Jump to content

Dredg


KRANG

Recommended Posts

Cool je imati takvog jednog coveka na forumu, svaki forum ima jednog svog Galantnog Gospodina. :D

 

@Tomas Haake: Kladim se da kada nisi bio chovek, nisi slushao gay bendove poput dredga i Sigur Rosa. Isto se kladim da si se u tom periodu druzio sa Simm A)))-om intezivno. :)

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fingering sessioni uz PoS su urodili plodom :wub:

 

Mogu ja, mogu ja? :)

 

nisam dugo slusao dredg, od kad je catch without arms bio aktuelan.

 

cini mi se da je ovo bas sladunjavo.

 

ali mi ne smeta, lep je dan.

 

azale, nemoj da se plašiš :) Slobodno reci da ti se album mnogo sviđa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

down to the cellar - bass je posveta temi iz twin peaksa :D

 

Skroz. :D

 

Pop album godine, pa šta ako je pop? Ovo je rasprava bez poente (sa tvoje strane Galantni)...

 

Btw. i dalje vrtim album nonstop. Baš odličan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu ja, mogu ja? :)

 

 

 

azale, nemoj da se plašiš :) Slobodno reci da ti se album mnogo sviđa :)

 

ja poslednjih nekoliko meseci najvise slusam It Bites - Tall Ships od bilo kog albuma.

 

do jaja mi odgovara lepuskasta, pamtljiva muzika, 2008 je bila teska godina. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Behrite, тј. - Никола, нема везе да ли је поп или не, битно је да има неки лични печат, искреност, али мени је оно бљутаво. ајде леба ти, послушај песме и реци ми да ти не звуче као наведени извођачи. крис корнел, аврил лавињ па чак и несрећна бранша маторијих хартброукен поп монахиња, ја све то чујем тамо, и - не свиђа ми се. дебилно је да се неко бави мојим мишљењем на онај начин, ако се то некоме (никоме) већ ради нека се онда позабави садржајем а не суштином коју је избунарио из сопствене психе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Behrite, тј. - Никола, нема везе да ли је поп или не, битно је да има неки лични печат, искреност, али мени је оно бљутаво. ајде леба ти, послушај песме и реци ми да ти не звуче као наведени извођачи. крис корнел, аврил лавињ па чак и несрећна бранша маторијих хартброукен поп монахиња, ја све то чујем тамо, и - не свиђа ми се. дебилно је да се неко бави мојим мишљењем на онај начин, ако се то некоме (никоме) већ ради нека се онда позабави садржајем а не суштином коју је избунарио из сопствене психе.

 

Ne slažem se, meni je ovo baš fino, easy-listening, pesme su mi pamtljive, oraspoloži me i ceo album ima dobar flow i ni malo mi nije dosadan (za razliku od većine takvih easy-listening albuma).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj mr. Pikantni Sharmer pljuje sve nove albume. :)

Prvo mu Isis sranje, pa i Dredg...

Slushaj novi Ramesses, novi Sabazius, stari Crowbar, josh stariji EyeHateGod, zadnji Volition pa se onda zhali. :mrgreen:

Novi Dredg je super, ali nikako bolji od Catch Without Arms!

Share this post


Link to post
Share on other sites

не каки. нови Дреџ је срање мени, као и нови Ајзис... немам ништа против тога да бенд мења звук па чак и стил, али кад то ради природно и из муда или срца. и даље се не бавите садржином мојих постова него вашим личним доживљајем истих. уосталом, није као да сам вам рекао "е јадници сте што то слушате", само сам рекао како ја чујем музику и то узимајте тако. а ако и са тим имате на проблем онда марш на текме па тамо урлајте срећни у хору.

 

бтв, АјХеијтГад сам почео да слушам док ти још ниси кренуо у основну, боље ми дај препоруку за нешто савременије и модерније.

Share this post


Link to post
Share on other sites

не каки. нови Дреџ је срање мени, као и нови Ајзис... немам ништа против тога да бенд мења звук па чак и стил, али кад то ради природно и из муда или срца. и даље се не бавите садржином мојих постова него вашим личним доживљајем истих. уосталом, није као да сам вам рекао "е јадници сте што то слушате", само сам рекао како ја чујем музику и то узимајте тако. а ако и са тим имате на проблем онда марш на текме па тамо урлајте срећни у хору.

 

бтв, АјХеијтГад сам почео да слушам док ти још ниси кренуо у основну, боље ми дај препоруку за нешто савременије и модерније.

 

manners.jpg

 

Jeste da nije savremeno i moderno,ali dobro dodje.

Edited by Just Like a Timepiece

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...