Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajd stvarno ostavite da se zove ''Zajebana''! To je najjače, brate! K'o Magma sa ''Našom''... Kao, stalno na probama: ''Ajmo onu našu, ajmo onu našu...'', i ostade ''Naša''! Koji kraljevi! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Pa nikad nismo rekli ajde da sviramo onu zajebanu! biggrin.gif

 

ma nije ni vazno.......

drago mi je da vam se svidja nova stvar

 

@invisible kid - Eto vidis da se petomesecni rad na pesmi isplatio!!!! icon_biggrin.gifpivopije.gificon_rockdevil.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo vratih se sada sa probe i moram da priznam da kada sam i pevanje cuo ova posledjnja "deadly vices (damaged habits)" zvuci zaista ozbiljno, ne znam o cemu se radi u tekstu niti kakav je, ali jako dobra pesma! pivopije.gif

 

nadam se da ce svirka biti dojajna! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

a ako ne pojedem kilo mesa nisam nista uradio... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, jedno malo obavestenje u vezi nisha: na svirci nece svirati kosta, nego ce kao ispomoc svirati nas drugar MILOS MIHAJLOVIC, aka Mustaine! pivopije.gif

eh, kasno si to rek'o... mogla sam da iscimam rodjake iz nisha da me prime u svoj brlog na nocenje... jebiga... ovako nesto ne desava se svaki dan icon_smile.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, stvarno razbijate kako svirate! icon_surprised.gif Perke, svaaaaaka ti cast kako si pevao veceras icon_da.gif ! Ali, nauci tekst "Deadly vices (damaged habits)"-a, vec jednom! laugh.gif Pesma je mozda i najbolja vasa do sad! icon_da.gif Ne znam kako ste se culi tamo, ali prenos je bio super (mislim pre svega na zvuk). icon_rockdevil.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@draza - ako bude u enter-u... jos nista ne znam! verovatno je tamo, hit je uvek tamo! icon_da.gif

 

@alex - hvala puno... nemam pojma, treba jos da uzmem snimak da cujem, ali znam da je ovo juce bila jedna od najboljih svirki benda, ikad, kako zbog samog sviranja, tako i zbog provoda... stvarni, jedno od najlepsih putovanja! ;da:

 

@mustaine - sta se ti pravis pametan? icon_wink.gif

 

@kali yuga - pa nisam kasno napisao, nego ti nisi dobro citala prethodne postove! icon_smile.gif

 

i jos jednom, da se i preko foruma zahvalimo nasem drugu, milosu, aka mustaine, iz benda RATTLE HEAD, na zamenjivanju koste sinoc u nishu! pivopije.gif napokon covek sa kojim sam cirkao! veliki pozdrav i za ljude iz dargoron-a i rain delay-a! pivopije.gif pa ajde da napravimo taj festival u smederevu! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali, nauci tekst "Deadly vices (damaged habits)"-a, vec jednom! laugh.gif

e da, zanima me koju je verziju pevao, posto nisam stigla prenos da cujem... jel ste prihvatili moje sugestije ili je ostalo po starom? il' je ucio obe verzije pa mu se pomesalo? laugh.gif

 

napokon covek sa kojim sam cirkao!

sram te bilo, i njega si uspeo da iskvaris! icon_smile.gifno.gif

 

i da pitam - jel vazi jos uvek ono da ne smeju ljudi sa strane da idu sa 202-jkom?

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo mali offtopic: Bosko je bio vredan i smanjio br. strana sa 100 na 92! laugh.gif Respect! icon_smile.gifpivopije.gif

I edit: NS, Gero? mhihi.gificon_twisted.gif Samo da je sledece nedelje NS, i ja bih isla...Ovako cu da se smaram sa knjigom... icon_sad.gif

Edited by ALEXIE_AIC

Share this post


Link to post
Share on other sites

preslusao sam snimak iz nisha, i nije bas tako savrseno kao sto sam mislio, ali je ok... ipak nije nasa najbolja svirka, al u tom i bolje, jer ipak je kosta clan benda, pa je nekako red da najbolja svirka bude sa njim, zar ne? icon_smile.gif

 

PS: novi sad biggreens.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, svecano izjavljujem da sam konacno dobila underdeath logo, i sto je najcrnje, od osobe koja nije clan benda... pericu, sram te bilo! icon_smile.gif

 

inace, isla bih i ja u NS, iako mi je kolokvijum u ponedeljak, ali kad malo bolje razmislim - prepun bus... provokacije od strane novosadjanki... neka hvala icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad smes da me prozivas! icon_smile.gif

 

@a - bilo je super, mada smo se malo smorili jer smo svirali poslednji, pa ono, nikad da docekas... izduvali smo se dok smo izasli na binu, ali bilo je skroz ok! ja sam bas bolestan, i juce me je jako bolelo grlo, pa whiplash nisam otpevao kako treba, to jest, mnogo sam se mucio, ali bilo je super! napokon smo novu stvar svirali u punoj postavi i sa pevanjem, hvala bogu! jedino mala zamerka na publiku, koja je verovatno ocekivala samo metallicu od nas, pa su samo za nju i bili aktvini, a ostatak svirke preblejali! mi smo ko za inat bas hteli da sviramo sto vise nasih, ali izgleda da publika ne voli autorske bendove! no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad smes da me prozivas! icon_smile.gif

 

@a - bilo je super, mada smo se malo smorili jer smo svirali poslednji, pa ono, nikad da docekas... izduvali smo se dok smo izasli na binu, ali bilo je skroz ok! ja sam bas bolestan, i juce me je jako bolelo grlo, pa whiplash nisam otpevao kako treba, to jest, mnogo sam se mucio, ali bilo je super! napokon smo novu stvar svirali u punoj postavi i sa pevanjem, hvala bogu! jedino mala zamerka na publiku, koja je verovatno ocekivala samo metallicu od nas, pa su samo za nju i bili aktvini, a ostatak svirke preblejali! mi smo ko za inat bas hteli da sviramo sto vise nasih, ali izgleda da publika ne voli autorske bendove! no.gif

Kada ste do sada samo obrade svirali, sta si i ocekivao? icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...