Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Hvala za link koncerta.Nisam znao za ovaj sajt,ima gomila dobrih stvari.Helloween zvuči odlično,iako su imali dosta problema sa zvukom,ali previše zaluđuju na Future world i I Want out.Mogli su 3 pesme za to vreme da odsviraju,i onda bi retko ko imao zamerki na set listu,bez obzira što sviraju 2 najgore pesme sa zadnjeg albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je setlista iz Rumunije:

http://www.setlist.fm/setlist/helloween/2011/artmania-festival-sibiu-romania-7bd0fe3c.html

 

Opširnije o samom festivalu sam napisala na temi o koncertu. :smile:

Helloween je bio odličan, bilo je super videti ih opet posle skoro 4 godine. :da: Deris je mnogo nasmejan lik ili bar tako izgleda na sceni. Malo je smarao sa onim delovima "come with me - Future world" i "I want out", pošto je tražio da se ponovi onoliko puta koliko publika traži, ali dobro, napravio je super atmosferu, a i ostalima svaka čast.

Weikath i Markus su sedeli u kafiću pre nastupa, tako da smo se mogli slikati s njima, ali smo posle otišli, i kad smo se vratili, više nisu bili tu, tako da propustismo priliku, ali nema veze, drugi put. Svakako mi je drago što sam ih čula opet uživo. :da:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blitzkrieg Metal Magazine conducted an interview with drummer Dani Löble of German power metallers HELLOWEEN at this year's edition of the Wacken Open Air festival, which was held August 4-6, 2011 in Wacken, Germany. When asked if HELLOWEEN is planning to take a break now or go back to the studio to begin work on its next album, Dani said, "We're already talking about ideas for the next album, which is planned to release by the end of 2012. When this tour is finished, we're heading to the studio to write and record new material so that it's ready for [release] at the end of next year."

 

Sto se mene tice, voleo bih samo da promene producenta, jer je usrao produkciju na 7 Sinners. Mogao bi Sascha Paeth, Fredrik Nordström ili Andy Sneap.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice, voleo bih samo da promene producenta, jer je usrao produkciju na 7 Sinners. Mogao bi Sascha Paeth, Fredrik Nordström ili Andy Sneap.

Hm... pa ako bi već menjali producenta ok, samo da to NIKAKO ne bude Sasha Paeth. :icon_ne: Što neko reče, on kao da je izgubio dodir sa metalom. Sve što je čovek radio poslednjih godina (a što sam ja slušao) zvuči nekako muljavo, užasno i... ne-metal. xD Evo na primer Kamelotov zvuk na poslednja recimo 2 albuma naginje ka nekoj elektronici i gitare samo nešto "zuje", na Avantasia-i (od Scarecrow na ovamo) gitare imaju više ovedrive, a manje dist, zvuče više kao za rokić neki... ne znam, ja bih se jako smorio da ih on uzme pod svoje, imam utisak da bi ih upropastio. Zvuk na GWTD je bio do jaja, ako je to radio isti producent kao i 7 Sinners, nek se samo vrati receptu primenjenom za taj album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb'ga, meni bas ta muljavost daje smek koji mi se tu svidja, zvuk je nesto kao 'muljavi Gambling' i samim tim jos zlije zvuci album nego GWTD, a inace su isli na raw, heavy & evil touch, tako da im to samo doprinelo slici. I svidja mi se sto im svaki album zvuci bar malo drugacije od prethodnog, ako nista, bar zbog toga moze da se opravda zvuk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...