Jump to content

Decontrolled


Recommended Posts

Колико вам је важна продаја?

Мислим, јасно да је важна али ...

Колико ће бити важна за даља улагања?

Да ли сте пре да га не чујемо или не скидамо?

Не зезам се, питам озбиљно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vazna je u svakom slucaju, ali nismo pali sa marsa ili umislili ne znam sta, pa da mislimo da ce stavimo neku veliku paru u zep od toga. naravno da je potrebno za dalja ulaganja...

a sto se ovih pitanja tice, odgovoriccu ti ovako: onaj koji zeli da ima disk, koga mozda zanima kakvi su txtovi, ko voli trip slusanja sa diska, taj ce ga i kupiti. onaj koji samo zeli d avidi o cemu se radi, skinuce album, i na kraju, onaj ko nema naviku kupovanja albuma, ce takodje skinuti album. mi tu ne mozemo apsolutno nista, kao i niko drugi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazarih album danas, nemate tekstove u bukletu, tacnije to su samo dve stranice....

Znam da se album nije nasao u prodavnicama bas zbog toga, sto su vas izradili za buklet, ali mislio sam da ste to sredili, zanima me da li bi nekako mogao da dobijem ceo buklet, moze i u pdf formatu sto se mene tice...

 

 

 

Da se i ja oglasim.

Ko god je zapravo otisao i kupio disk, a dobio ono retardirano govno sto ovi uspjlei da upropaste i stave u prodavnice neka se javi meni na:

[email protected] i moze da zameni ono ruglo za normalan disk + dobije 2 piva od mene za cimanje.

 

Metal mora da valja, dosta je bilo vremena kad se gledalo kroz prste i pravili diskovi kako god. Vreme je da se to malo digne na visu nogu.

Nash booklet je jako lepo odradjen i nema razloga da ga iko ko hoce da kupi disk nema!

 

Metal je rat!

Metal, jer tako biti mora!

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sto se ovih pitanja tice, odgovoriccu ti ovako: onaj koji zeli da ima disk, koga mozda zanima kakvi su txtovi, ko voli trip slusanja sa diska, taj ce ga i kupiti.

 

A kada cu ja dobiti svoj primerak?! Narucio sam album pre 2 nedelje i dobio potvrdni mail i nista ne stize?!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одличан албум!

По ономе што знам о Nu/MetalCore-у, ово спада у врх светске продукције и не кајем се ни секунда што то кажем, мени ово ни мало не заостаје за Bleeding Through, рецимо или било чиме од руског MetalCore-а (који ми је тотално до јаја!) а то су ствари које ми се прилично допадају.

Све има што оваква музика треба да има, сви стандарди су тотално испоштовани, не осећам ту никакво пренемагање и склоност да се прави некакво колце и народно весеље од метала и рокенрола, у глобалу.

Генерално, ово се издваја и свирком и приступом, гласно је у пичку материну, одлично продуцирано (што је вееееееелики +) а изненађење ми је такође одличан вокал.

Добро певаш, Лексу!

Мени су овакви бендови мотив за откривање сцене и слушање модерног метала уопште а након безмало двадесетогодишњег искуства у слушању овакве музике, нека и то каже понешто о овом бенду.

Сјајан посао, пуно среће за вас момци, заиста.

Живели.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...