Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jeb'o Blejza, ide se na 'Ween.

 

Jedva sam cekao da overim lirike sa novog albuma, danima sam pokusavao da desifrujem Madmanove lirike i dosta toga ispromasivah, npr:

 

"I’m done with my tricks

Cause yeah the straightjacket fits

When I’m out, you will get who’s Mr.Madman!"

 

Mogao sam se zakunuti da u prvom stihu ovde kaze "I'm done with the chicks" :haha:

 

I 'ajde ako ima neka fellow bootlegara da mi pomogne... Provalih skoro da imam neki bootleg iz '85e u kolekciji, iz Ludwigsburga svirka, a na vokalu neje Kai vec...Moze li neko pomoci? :haha: Nekada sam pre jurio butlege sa Ralph Scheepersom na vokalu, no ne nadjoh, pa ne znam za sigurno da je ovo neki od njih, jer covek ne zvuci bas kao on...bas grublji vokal, ni v od vriskova. Pre bih rekao da je Piet Sielck ili tako neko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bolji od Gamblinga ovaj novi album , imaju otprilike isto 'jacih' stvari , s tim sto kod ovog novog gotovo u svakoj pesmi nadjem deo koji mi se dopada . Fali mi na primer neka Weikieva zezalica , nekako sam navikao na njih kao sastavni deo skoro svakog albuma . Sto se mene tice ovo je pravi Helloween album , za razliku od nekih vasih utisaka Deris mi je bas dobar , osim iritirajuceg refrena u naslovnoj numeri (sto je naravno zbog pesme a ne zbog njega) .

5-6 jako dobrih pesama i barem jos toliko zanimljivih cine ovaj album jednim od najboljih ove godine sto se mene tice .

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se toliko navukao na ovaj album da to nije normalno! :rockdevil:

Bukvalno ništa drugo ne slušam već danima! I dalje mislim da (ukupno gledano) nije bolji od GWTD, ali zato ima tih 6-7 pesama koje rasturaju, dok ostale ne zaostaju mnogo! Opasan album! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...