Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Da, omot je malo... neobičan tj. drugačiji, rekao bih, od onoga što su do sada imali, ali interesantno izgleda. Nastaviću svoju tradiciju da nikakve pretpostavke o samom albumu ne donosim na osnovu cover-a, čekamo da izađe, pa da čujemo šta su nam "skuvali" ovog puta. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene se omoto svidja, uglavnom ovakvi "prosti" omoti kao grb, tipa EdGuyev "Hellfire Club" su ili gi volis ili ne, a kako mi je taj bio pogodak, tako i ovaj. Najlepsa stvar mi je logo, odavno se nisu igrali sa slovima, jedino mi bundeva izgleda malo...previse robotski.

 

Inace, prvi single se definitivno zove "Are You Metal?", i mene to malo brine. Ili zebavaju Kaia ili...ne znam :]

 

VICP-64884.jpg

 

Are You Metal?" (Andi Deris)

"Raise The Noise" (Michael Weikath)

"I'm Free" (Markus Grosskopf)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cool omot. :)

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=145832

 

Zajebavaju Kaija, stotka...al ko zna mozda zvuci OK...sto se tice omota i meni samo smetaju svi ti otvaraci i svajcarski nozici, al boze moj otom potom...nadam se da ce da valja makar upola ko gambling...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze da se stekne nikakav dojam posle ovog slusanja . Cekam ja da izadje album . Licno bih voleo da se Helloween vrati starijem zvuku , sto kaze Prince bez drn-drn rifova previse , mada kolko ih volim meni dosta i 3 dobre pesme , a ostalo da ima profur :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo me imena pesama podsecaju na Rabbit album x] Ima par bas, bas glupih, osim ovog singla i "Raise The Noise, "World Of Fantasy" (POJEDEM KURAC AKO OVO SASA NIJE NAPISAO), ostalo, 'ajde... U principu, zna se da ce Deris dobro da odradi posao, kao i ostala bratija, pitanje je Weikath kakav je bio sada :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...