Jump to content
Sign in to follow this  
Imenjak

RattleHead

Recommended Posts

bili ste supeeeeeer!!! biggreens.gif

prostor je bio malo budjav, ali nema veze..... icon_smile.gif

autorska je naravno bila NAAAAJ! icon_mrgreen.gif

@mustaine- SRECAN RODJENDAAAAAAAAAN!!!! biggreens.gif

(jos jednom icon_wink.gif ) 'vako zvanicno icon_smile.gif

Nek mu je srecan rodjendan i ovde i da nam svira "брм" brzinom jos 300 godine!

pivopije.gif

Inace, ko se zadesio sinoc u Blue Moonu mogao je da cuje speed verziju autorske "Ne mogu da te volim" icon_smile.gificon_smile.gif

Edited by bojan j.

srecan rodjendan miloshe! da budesh najjachi producent na blakanu i shire pivopije.gif

o kakve cestitke... hvala dobri ljudi... hvala puno! icon_redface.gif

btw. piletinu ne volim sem na rostilju (i bez kostiju, jer sam pickica... icon_smile.gif )

a Nele mi je prodao recept za batak, i do jaja je...

P.S. Nele, dao mi pavaroti telefon, i sada mozemo da narucimo sa distance... i onda kada stignemo budNe gotovo i odma pada has... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

josh jednom hvala! pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

sad mi je lakshe biggrin.gif i btw kad ce biti moguce dobiti autorske pesme?

trenutno se zavrsavaju 2. i 3. a radi se i na 4. i na 5. hahahah bice verovatno kroz nekih mesec, dva... polako, dok to bude zrelo za branje icon_wink.gif

pivopije.gif

P.S. Nele, dao mi pavaroti telefon, i sada mozemo da narucimo sa distance... i onda kada stignemo budNe gotovo i odma pada has... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

u, do jaja, moraces i meni da das taj broj! ubuduce kad se budemo vracali sa svirki nece biti smaranja ispred perpera, nego, lepo, direkt iz 68. kontaktiramo pavarotija, i pravac u grkljan!

jel to neki font, ili je to neko od vas radio? icon_confused.gifpivopije.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

jel to neki font, ili je to neko od vas radio? icon_confused.gifpivopije.gif

neko od nas radio icon_wink.gif

pivopije.gif

onda ga je super odradio, mada se u ovim siljcima na R i D vidi mali uticaj MegadetH-a, zar ne? icon_wink.gif

onda ga je super odradio, mada se u ovim siljcima na R i D vidi mali uticaj MegadetH-a, zar ne? icon_wink.gif

ne... ja sam uradio logo... MD logo nisam ni imao u vidu... nego, to je bio nedostatak krativnosti, i jedino sam tako "umeo" da uradim logo... jbg... nisam ja neki dizajner... svako ima siljke i produzuje slova... ne budi stalno tako ogranicen sto se tog megadetha tice icon_wink.gif

pivopije.gif

podsjeca na megadeth, rani radovi - no dobro, covjek podsvjesno mnogo toga uradi. nije los logo.

user posted image

dobar je logo, samo pazi, levo "A" ti je malo pobeglo gore u odnosu na desno (i u odnosu na "R") - ili ga malo povuci dole, ili ga malko smanji (ako si u mogucnosti da menjas velicinu svakom slovu ponaosob)

no, dobar logo! icon_da.gifmusik19.gif

hvala na kritikama, tek sada videh da je a pobleglo, a znam i kako je pobeglo tacno se secam jednog zaboravljenog "undo"-a biggrin.gif

mada to je samo ideja, josh nije finalni logo...

pivopije.gif

cuo sam pesmu, bojan mi poslo (na sta je bre otislo 11 mega icon_smile.gif). Nisam je josh dovoljno odslusao, nije lose u svakom slucaju obecava, svidja mi se sto je na sprskom, sam pocetak zvuci nekako glam icon_smile.gif, i otkud znam sta jos, mozda sola jos malo da se dorade ,mustaine mozes ti to sa malo vishe muda icon_smile.gif ali glas.....otkud znam to je to za sada....za jedno nedelju dana kad se naslusam dacemo objektivniju ocenu icon_cool.gif

pivopije.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...