "You stupid mankind" i "Far in the future" (uz ranije pomenutu "Are you metal?"). No to je prvo slušanje, jedva čekam da se pojavi download negde pa da se ovo vrti :rockdevil: ! U svakom slučaju - obradovali su me prilično!

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu definitivno cekati neki bolji rip ili da mi jednostavno stigne preorder, ali sve u svem' prvi utisci su mi daleko bolji nego sto sam mislio. U principu, Andi bas odskace sa svojim pesmama, ona "Long Live The King", ako sam dobro razumeo iz intervjua, je posvecena Dio-u, a ono vozi k'o da Halfordu posveceno. Mogao je on samo malo da ne pretera bas sa heaviness-om ovoliko.

 

Rani favouriti: Who Is Mr. Madman?, World Of Fantasy, If a Mountain Could Talk, My Sacrifice.

 

Mr. Madman mi odma' usla u top50 'ween pesama :D Bolestan nastavak na Gentlemana, da mi je neko rekao da cu na onu veselu melodijicu da se jezim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prvu mi je odličan album, od Dark ride nisu bili ovako agresivni (da li će sada Weikath da otera Andija što je užestio?). Treba još slušati ali već sad vidim da ću uposliti ljude koji idu na cert da mi pazare ovo.

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Where The Sinners Go, My Sacrifice, If A Mountain Could Talk, Long Live The King (kakva stvarcuga covece) i Who is Mr. Madman? favoriti na albumu, a ova Are You Metal je zarazna, jeste tematika iscedjena i ni malo mi se ne svidja to, ali prosto te tera da je iznova pustas...

Ovo je na prvo slusanje, no zadovoljan sam albumom, svidja mi se njihova agresivnost...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album bi mozda i bio slusljiv da Derris ovoliko ne skici,bas zapucava kao kad ne zna da pusti glas...uopste mi se vokal na albumu ne svidja i sam album je dosta losiji od svog predhodnika,mada mozda je to i do mene stvarno slabo varim Derrisa na vokalu u poslednje vreme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album bi mozda i bio slusljiv da Derris ovoliko ne skici,bas zapucava kao kad ne zna da pusti glas...uopste mi se vokal na albumu ne svidja i sam album je dosta losiji od svog predhodnika,mada mozda je to i do mene stvarno slabo varim Derrisa na vokalu u poslednje vreme...

 

Исто. Некад ми је био један од омиљених вокала, а сада га једва варим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem vokal. Meni Deris odlično leži na pesmama kao što su Wake Up the Mountain ili Mirror Mirror. Muzika na ovom albumu odgovara njegovom vokalu, ali mi melodije jednostavno nisu dovoljno ubedljive i upečatljive. Šta znam, dobra ova pesma Mr. Madman i ima još poneka dobra deonica na drugim pesmama, vidi se da su hteli da naprave energičan album. Ali opet, kad sam doživeo da mi Gateways od Dimmu Borgir odmah uđe u uši i da je slušam radije od Helloween-ovih stvari, to je dovoljan znak da me album i nije baš oduševio.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, ja ne varim Derisov vokal od kad je zamenio Kiskea! :mrgreen:

 

Upravo :bigblue:

 

Meni se Derisov vokal mnogo dopao na Gambling albumu npr, ali iskreno mislim da bi sve mnogo bolje zvucalo da neko drugi peva (Kai Hansen npr :bigblue:), mada je to vise do mene, jer mi se njegov glas ne svidja previse.

Edited by Srlandand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...